Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

djelif

Acemi

• Konuyu başlatan "djelif"

• Özel mesaj gönder

1

Friday, 2.11.2007, 19:19

(SORUN )yayin yapmak isteyince donuyor

Merrhaba arkadaslar benim sorunu bulamadim yeni djlige basladim bir kac gun djlik yaptim

Sonra ama pcye modem hersey yenilendi sifirdan aldim dj olarak radyoyu yeniden acmak istedigimde flatcast akivesini kurdum dj icinde misafir icinde aktive yüklü 40132 port actirdim hersey tamam gibi gözüküyor

ama ben dj olarak yayini acmak isteyince sayfa bembeyaz oluyor ve donuyor hic hareket edemiyorum bir kac dakika bekleyince ekran geliyor ama her yeri beyaz bazi yerler gözüküyor sadece mausu radyoda hareket ettiremiyor sürekli donuyor

yayin yapamiyorum artik bu donmadan dolayi ne yapmam lazim arkadar yardimci olursaniz cok sevinirim simideden cok teskkürler

ZenNube

Orta Düzey

• "ZenNube" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Friday, 2.11.2007, 19:32

slm elif,

sanirim hata kullandigin temadan kaynaklaniyor,
flatcastin kendi temalarinla yayin yapmayi bir dene.

bir baska yolda, firefox üzeri yayin yap.

bu baslik belki isini yariya bilir --> http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&postID=36215#36215

djelif

Acemi

• Konuyu başlatan "djelif"

• Özel mesaj gönder

3

Friday, 2.11.2007, 20:35

tesekkurler zennube ama ben once bu temalarla yayin yaparken sorun yoktu aceba ben pcye birseyleri eksikmi kurdum bilmiyorumki halen bir cozum bulamadim

• "slowcu" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Friday, 2.11.2007, 20:39

temalarin url adresleri belkide kullanimdan kaldirilmistir...