Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

Ha®uN

Profesyonel

• "Ha®uN" bir erkek

• Özel mesaj gönder

301

Thursday, 27.11.2008, 19:18

akrep1,
Port islemlerini dogru yapmis olsaydin mapping Yesil ve arti gösterirdi.
Demekki bir yerde yanlis var.
[list]1. Bilgisayarina sabit IP ver
2. Modemde Portforwarding
3. Modemde Firewal port ayarlamasi
4. Windows Firewall port ayarlamasi
5. Pc de bulunan diger güvenlik programlarda port ayarlamasi[/list]

Bunlardan biri hatali yada eksik ise tabiiki mapping yesil olmaz.
Forum aramasini kullanarak resimli yada videolu anlatimlardan faydalanabilirsin.

• Özel mesaj gönder

302

Saturday, 29.11.2008, 20:29

slm ben radyoyun arka sayfasina unutum yardim eterisiniz yani su radyo girdiklerinde sayfayı buyukmet hada kucukmek gibi olan arka radyonu ayar heri olan here nerden gircem yaaaaaaaaaaaaaa

• Özel mesaj gönder

303

Saturday, 29.11.2008, 20:32

ya ben anlatamadim galiba radyonu enkara bolumune girmek isdiyorum ama nerden girceyimi unuttum resimler yazılar sekiler vs gibi yapdımız here girmek istiyoru yaaaaaaaaaaaaa

304

Saturday, 29.11.2008, 20:36

mc erdem, kendi kurduğun radyo ana safyasına diyosan üyelik aldığın siteden online ol html düzenleme bölümünden istediğin resmi şekli değiştirebilirsin html bilgin varsa şayet

Vass

Acemi

• Özel mesaj gönder

305

Friday, 5.12.2008, 19:29

Radyo yayini yapmak icin actigimda playliste koydygym sarkilar calmiyor bir sure bekledikten sonra bir cızırtı geliyor ve bir sonraki sarkiya atliyor. her sarkida ayni sorun oluyor. dinlerken sorun yok ama.
4.15, 4.16 ve f5 yukledim sirayla sonra hepsini kaldirdim tekrar yukledim sonuc degismedi. daha onceki pc de sorun yoktu. yardim bolumunden bazi solutionlari denedim ancak olmadi.
ie ve mozillada denedim hep hüsran.

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

306

Friday, 5.12.2008, 19:33

Vass, onceki pc de yoktu sorun diyorsun,
yeni pc vistami, eger vista ise bu linke bakin, aciklamalar ve cozumler bulunuyor..

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&postID=43416#43416

Vass

Acemi

• Özel mesaj gönder

307

Friday, 5.12.2008, 19:36

Yok hayir. gene win. xp.

acaba ses karti ile ilgili olabilir mi ki. ama baska hic bir yerde problem yasamiyorum. donanimsal birsey oldugunu sanmiyorum bu yuzden.

Ipek1988

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

308

Friday, 5.12.2008, 19:45

Vass,
daha evel sorun yokduysa sistemi daha evelki bir zaman geri al...

flatcast tamirhanede nasil yapacagin yaziyor

Vass

Acemi

• Özel mesaj gönder

309

Friday, 5.12.2008, 19:48

daha evvel sorun olmayan bilgisayarim çalındı malesef. tamirhaneden bazilarini denedim ama derman olmadi pek

alliturnam

Stajyer

• "alliturnam" bir kadın

• Özel mesaj gönder

310

Friday, 5.12.2008, 20:04

Vass,
yayini araci olarak media player veya winampi kullan
bircok kisi zaten onlari tercih ediyor....

hata ses kartinin driverinde veya bilgisayarindaki muziklerin formatinda olabilir

Vass

Acemi

• Özel mesaj gönder

311

Friday, 5.12.2008, 20:34

bir de oyle deneyeyim. tesekkurler.
edit: bu da olmadi.

Konum: Geçmiþten Günümüze Engüzel Aþk Þarkýlarýnýn Olduðu Yer OnLiNe FM

• Özel mesaj gönder

312

Monday, 15.12.2008, 00:53

Selam arkadslar sorunları olan ve yardımcı olan arkaslara kolay gelsin

benimde bir sorun var ne güzel demi (: sorunum; yayn devrettikten sonra geri dinleyici olarak giremiyorum ve dinleyici olark katıldıgımda isi de radyodan cikayım veya duseyim geri giremiyorum yani pc actıgımda bir sansım var biir defa giriyorum ikinci kez giremiyorum düseyim veya kendim cikayım tekrar girş yapamıyorum girmek istedıgımde resimdeki hata mesajı ile karsılaşıyorum bunu bir arkadaşıma turkceye cevittirdim ve onun söyledigi diger benzer sayfaları kapatıp tekrar denemem gerektigini söyluyormuş mesajda onu da deniyorum tum diger pencereleri kapatıyorum öyle girmeye calısıyorum yine olmuyor tek care pc kapatıp yeniden acmak oluyor her cikis yaptigimda pc acip kapatmam gerekiyor ve bunla idare ediyorum ama bazen acl yayn almam gerekiyor acil radyoya veya kendi radyomdan cikıp baska radyoya girmem gerekiyor reset atmadan yapamıyorum bunun bir caresi varmı arkadaslar tesekkur ederim

** bendeki hata mesajını burdakılerle karsılastrdım burda yoktu belkı vardr ama bendeki ingilizce burdakiler almanca sanırsam o yuzden eger aynı resmı koyduysam özur kolay gelsin iyi gunlar tesekkur edeiyorum...

Ha®uN

Profesyonel

• "Ha®uN" bir erkek

• Özel mesaj gönder

313

Monday, 15.12.2008, 01:07

dejavu80deniz,
:burda:

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&postID=133672#133672

314

Monday, 15.12.2008, 01:47

dejavu80deniz, arkadaşım onun anlamı zaten açık olan radyo yaynınızı tekrar açma imkanı yok anlamında demek yani radyonuz açıkken tekrar radyo açmak için uğraşırsanız o uyarıyı alırsınız

radyodan çıktığınız zaman bazan radyo explorede asılı kalabiliyor ve size o uyarıyo veriyor ki radyonuz şuanda kullanımda yani açık ya pc yi kapatıp tekrar açacaksınız veya

CTRL+ALT+DEL komutuyla açılan ekranda exploreri pasif( iexploeer exe yazısına tıklayıp oturumu kapat yapcaksınız)

yada kısa bi süre bekledikten sonra tekrar giriş yapcaksınız taaki radyonuz explorerden düşenekadar

özet olarak 3 seçenek var

1- bilgisayarı kapayıp açmak
2- CTRL+ALT+DEL yapıp exploreri pasif hale getirmek
3- 10 dakiaka bekleyip tekrar giriş yapmak

Seven

Stajyer

• Özel mesaj gönder

315

Friday, 19.12.2008, 02:10

slm arkadaslar ben yayin aldimda bir muddet sonra mixserden sarkilar pes pese atliyor bir turlu cözemedim yardimci olursaniz sevinirim neden sarkilar pes pese atlar butonlar basili degil dikkat ettim

316

Friday, 19.12.2008, 02:17

Seven,

atlayn şarkılar mikserden komplemi siliniyor tam açıklama ver

eğer şarkı atladığında mikserden kalkıyorsa o şarkı

mp3 lerinde türkçe karakter vardrı ozaman atalama yapar

türkçe karakter olan mp3 leri çalmaz flatcast

herhangi bir türkçe karakter olamyan mp3 dene bakalım ozamada aynısımı olcak

Seven

Stajyer

• Özel mesaj gönder

317

Friday, 19.12.2008, 02:47

TESEKKÜRLER

arkadasim tesekkür ederim cevabin icin aam yazdiklarinin hepsi bende dogru yesil pirtum acik modemdende freewalldende ayrica ilk kez mesaj yazdim buraya kizmana gerek yok yani olmadi diye abska yerede yazmisim ozur azarlamana gerek yoktu yani yinede cevabin ciin sagol

Seven

Stajyer

• Özel mesaj gönder

318

Friday, 19.12.2008, 02:48

turkce karekterden degil arkadasim ben acemisi degilim yanlis anlama ama basima ilk böyle birsey geliyor dun format attim ve yayin aldimda mixser bir muddet sonra pes pese sarki bittinde sarkilari atlatiyor

319

Friday, 19.12.2008, 02:59

Seven,

şarkı atlamasının modem port ayarlarınla bi ilgisi yok

ya türkçe karakterden atlar yada ses kartı donanımını yüklerken hata olmuş olabilir ondan atlar

veya f5 versiyonunu kaldırıp tekrar yükleyin birde flatcast normal temasıyla yayın yapmağa çalışın

yinre aynsınımı yapcak

Seven

Stajyer

• Özel mesaj gönder

320

Friday, 19.12.2008, 03:07

okey tesekkürler paylasimin icin emegine saglik denicem