Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

eflatun61

Orta Düzey

• "eflatun61" bir erkek
  • Konuyu başlatan "eflatun61"

• Özel mesaj gönder

1

Monday, 9.01.2012, 18:24

index

arkadaşlar ben radyom için bir index istiyorum,biliyorum bu zor bir iş,ama ben oldukça sade bir index istiyorum,üzerinde sadece nick al,active,yayın al, olan siyah arka planlı,çerçevesiz sade bir index istiyorum, radyomun ismi (yitiksevdalar fm) boyutları (900x600) birde mümkünse istek paneli olsun, [edit mail] bu radyomun iletişim adresi , index te bu adreste olursa memnun olurum,kendi zevkinize göre az,sade mat renklerde süslemeler yapabilirsiniz isterseniz,radyo kurallarına gerek yok, ve tabii dj lerin isimlerini yazabilecegim bir alan, yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum,şimdiden teşekkürler.

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Masum Masum" (9.01.2012, 18:27)

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Monday, 9.01.2012, 18:28

bu gibi bir istegi karsilayacak ekibimiz yok malesef , forumda indexler bolumune bakin ve uygun gordugunuz birtanesini kullanin onerebilecegim bu
http://www.allaturkaa.de/forum/index.php…ard&boardID=129

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Monday, 9.01.2012, 18:43

Arayan Mevlasinida bulur, Indexinide ^^

Bunu tarif etmissiniz gibime geldi: [FTP] Radyo Portal Black Silver
Sade bir index daha: [FTP] Sade index By EviL
Buda gayet sade ve söylediginiz özelliklere yakin: [WEB] Blogcu Tarzı Siteler için Index

eflatun61

Orta Düzey

• "eflatun61" bir erkek
  • Konuyu başlatan "eflatun61"

• Özel mesaj gönder

4

Monday, 9.01.2012, 20:06

index

tşkler meral