Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

NAZO

Acemi

• Konuyu başlatan "NAZO"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 25.10.2007, 21:12

EDiT: Radyolara Giremiyorum >>>>LÜTFEN YARDIM&lt

[/rainbow]BEN RADYOLARA GİREMİYORUM RADYOLARA GİRMEK İSTEDİĞİMDE RADYO DA SADECE BEYAZ Bİ EKRAN GELİYO BANA BU SORUNUN İNTERNET BAĞLI AMA GÜVENLIK DUVARLI BAĞLI ONDAN GİREMİYOSUN DEDİLER BANA Bİ YARDIM EDIN LÜTFENNNNN :book:

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Thursday, 25.10.2007, 21:32

NAZO, önce Kurallari okusaydin diyorum keske,
bak ne diyor:

Alıntı sahibi ""AllaTurkaa""

AllaTurkaa Genel Kurallar [ AGK ]

» Konu başlıgı
Konu başlıgı konuyla ilgili olucak, başlıkları okuyan kişi konunun ne oldugunu anlayacak.
Yardım, acil, pls, lütfen bakın gibi başlıklara bölüm yetkilileri cevap vermeyecektir.

NAZO, sorununu anlamak icin bir soru: Daha önce hic bir flatcast radyosuna girdinmi ? Girdinse Active X yüklemis olmalisin, girmemissen Active X yüklemeden giremezsin ;) (sayfanin üstünde uyari verir-kabul edip yüklemelisin)

Girmis ve Active X yüklemissen eger ve sorun daha sonra olustuysa, sistemi sorunsuz bir güne almayi dene ve bu basligida oku lütfen:
Flatcast Tamirhane

cepcep

Acemi

• Özel mesaj gönder

3

Friday, 26.10.2007, 13:35

evet senin sorunun cok basit resimleri aynenuygularsan sorunu cözmüş olacaksın