Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

uysal

Acemi

• "uysal" bir erkek
  • Konuyu başlatan "uysal"

• Özel mesaj gönder

1

Wednesday, 11.01.2012, 15:55

Radyo Hk. kurdum ama calistiramiyorum

Sevgili kardesler, kendimce kurmus oldugmu dusundugum radyoyu bir turlu calistiramiyorum. Bu konuda bana yardimci olabilecek ben bu isi biliyorum diyen bir kardesimin yardimina ihtiyacim var. Lutfen icinizden biriniz bana yardim etsin. Malum ben biraz degil cok fazla teknolijiden geri kaldim. Sevgilerimle herkese slm.

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Wednesday, 11.01.2012, 16:51

Nerede takildiysaniz onu bildirseniz, size yardimci olabilecek anlatimlarin linklerini veririz, sizde ögrenirsiniz.

Bastan sonra burda bir anlatim var, isterseniz önce buraya bir göz atin: Sitenizde kendi Radyonuz : Flatcast
Siteyi kurduysaniz adresinide bildirebilirsiniz, bir bakariz hata nerede diye :1gözkirp:

uysal

Acemi

• "uysal" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Thursday, 12.01.2012, 14:42

Radyo hk.

Degerli kardesim oncelikle ilginize tesekkur ediyorum. Daha once belirtigim gibi bazi asamalari gectiBen size yinede Bana gelen (e-mail) flatcast yazisini ve radyonun ismini yazayim eyer yardimci olabilirseniz pasword'mi yazabilirie-mail me gelen:

Sid:1267518
Radyomun ismi: Makamdagi.

Simdiden tum yardimlariniz icin tesekkur ediyorum. please thankx

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Masum Masum" (12.01.2012, 15:37)

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Thursday, 12.01.2012, 15:45

uysal radyoyu acmak (calistirmak) cok kolay ama oncelikle aktivasyonun tam olarak yapildigindan emin olmaniz gerekiyor
vcerdiginiz sid numarasina gore radyonuzda calisma yonunden hersey normal,
http://www.allaturkaa.de/radyo/list.php?sid=1267518

tek sorun "This is a non public show. You need special rights to enter the show. Please contact the producer to get them."
you could understand what dows it mean.

yani radyoyu ozel radyo olarak ayarlamissiniz, bu durumda herkes bu radyoya dinleyici olarak giremez
bunu duzeltmek icin MeRaL arkadasimizin verdigi linke yeniden bakin ve asagidaki resimde isaretlenen yeri bulup duzenleyin

Alıntı

Burda Public your stream in the Flatcast Program Guide yazan seçenegi seçin.
Eger radyonuzun Flatcast'ta misafirler tarafindan görünmesini istemiyorsaniz
Don't public your stream in the Flatcast Program Guide seçebilirsiniz (Not: tavsiye etmiyoruz!)

bunun yani sira yayin almak hakkinda bilginiz vardir sanirim eger takildiginiz konular varsa yazin yardimci olmaya calisirz.

uysal

Acemi

• "uysal" bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Thursday, 12.01.2012, 19:12

Radyo hk.

Sevgili kardesim soylediginiz gibi puplik your sit. degistirdim. Tekrar radyoyu actim add kismindan dosyalarimdan bir parca yuledim belki caliyor fakat ben ses alamadim. Cevablamanizda yayin alma bilgimi sormussunuz lutfen aciklamisiniz ne oldugunu bilmiyorum,Cevapladiginiz icinde ayrica tesekkur ederim. Sevgilerimle.

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

6

Thursday, 12.01.2012, 19:37

radyoyu actiginizda yayindayken buraya link ekleyin, gelip bakalim
eger ses hic yoksa bilgisayarinizdaki ses sistemini kontrol edin

uysal

Acemi

• "uysal" bir erkek

• Özel mesaj gönder

7

Friday, 13.01.2012, 04:31

Radyo hk.

Slm, sevgili kardesim link derken anladigimi yapiyorum. Radyo acikken yukaridaki link oldugu gibi size copy yapiyorum. Zamani nasil ayarliyacagiz bilmiyorum. Tesekkur ederim.Tr. saati 12.00 gibi

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "MeRaL" (13.01.2012, 07:57) düzenleme sebepleri: Producer linki silinmistir

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

8

Friday, 13.01.2012, 08:03

uysal,

verdiginiz link, yayin yapma linkidir ve o linkten kimse radyonuza gelemez.
Flatcast bilgilerinizden gördügüm kadariyla, maalesef site adresini dogru girmemissiniz.
Anladigim kadariyla siz radyo kurmussunuz ama site kurmamissiniz henüz.

Radyonuza ziyaretci gelsin istiyorsaniz, bir sitenizin olmasi gerek.

Bedava site kurma konusunda bir cok resimli anlatimlar var. Lütfen sitenizi kurun, sonra radyonuzu oraya nasil yerlestireceginiz konusundada yardimci oluruz.
Misal: -> TR.GG Sitesi Kurmak

uysal

Acemi

• "uysal" bir erkek

• Özel mesaj gönder

9

Friday, 13.01.2012, 14:21

En son cevabiniza gore bedeva sitem com da sayfa actim ve ilgili "TR.GG Sitesi Kurmak" sayfasinda anlatildigi gibi duzenleme yaptim. En son kisimi tam anlamadigim halde kendimce dogru olani yapmaya calistim. Dj. ismi Sid, numarasi gibi. Tekrar donum radyomu actim degisen hic bir sey olmamis. Bir yerlerde yanlislik var sanki. Normal olarak diger radyolari dinliyebiliyorum. Actigim sayfa{ cayonuergani21 } http://cayonuergani21.tr.gg/ tesekkur ederim.

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

10

Friday, 13.01.2012, 15:08

TR.GG Sitesi Kurmak << bu sayfadaki son resimde gördüğünüz yere, bu kodu yerleştirmelisiniz;

Kaynak kod

1
<IFRAME height="600" width="800" frameborder="0" scrolling="no" src="http://www.flatcast.info/Player.aspx?sid=1267518"> </IFRAME>

Sonra kaydet tıklamalısınız...
Aynı zamanda yayıncı ve dinleyici olamazsınız ama. Bir arkadaşınıza rica edin o baksın siteye...

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

11

Wednesday, 18.01.2012, 14:17

Sanirim sitede kodlari eklemede sorun yasiyorsunuz. Belkide kabul etmiyor olabilir.

Isterseniz birde Blogcu'dan bir sayfa hazirlamayi deneyin: Blogcu.com üzeri ücretsiz Flatcast Radyo Portali