Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "(((karakan)))" bir erkek

• Özel mesaj gönder

81

Saturday, 2.02.2008, 00:21

maviyesilfm, yaın yarından itibaren normale girecek flatcastin sitesinde bakım var bunlar arada oluyor yarın dan itibaren normale doner

• "60GeNCLiK" bir erkek

• Özel mesaj gönder

82

Saturday, 2.02.2008, 02:04

Flatcast sitesi düzeldi ben suan yayindayim 2 kişiylen ama baska kimse giremiyor :(

• Özel mesaj gönder

83

Saturday, 2.02.2008, 15:27

flatcast daki sorundan mi port ayari bozuldu

flatcast daki sorun veya sitedeki düzenlemeden mi kaynaklanan sorundan dolayi radyolarda sorunmu var, bu sorun dan dolayimi bilmiyorum port ayari eksi yani kirmizi görünüyo, port ayarlarina değişiklik yaptilarmi? bilgisi olan arkadaşim varmi?, sizde sorun varmi yardimci olurmusunuz? TEŞEKKÜRLER
MAVİYESİLFM

siyahinci

Stajyer

• Özel mesaj gönder

84

Sunday, 3.02.2008, 13:00

Alıntı sahibi ""siyahinci""

ARkadaşlar bizim site zatennormalde popup olarak açılıyordu burda bir sorun yok ... Ama daha önceki kaydı ben yapmadığım için siteismi mail adresi vs vsvsvs bilgiler verilmişmiydi bilmiyorum .. Ama ben şimdi yeniden kayıt yaptırdım ve bana html kodu yolladı mail adresime .. son aşama olarak o kodu kullanmam lazımmış.. ama benim site phpbb .. kod ise html .. ne yapacağımı bilmiyorum (: Daha doğrusu bu tip teknik konularda pek bir bilgi sahibi değilimdir .. Yrdımcı olursanız ç9ok sevinirim .. Teşekkürler kolay gelsin ..

Sisteme radyo dj olarak giriş yapıyorum ancak dışardan dinleyici yayına giremiyor ... Ve aşşağıdaki hatayı veriyor ...

Alıntı sahibi ""i-rem""

• Özel mesaj gönder

85

Monday, 4.02.2008, 01:40

Arkadaşlar birkaç gündür flatcast da sorunlar var. ondan mi bilemiyorum radyoya gelen sayisi yukselince radyodan düşülüyo bu sayi genelde 10 u bulunca oluyo,sizlerdede bu sorun varmi,port ayarlarinda da bir değişiklik mi oldu bilmiyom. onlarda ayarsiz görünüyo,sağlikli bir yayin yok birkaç gündür. acaba neden bilgisi olan varmi ? yardimci olurmusunuz sizde nasil yayin?birde dinleyici olarak çök zor giriliyo yayina sizdede oylemi? TEŞEKKÜRLER...!!
MAVİYESİLFM

SheKerLee

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

86

Monday, 4.02.2008, 13:07

bendede StatiSticS -- göSteriyo :cry:

ZenNube

Orta Düzey

• "ZenNube" bir kadın

• Özel mesaj gönder

87

Monday, 4.02.2008, 18:58

Flatcast'ta yasanilan sorunlar yüzünden, Mapping/statistics ( - ) gösterebilir..

Flatcast'a saldiri ->http://www.allaturkaa.de/forum/index.php…d&threadID=8364

• Özel mesaj gönder

88

Wednesday, 6.02.2008, 21:38

Merhabalar Sorun msjları gayet anlaşılır ve net ama bnm bir sorunum war
port açma işlemlerini resimlerle ve videolarla hallettim
statistic + yani yeşil
sorunum şu bn yayındayken 3-4 kişi giriyor ama 2-3 arkadaşta portlarla ilgili sorun çıkıyor en uzun hata msjı sounda site adresi weren hata . giremeyen arkadaşlar dj olarak girdiğinde bende girebiliyorum.
girenlerden biri dj oldugunda yine ben giriyorum ama bnm yayınıma giremeyip dj olarak girdiğinde bnm de girebildiğim arkadaş giremiyor sorun nedir acaba şimdiden tesekkurler...

birde Sorun la İlgili açıklama Resmi koyayım karısık gelirse

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

89

Wednesday, 6.02.2008, 21:50

Alıntı

sorunum şu bn yayındayken 3-4 kişi giriyor ama 2-3 arkadaşta portlarla ilgili sorun çıkıyor en uzun hata msjı sounda site adresi weren hata . giremeyen arkadaşlar dj olarak girdiğinde bende girebiliyorum.
girenlerden biri dj oldugunda yine ben giriyorum ama bnm yayınıma giremeyip dj olarak girdiğinde bnm de girebildiğim arkadaş giremiyor

3 kere okudum ve yine anliyamadim.... :roll:

bu linkteki anlatima bak, belki sorununun nedenini anlar ve bir cözüm balabilirsin.
http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=1770

sanirim i-net baglantin düsük ve yayina giren misafirlerin baglantilari sendende düsük.

Diva

Orta Düzey

• "Diva" bir kadın

• Özel mesaj gönder

90

Wednesday, 6.02.2008, 21:58

@ AnubisFm,

hangi kalitede yayin yapiyorsunuz?
128se 64e düsürün 64se 32ye

• Özel mesaj gönder

91

Thursday, 7.02.2008, 13:33

Flatcast Radyo Kullandıgımızda kotayla ilgili bi eklenti söz konusu mudur bilgilendirirseniz sevinirim aradım bulamadım ?

öncelikle sorunumla ilgilendiğiniz için teşekkürler
Weridğinz linki daha önce forumda arama yaptığımdabulmuştum.Yine de teşekkürler
Hala Sorun Devam etmekte yayını 62bitten 32 i bite indirince ne gibi bi yararı olur şimdiden teşekkürler ayrıca daha ayrıntılı bir anlatım daha hazırladım bir de buna bakıp tavsiyede bulunursanz sevinirim Sorunumu cvp weren arkadaşlara teşekkurler

inci-tanem

Stajyer

• "inci-tanem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

92

Thursday, 7.02.2008, 14:23

vah fulya vah, banlayin gitsin :D

saka saka...
dj lerinizin portlarinin acik oldugundan eminmisiniz?
mapping+ olmali.

ayrica 1024 downloadstream , bunun yüksek olup olmasinin hic bir yarari yok.
önemli olan uploadstream, bu genelde cooook düsk oluyor, 1024 lük baglantilarda 128-256 arasi olabiliyor. eger gercekden 128 ise ortalama 3 kisi girebilir, fakt diger dinliyicilerin uploadlari kullanilir....
yayini baglantisi güclü olan bir dj verin sonra deneyin

• Özel mesaj gönder

93

Thursday, 7.02.2008, 14:30

mapping hepsinde + ama hala anlayamadım neden yayına giremediklerini :S

inci-tanem

Stajyer

• "inci-tanem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

94

Thursday, 7.02.2008, 14:34

ozaman kesin uploadlariniz düsük geliyor.

-tüm upload harciyan programlari kapatin (msn, skype, icq, musik ve filim indirme programlari, cam görüsmeleri vs. vs.)

olmadi

- yayin kalitesini 32ye düsürün, muzigin sesi biraz kötü gelir, fakat daha cok kisi baglanabilir.

• Özel mesaj gönder

95

Thursday, 7.02.2008, 14:48

Zaten yayın esnasında Sadece dj mixer project log ve flatast chat paneli ekranı kalıyor ama hala port hatasi werioyor :S

sudesin

Stajyer

• Özel mesaj gönder

96

Thursday, 14.02.2008, 16:44

Dear visitor!

This is a non public show. You need special rights to enter the show. Please contact the producer to get them.
Your Flatcast Team

arkadaşlar yardım edin yaaaa radyo sayfasında bu yazı çıkıyooo :aglamak:

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

97

Thursday, 14.02.2008, 16:52

Alıntı sahibi ""sudesin""

Dear visitor!

This is a non public show. You need special rights to enter the show. Please contact the producer to get them.
Your Flatcast Team

arkadaşlar yardım edin yaaaa radyo sayfasında bu yazı çıkıyooo :aglamak:

radyonu sade davetli misafirlere acik yapmissin,
mailine gelen sifreyi, izin vermek istediklerine göndermelisin...

yada herkeze acik bir radyo kur,
anlatim burda --> http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=686

bu resme dikkat, yine ayni hatayi yapma.

sudesin

Stajyer

• Özel mesaj gönder

98

Thursday, 14.02.2008, 17:11

eski radyomdan bu seçeneği kaldıramam mı

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

99

Thursday, 14.02.2008, 17:19

Alıntı sahibi ""sudesin""

eski radyomdan bu seçeneği kaldıramam mı

tabi kaldirabilirsin, fakat sitene ekledigin iframe kodunuda degistirmeyi unutma..

böyle birsey olmali
[code:1]<IFRAME height="604" width="804" src="http://www.flatcast.com/de/Player.aspx?sid=212169" scrolling="no">
</IFRAME> [/code:1]

sonunda sifre kodu olmamali

Alıntı

<IFRAME height="604" width="804" src="http://www.flatcast.com/de/Player.aspx?sid=212169/burada sifrekodu olammasi gerek" scrolling="no">
</IFRAME>

sudesin

Stajyer

• Özel mesaj gönder

100

Thursday, 14.02.2008, 17:59

<IFRAME height=480 width=640 src="http://www.flatcast.com/de/Player.aspx?sid=509076&ck=b275f54f2a16c6983074ba782f3c23e"></IFRAME>
:aptal: yardım lütfen burdan hangisini silecem bide başka biyerdende kalkacakmı