Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "berebordo" bir erkek
  • Konuyu başlatan "berebordo"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 5.01.2012, 19:31

Mikser e Müzikleri Yüklüyorum ama Bir Türlü Çalmıyor Hep Atlıyor

Selamun Aleykum Arkadaslar Miksere Müzikleri Yüklüyorum ama Bir Türlü Çalmıyor Hep Atlıyor Sadece Bir Kaç Ş arkıda Değil Her Sarkıda Yapıyor Sanırım Yüklerken Programı Hata Olustu Ne Yapmam Gerekir Dll Hatası Veriyor Bu Durumda Ne Yapmamız Gerekir Bizi Aydınlatırsanız Memnun Olurs Tskler Simdiden

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Thursday, 5.01.2012, 19:50

DLL dosyasinda hata varsa bunu deneyin:

ilk olarak denetim masasindan, program ekle kaldir kismindan flatcast plugini silin
daha sonra
Baslat >> arama kismina Regedit yazin.....

Regedit (kayit defterinden) HKEY_CURRENT_USER >> Software >>1mal1software bulup silin
daha sonra bilgisyarinizi yeniden baslatin, ve yeniden kullanici pluginini yukleyin.

Flatcast tamirhane

• "berebordo" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Thursday, 5.01.2012, 19:56

mikser

sil yok orda

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Thursday, 5.01.2012, 20:07

fare ile sag tiklarsaniz, sil opsiyonuda cikar

• "berebordo" bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Thursday, 5.01.2012, 20:23

Meral Hanım Dediginiz Gibi Yaptım Sildim Pc Kople Kapadım Yeniden Actım Ve Yeniden Yüklemeye Calıstım Programı Bu Sefer Tools Kutusu Beyaz Sekilde Cıktı Radio Dark Secenekleri Falan Olmadan Bos Sekilde Cıktı Fcp li Bir Tema Ekleyip Mikseri Ortaya Çıkardım Ama Gene Ayni Hatayı Verdii :(

6

Thursday, 5.01.2012, 21:04

Aynı Sorun Bende de Olmuştu.
Sağolsun Arkadaşlar Yardımcı Oldu,
Sorunum Çözüldü.
Burayı Incelemeni Tavsiye Ederim.

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

7

Thursday, 5.01.2012, 21:05

Önceden normal yayin yapabiliyormuydunuz? Sistem geri yüklemeyi denediniz mi?
Isletim sisteminiz Windows 7mi? Öyle ise Stereomix aktif ettiniz mi? Ses karti sürücünüzü güncellestirdiniz mi?
Tools kutusuna artik Preset Selection diyoruz yani tema secme kutusu, Design Tool tiklarsaniz, ordanda Preset->Restore Default, flatcast standart temalar gelmesi gerek.. :rolleyes: