Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın
  • Konuyu başlatan "MeRaL"

• Özel mesaj gönder

1

Tuesday, 3.01.2012, 17:30

Çevrimiçi/Kullanıcı listesinde görünürlük

Forum'u takip eden arkadaslarimiz farketmis olacaklardir ki, kullanici/cevrimici listesinde bazi bosluklar var.
Bu bosluklar görünmeyen nicklerdir.
Forumumuza bir densiz kisinin lüzumsuz saldirisi yüzünden böyle bir uygulamaya gectik.

Normal üye iseniz ve bu uygulamadan dolayi sizinde üye isminiz listede cikmiyorsa,
ama siz görünmesini istiyorsaniz, ayarlari profilinizden yapabilirsiniz:

1. Profilinize BURADAN giris yapin ve sayfanin en alt kisimlarina inin.
  2. Görünmenizi saglayacak olan normal kullanici gruplari [Jeder] ve [Üyeler]
    imkaniniz dogrultusunda bu iki secenekten birini secebilirsiniz,
    Profilinizde bu iki grup secenegi cikmiyor ise, imkaninizda yok demektir.

Misal:

Her türlü sorularinizi bu baslikta sorabilirsiniz.

Huzurlu Forumlar Dileriz :thumbup:

TurkEce/GnL

[Forum Ablası]

• "TurkEce/GnL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Thursday, 5.01.2012, 08:32

İki gündür siteye girişte takılmalar oluyor.Bu günde aynı şeyi yaşadım.En üst bölümdeki giriş butonundan giriş yapmak istiyorum.Şifremi giriyorum hiç bir mesaj gelmiyor ama siteye girişte yapamıyorum.Üç dört kez böyle denedikten sonra üstte çıkan bu yeni uygulamayı anlatan kısa mesajdaki "Burdan giriş yapın" yazısına tıkladığımda aynı şifreyle anında giriyorum.Belkide bende bir aksama mevcut başka arkadaşlar yaşıyormu bu aksamayı bilmiyorum, sizleri bilgilendirmek istedim.Yeni uygulama güzel olmuş,ellerinize sağlık.Teşekkürler...

3

Thursday, 5.01.2012, 13:17

bu durum bende de var bir turlu giris yapamiyorum bazen 15. dakika ugrastigim oluyor . ben de tek bende oluyor saniyordum tskler turkece,gnl dile getirdiginiz icin .

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın
  • Konuyu başlatan "MeRaL"

• Özel mesaj gönder

4

Thursday, 5.01.2012, 13:30

Sahsen hic sorun yasamadigim icin sebebini baglanti veya pc'nizle alakali oldugunu düsünüyorum.

Findik

Jüri

• "Findik" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Thursday, 5.01.2012, 17:13

beni hatirla kutusunu isaretleyin, sayfayi actiginizda sifre vermeden giris yapmis olursunuz.
veya burdan giris yapin http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?form=UserLogin

girislerde bendede hic sorun yapmiyor

TurkEce/GnL

[Forum Ablası]

• "TurkEce/GnL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

6

Thursday, 5.01.2012, 17:27

Bu gün özellikle dikkat ettim gün içinde girişlerde olmuyor dünde bugünde sabah girişte bu problemi yaşamıştım.Sadece üstteki giriş butonuna tıkladığımda giremiyorum ve şifrem hatalı olsa zaten uyarı mesajı geliyor.Bu girişte hiç mesaj gelmiyor bekliyorum hiç bir mesaj gelmiyor ve girmiyorda.Büyük ihtimalle bende sabah bir aksama oluyor sanırım.Verdiğin linki kayıt alıyorum sabah girişte deniyeceğim Fındık, teşekkürler...

7

Tuesday, 3.04.2012, 20:25

,, şeklindeki nick olan kişiler de ÜYE veya JÜRİ seçenekleri yoksa,bu durumda herhangi bir aşama gerekiyormu,mesaj sayısı veya değerlendirme sayısı gibi.virgül den kurtulma şansı varmıdır.??

• "****ONUR*****" bir erkek

• Özel mesaj gönder

8

Tuesday, 3.04.2012, 21:28

yeni üyelerde ilk 10 mesaj yazmasi gerekir online listesinde görünmek icin

9

Tuesday, 3.04.2012, 21:41

Tşk ederim bilgi için Onur modum.
10 iletiden sonra sayfasında üye seçeneği sanırım olucak.Tşk ederim..

• "****ONUR*****" bir erkek

• Özel mesaj gönder

10

Tuesday, 3.04.2012, 21:48

evet olacak