Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "kral radyo"

• Özel mesaj gönder

1

Wednesday, 24.10.2007, 17:25

Oyun=okey tavla batak icin kod:

bana bir oyun yani hareketli oyun menüse yapan olurmu batak okey tavla li tskler

• "slowcu" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Wednesday, 24.10.2007, 20:37

Re: Oyun=okey tavla batak

Alıntı sahibi ""kral radyo""

bana bir oyun yani hareketli oyun menüse yapan olurmu batak okey tavla li tskler

kral radyo

Öncelikle isteyis tarzin biraz kaba olmus bir üye veya yetkili size yardim edecegi varsada etmez ;)

Şimdi sorunuza gelince...

Siz siteniz de baslık olarak bunları yapabilirsiniz yani örnek !

Oyunlar <<<---- Tıkla

İşte sana buna uygun bir kod!
Bu kodu sitenizin uygun bir bölümüne eklersen ayni bunun gibi bir Şeçenek olusur
:burda:

[code:1]<P align=left><STRONG><A href="http://www.gamegarden.net/"><FONT color=#ff0000>OYUNLAR </FONT></A></STRONG></P></LI>[/code:1]

• Konuyu başlatan "kral radyo"

• Özel mesaj gönder

3

Wednesday, 24.10.2007, 23:31

beni yanlis anladiniz heralde ben demke istedim ki bir oyun menüse yani resim bir örnek veryim size C:\Eigene Dateien\Okey Tavla Batak\oylaggh.gif
bunu bakin böle bir sey dedim yaparsaniz memlun olurum simdiden elinize saglik.

maxma

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

4

Wednesday, 24.10.2007, 23:41

söleyis tarzin emir vaki..
arastirip kendin yapsan? daha iyi olmazmi
yada bilmiyorsan emege saygi göster.. arkadasim..
:offtopic: