Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

DJ_RÜZGAR

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

341

Wednesday, 14.01.2009, 09:40

<script language="javascript" src="/mynet_sistem/hostingad.js"></script><script language="javascript" src="http://mysite.mynet.com/common/hostingad_1.js"></script>

</html>
den sonra bu kod calısıyor bu reklam scriptidir bunu silmek içinde dosyalarınızı pc de duzenleyıp sıteye öle atın yoksa mynet uzerınden duzenlersenız hiç silinmez bu kod..

• Özel mesaj gönder

342

Monday, 19.01.2009, 00:25

merhaba temam ne olursa olsun mavi bir ekran gözüküyor temalarımı göremiyorum koyduğum temayı dinleyiciler görüyo ama benim temam hep mavi dinleyici olarak girdiğimdede mavi renkli bir sayfadan başka bişey görmüyorum lütfen yardımcı olun

Sevil26

Stajyer

• "Sevil26" bir kadın

• Özel mesaj gönder

343

Monday, 19.01.2009, 00:30

venseremos111,
sadece belirli bir radyodami bu sorun var yoksa tüm radyolardami?

farkli bir internet araciyla hic denedinmi?

bilgisayarindan cerezleri temizlemeni önerrim!

grafik kartinda bir sorunda olabilir.

344

Monday, 19.01.2009, 00:36

venseremos111,

aynı anda hem dj ve hemde dinleyici olamazsın

sen hem yayın yapıyosun anladığımkadarıyla hemde sayfana girip temana bakmak istiyorsun o şekilde mümkün değil

ya dinleyici olabilirsini ya dj ikisinden biri

Sevil26

Stajyer

• "Sevil26" bir kadın

• Özel mesaj gönder

345

Monday, 19.01.2009, 00:49

Alıntı sahibi ""beratcan""

venseremos111,

aynı anda hem dj ve hemde dinleyici olamazsın

sen hem yayın yapıyosun anladığımkadarıyla hemde sayfana girip temana bakmak istiyorsun o şekilde mümkün değil

ya dinleyici olabilirsini ya dj ikisinden biri

sanirim arkadasin sorunu baska,
mavi ekran, ses geliyor, chat okunuyor-yaziliyor...
sadece arkaplan yok! (ben öyle anladim).

346

Monday, 19.01.2009, 01:07

Alıntı sahibi ""venseremos111""

koyduğum temayı dinleyiciler görüyo ama benim temam hep mavi dinleyici olarak girdiğimdede mavi renkli bir sayfadan başka bişey görmüyorum lütfen yardımcı olun

kırmızı yazıya bak ama dinleyici olarak girdiğimde hangi temayı koyarsam koyiyim

mavi ekran görüyorum diyor

bence hem yayın yapıyor

hem sayfasına gidip dinlemek istiyo gibi geldi bana

yada sorununu yanlış aktardı bize
dinleyici tema koyamazki dj tema koyabilir ancak

Sevil26

Stajyer

• "Sevil26" bir kadın

• Özel mesaj gönder

347

Monday, 19.01.2009, 02:10

yayin yaparken dinleyiciler kullandigi temayi görebiliyor, fakat kendisi göremiyor!

bir yayina girdigindede o dj in kullandigi temayi göremiyor!

nedense flatcast onda ne dinleyici olarak nede yayinci olarak resim acmiyor!
bu yüzden sadece mavi ekran görüyor!

neyse,derdini söylemeyen derman bulmaz,
yarim söyleyende yari derman alir :D

348

Monday, 19.01.2009, 02:22

Sevil26,

adam zaten sordu gitti ya düştü yada bekleyemedi cevabını artık yarin bakar inş cevaplara
:D

SheKerLee

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

349

Monday, 19.01.2009, 08:41

Alıntı sahibi ""venseremos111""

merhaba temam ne olursa olsun mavi bir ekran gözüküyor temalarımı göremiyorum koyduğum temayı dinleyiciler görüyo ama benim temam hep mavi dinleyici olarak girdiğimdede mavi renkli bir sayfadan başka bişey görmüyorum lütfen yardımcı olun

flatcaSt Sürümünü Sil tekrar yükle,
keSinnnnn bir hata oluSmuStur yüklerken

• Özel mesaj gönder

350

Sunday, 1.02.2009, 23:41

YA BEN FLATCAST TE BİR RADYO AÇTIM VE RADYOM FLATCASTİN RADYO LİSTELERİNDE GÖRÜNMÜYOR. DAHA ÖNCE BİRÇOK ARKADAŞ BU SORUNU YAŞAMIŞ GALİBA VE OKUDUM AYNISINI YAPTIM ÜST TARAFA GOOGLE DEN AÇTIĞIM SİTEYİ YAZDIM. ALT TARAFI DA İŞARETLEDİM VE AYNI ADRES ALTTADA GÖRÜNDÜ. BEN SİTEMDEN RADYOYA BAĞLANABİLİYORUM ORDA SORUN YOK. AMA ALT TARAFIN DA RESETLENİP SIFIRLANMASI GEREKİYOR GALİBA. YANİ İLK RADYO AÇTIĞIM GİBİ ADRES FLATCASTTE AİT ADRES ÇIKMASI GEREKİYOR AMA İŞTE O FALATCASTTEKİ ESKİ ADRESİ İKİNCİ KUTUCUĞA YAPIŞTIRMAK İÇİN BULAMIYORUM... LÜTFEN YARDIMCI OLUR MUSUNUZ.?ALTTAKİ KUTUCUĞA NE YAZMAM GEREKİYOR FLATCAST E AİT ADRES NE ACABA?

alliturnam

Stajyer

• "alliturnam" bir kadın

• Özel mesaj gönder

351

Sunday, 1.02.2009, 23:50

sese_21m,

flatcasta ait bir adres yok...

asil sorunu "RADYOM FLATCASTİN RADYO LİSTELERİNDE GÖRÜNMÜYOR" bir aramaya yaz,bak nekadar faydali cevaplar alacaksin!

352

Sunday, 1.02.2009, 23:53

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=3055

-kumsal-

Stajyer

• Özel mesaj gönder

353

Thursday, 5.02.2009, 16:34

arkadaşlar radyomda bi sorun var mikser açılmıyo yani şarkı çalamıyorum :cry: zannedersem ayarı bozuldu yardımcı olabilirmisiniz nasıl düzeltebilirim.şimdiden teşekkürler

Ipek1988

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

354

Thursday, 5.02.2009, 17:35

-kumsal-,

daha evelden bir sorun yoksa sistemi geri almak en basit cözüm.
(tamir haneye bak, orda nasil yapacagin yaziyor)

odeon35

Stajyer

• Özel mesaj gönder

355

Monday, 9.02.2009, 12:22

blog destekli radyomda dünden beri yayın yapamıyorum..acaba flat bu tip radyoları engellemek mi istiyor yoksa başka bir sorunmu var

seckin54

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

356

Monday, 9.02.2009, 12:24

blogcularda sorun var galba ne zaman duzelir arkadaslar bilgisi olan varmi

*Deniz*

Bilge

• "*Deniz*" bir kadın

• Özel mesaj gönder

357

Monday, 9.02.2009, 12:44

odeon35, açtığınız başlığı takip edin lütfen başka başlıklara aynı soruyu sormanıza gerek yok.

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=22719

Cevap verilmiş bile.

Blogcuda zaman zaman sorunlar olabiliyor bakım vardır belki düzelir birazdan...

• Özel mesaj gönder

358

Wednesday, 11.02.2009, 14:06

Mrb Şimdiden Yardımlarınız İçin Tşk . Site İçinde Arama Yaptım Bulamadım Yada Aramam Gereken Kelimeyi Düzgün Yazamadım. Benim Sorum Chat Odasındaki Yazıları Paste (kopyala) istiyorum AMa Sistem İzin Vermiyor.

Paste Yapılırmı ? Yapılırsa Nasıl Yapılır? Artı Chat Odasının log Dosyası Olusturula Bılırmı

359

Wednesday, 11.02.2009, 14:10

asla_asla_deme,

hayır yapılamaz o şekilde sadece şunu yapabilirsin chat alanında yazılan yazınları eğer kopy yapmak istiyosanız temanızda kayıt butonu bulunması gerekir

radyoyu açtığınızda o kayıt butonuna tıklayın ve o şekilde açık kalsın

tıkladığınız andan itibaren chat alanında yazılan tüm kayıtlar o açtığınız kayt defterine işlenir

kayıt butonunu kapattığınız zaman size nereye kaydetmek istediğinize dair bir ekran açılır kolay bulmanız açısından masa üstünü seçi dosyaya radyo konuşmaları diye yazıp kaydederseniz tüm yazılanları okuyabilirsiniz

tekrar kayıt etmek isterseniz yine baştaki işlemin aynısını devam ettirmelisiniz
:up:

• Özel mesaj gönder

360

Wednesday, 11.02.2009, 14:29

Alıntı

asla asla deme hayır yapılamaz o şekilde sadece şunu yapabilirsin chat alanında yazılan yazınları eğer kopy yapmak istiyosanız temanızda kayıt butonu bulunması gerekir

radyoyu açtığınızda o kayıt butonuna tıklayın ve o şekilde açık kalsın

tıkladığınız andan itibaren chat alanında yazılan tüm kayıtlar o açtığınız kayt defterine işlenir

kayıt butonunu kapattığınız zaman size nereye kaydetmek istediğinize dair bir ekran açılır kolay bulmanız açısından masa üstünü seçi dosyaya radyo konuşmaları diye yazıp kaydederseniz tüm yazılanları okuyabilirsiniz

tekrar kayıt etmek isterseniz yine baştaki işlemin aynısını devam ettirmelisiniz

Tekrar Tşk Ederim .Tşk Butonu Olmadıgından Bu Sekıl Yazdım :(