Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

EXceLLent

Orta Düzey

• "EXceLLent" bir erkek
  • Konuyu başlatan "EXceLLent"

• Özel mesaj gönder

1

Wednesday, 30.11.2011, 11:22

ExceLLent Flatcast Tema bayanli

EXceLLent belirtilen dosyaları ekledi:

2

Wednesday, 30.11.2011, 11:38

Ellerine sağlık Devran her zamanki gibi yine süper yine harika bir çalışma.Paylaşan gönlüne çok tşk ederimm..

EXceLLent

Orta Düzey

• "EXceLLent" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Wednesday, 30.11.2011, 11:42

tsk asi firtina guzel yorumun icin

TurkEce/GnL

[Forum Ablası]

• "TurkEce/GnL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Wednesday, 30.11.2011, 11:42

Ellerine sağlık ablam tarzında yine güzel bir tema ;) Birde sadelerini ekle bence resimsiz olarak beylerdende kullanmak isteyen olursa onlarada bir tercih sun derim ^^
Emeğini paylaşan yüreğine teşekkürlerimle...

EXceLLent

Orta Düzey

• "EXceLLent" bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Wednesday, 30.11.2011, 11:44

tsk ablam olur bidahikine bir resimli bir sade yaparim :)

• "YaraliCeylan" bir kadın

• Özel mesaj gönder

6

Wednesday, 30.11.2011, 13:50

tsk paylasiminiz icin yureginize saglik...

7

Wednesday, 30.11.2011, 16:38

EXcellent Güzel arkadasım dikkatimi çekiyor ,ekledigin temalarının çerçeve ve butonları hep aynı degisen tek sey resimleri ve renkleri biraz farklı çerçeve ve butonlarıda çalıssanız çok daha güzel temalar çıkaracagınıza eminim. önceki temalarınızda aynı son temanızda aynı buton aynı çerçeve bagıslayın beni ama birbirinin aynı olan temalara şahsen puan vermeyi düsünmeye basladım gercek dost, gerçekleri dostun yüzüne söyleyebilendir, diye düsünüyorum al 5 yıldızı al 4 yıldızı yok öyle bence, herkese hakettigini vermemiz gerektigini biliyorum, umarım beni anlarsın güzel arkadasım . burda hepimiz emek veriyoruz bi öncekinden farklı olsun daha güzel olsun diye arastıyor bakıyor inceliyor ve nakıs gibi işliyoruz yaptıgımız temaları öyle sunuyoruz forumumuza ona ragmen adil puanlama olsun diye çaba sarfediyoruz tutulan bi buton yada çerçeveyi evirip çevirip renk vs degiserek sunmuyoruz ALLATURKA seckin bir site bu tavsiyelerimi bizleride emek verenleride düsünerek iyiniyetle yazdıgımı düsünün lütfen dikkate alın yazdıklarımı.... Saygılarr

• "Tirnali-57" bir erkek

• Özel mesaj gönder

8

Wednesday, 30.11.2011, 20:18

Eline Yüreğine Gönlüne Sağlık Emek Veren Gözlerden Şifa Eksik Olmasın Paylaşımlarının Devamını Dilerim..

EXceLLent

Orta Düzey

• "EXceLLent" bir erkek

• Özel mesaj gönder

9

Wednesday, 30.11.2011, 22:06

bu eklediklerim son calismalarimdi artik sizin gibi ustalara birakiyorum turkleydi arti benim tasarimlarimin hic biri birbirine benzemez hepside cok emek iceren calismalardir siz beni baskasiyla karistirdiniz sanirim tema nerden ve nasil bakiyosunuz ben her tema yaprken uzerine daha fazla koyma gibi bir kaygim yok zaten kendime has tarzim var calismalarimda oldukca basarili ve kalitelidir umarim sizler benden daha iyisini yaparsiniz saygilarimla arkadasim

10

Wednesday, 30.11.2011, 22:13

paylasim adina tskler...

11

Thursday, 1.12.2011, 07:15

Emeğinize Sağlık,
Paylasım Icin Tesekkürler.

12

Thursday, 1.12.2011, 12:24

yine güzel bir calisma

TEBRIKLER

emek icin tesekkürler