Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "Nisa Nisa" bir kadın
  • Konuyu başlatan "Nisa Nisa"

• Özel mesaj gönder

81

Thursday, 10.05.2012, 08:02

• "Nisa Nisa" bir kadın

• Özel mesaj gönder

82

Thursday, 10.05.2012, 08:07

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

83

Thursday, 17.05.2012, 17:19

Ey Rabbim ! Dokun Kırık Kalbime . Onar En Güzel Rahmet Ve Merhametinle . Beni Hiç Kimsenin Yere Atmasına ve Kırmasına İzin Verme!

YA AZİM YA KERİM YA RABBEL ALEMİN YARIN BAZI YÜZLERİN KARARACAĞI GÜN DE ÜMMETİ MUHAMMEDİN YÜZÜNÜ AK OLANLARDAN EYLE!

Âmin!

*SUN62*

Bilge

• "*SUN62*" bir kadın

• Özel mesaj gönder

84

Thursday, 17.05.2012, 17:26

Allah'ın İsm-i celîli sayesinde ne semâda, ne de yeryüzünde hiç bir şey zarar veremez. O her şeyi işiten, her şeyi hakkıyle bilendir. Yalnız O'na sığınır yalnız O'ndan yardım dileriz.

'Allah’ım, Muhammed ve âline salat eyle ve beni günahlardan koru; itaatine muvaffak kıl; (sana doğru) güzel bir dönüşü bana nasip eyle; tövbeyle beni temizle; özel korumanla beni destekle; sağlıkla işlerimi düzene koy; mağfiretinin tadını bana tattır; beni affının özgürü, rahmetinin azatlısı kıl;

amin

• "Nisa Nisa" bir kadın

• Özel mesaj gönder

85

Monday, 21.05.2012, 22:08

Sen ki Bize Gözler Verdin YA RABB...Sadece Hakkı Görenlerden Eyle....
Sen ki Diller verdin Bize YA RABB...Sadece Seni Zikredenlerden Eyle.....
Sen ki kulak verdin Bize YA RABB....Sadece Doğruyu Duyanlardan Eyle.....
Sen ki kalp verdin Bize YA RABB.....Sadece Senin Aşkınla Yananlardan Eyle....
Sen ki Peygamber (s.a.s) Verdin Bize YA RABB....Sünnetine Uyanlardan Eyle....
Sen ki Cenneti Vaad Ettin Bize YA RABB....Hayırlı Ameller İşleyip Girmemizi Nasip Eyle Cumlemize YaRabbim...İnşaAllah AMİNN...

• "Nisa Nisa" bir kadın

• Özel mesaj gönder

86

Tuesday, 22.05.2012, 18:15

♥Ya Rabbi, kıldığımız namazları kabul eyle. Akıbetimizi hayreyle! Son nefesimizde iman ile göçmeyi nasip eyle.Ölmüşlerimize af ve mağfiret eyle! Amin..♥

• "Nisa Nisa" bir kadın

• Özel mesaj gönder

87

Tuesday, 22.05.2012, 18:23

Bütün Kapıların ANAHTARLARINI Kendinde Bulunduran ALLAH'IM! Bizim Hakkımızda EN Hayırlı Kapıyı Aç..!!! ( AMİN)'..hüzün..♥

• "Nisa Nisa" bir kadın

• Özel mesaj gönder

88

Tuesday, 22.05.2012, 18:25

Rabbim! Sen benim Sahibimsin. Hem Evvelsin, hem Ahirsin. Sana olan muhabbetim, Ömür boyu hiç bitmesin.inşş aminn

• "Nisa Nisa" bir kadın

• Özel mesaj gönder

89

Tuesday, 22.05.2012, 18:37

Ey gökleri ve yerleri yaratan RABBİMİZ Dünyada da,ahirettede yardımcımız sensin.Müslüman olarak canımızı al ve bizi salihler zümresine dahil eyle. /amin/

TurkEce/GnL

[Forum Ablası]

• "TurkEce/GnL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

90

Tuesday, 22.05.2012, 19:27

Rabbim üç ayların başlangıcı mübarek Recep ayının tüm müslüman alemine içlerinde banada hayırlı olmasını, hayırlara vesile olmasına duacıyım.
''Allahümme barik lena fi recebe ve şağban ve belliğna ramazan ''(Allahım Recep ve Şaban aylarını bize mübarek kıl,bizi Ramazana ulaştır)AMİN

yoncam

Jüri

• "yoncam" bir kadın

• Özel mesaj gönder

91

Thursday, 31.05.2012, 16:08

EY ALLAHIM. BANA ÖYLE BİR İRADE VER Kİ, BİR GÜN YENİLİP İÇİMDEKİ ŞEYTANIN KURALLARINA DOĞRU YÖNELİRSEM, BU BİR DÜŞÜNCE İSE DÜŞÜNCEMİ, BU BİR ADIM İSE AYAĞIMI, BU BİR UZANMA İSE ELİMİ DURDURABileyim AMİNNNNN....

yoncam

Jüri

• "yoncam" bir kadın

• Özel mesaj gönder

92

Thursday, 31.05.2012, 16:14

Modum niye taşıdın? tzz

Al sana beddua !
Ayagin kaysinda Cennet'e düs insALLAH :kbravo:

Ayağınız Kaysın İnşALLAH...
Cennete Düşün,
Kapı Kapansın içerde Kalın,
Firdevs Cennetinde Kaybolun,
Zemzem-i Şerif'de Boğazınıza Dursun...
He Birde Rabbim Size Bir Parça Zakkum Bile Vermesin...

Beni Bugün Çok Sinirlendirdiniz : )) ALLAH Sizin Belanızı Kaldırsın Hemi : ))

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

93

Thursday, 31.05.2012, 16:47

Alıntı

Raporlayan yoncam (Bugün, 16:10)
DUALARİMİZ MÜSTEREK RDC ETSEM ONAYLARMİSİNİZ ARKDSLAR

yoncam tabiki onaylarız^^
konu içine yazmak için alıntı yada raporla butonu yerine, sağ altta yada sağ üstte cevapla butonu var ordanda direk istediğinizi yazabilirsiniz:_)

yoncam

Jüri

• "yoncam" bir kadın

• Özel mesaj gönder

94

Friday, 1.06.2012, 17:11

:Ç.hastayim:
Bütün Kapıların ANAHTARLARINI Kendinde Bulunduran ALLAH'IM! Bizim Hakkımızda EN Hayırlı Kapıyı Aç..!!! ( AMİN)'..hüzün..♥

yoncam

Jüri

• "yoncam" bir kadın

• Özel mesaj gönder

95

Friday, 1.06.2012, 17:15

SUSTUM ve Sana Havale Ettim RABBİM. Bilirim ki, Sen Herşeyin En İyisini Bilensin. Karşılıklarını Ben Değil, En İyi Sen Verirsin.

• "Nisa Nisa" bir kadın

• Özel mesaj gönder

96

Saturday, 2.06.2012, 18:27

Allah'ın İsm-i celîli sayesinde ne semâda, ne de yeryüzünde hiç bir şey zarar veremez. O her şeyi işiten, her şeyi hakkıyle bilendir. Yalnız O'na sığınır yalnız O'ndan yardım dileriz.

'Allah’ım, Muhammed ve âline salat eyle ve beni günahlardan koru; itaatine muvaffak kıl; (sana doğru) güzel bir dönüşü bana nasip eyle; tövbeyle beni temizle; özel korumanla beni destekle; sağlıkla işlerimi düzene koy; mağfiretinin tadını bana tattır; beni affının özgürü, rahmetinin azatlısı kıl;

amin

• "Nisa Nisa" bir kadın

• Özel mesaj gönder

97

Saturday, 2.06.2012, 18:30

BANA ÖYLE BİR SEVGİ VER Kİ sonsuz bir hazine gibi bitmesin,çoğalsın daha da sevdikçe,doldursun sarsın çevremi.Düşmanlarımı da sevebileyim.
BANA ÖYLE BİR DUYGU VER Kİ ne zaman ve hangi ülkede olursa olsun,insanların dertleriyle üzülebileyim,mutluluklarıyla gülebileyim.
BANA ÖYLE SAĞLIK VER Kİ düşünebileyim,konuşabileyim
BANA ÖYLE BİLGİ VER Kİ bildikçe bilmediğimi anlayayaım.
BANA ÖYLE BİR ERDEM VER Ki ibadet bileyim iyilik etmeyi ve sevinçten buğulanmış gözlerle, teşekkür edenlere:'bir şey yapmadım ,anımsamıyorum'diyebileyim.
BANA ÖYLE BİR GÜÇ VER Kİ herkesten daha çok çalışabileyim.tutsak düşmeyeyim doğanın koşullarına.eşim ve cocuklarımı da mutlu et ki mutluluğu başkalarına da götürebileyim.
BANA ÖYLE BİR RUH VER Ki canı yanar ,tutuşur,amaçsız bırakma dünyada.hep ulaşmak istediğim hedefe doğru koşabileyim.
BANA ÖYLE BİR YETENEK VER Kİ iyi eş baba,anne,iyi komşu,iyi arkadaş,iyi vatandaş olabileyim.
BANA ÖYLE BİR SABIR VER Kİ sukünetin büyük kuvvet olduğunu bulayım,durabileyim,sorabileyim,düşünebileyim.
BANA ÖYLE BİR GÖNÜL VER Ki bir kuruluşun tepe noktasındaki yetkili olsam bile''oradaki işiniz nedir?'' diye soranlara,''memurum''diyebileyim.
günlük yaşamımda ''ben''yerine,daha çok''sen'' sözcüğünü kullanabileyim.
mutlu olanlara mutsuzluğumdan,mutsuz olanlara mutluluğumdan söz etmeyeyim.
BANA ÖYLE BİR İRADE VER Kİ birgün yenilip içimdeki şeytanın kurallarına doğru yönelirsem; bu bir düşünce ise düşüncemi,bu bir adım ise ayağımı,bu bir uzanma ise elimi durdurabileyim.
BANA ÖYLE BİR ALIŞKANLIK VER Kİ her gece bir an olsun yorganımı başıma çekip kendimi eleştirebileyim.
BANA ÖYLE BİR UMUT VER Kİ bugüne kadar yapmış olduğum hatalar için karamsarlığa düşmeyeyim.herşeyden aklanmış olarak yaşama yeniden başlamak üzere bağışlanabileceğimi bileyim.
BANA ÖYLE BİR ANLAYIŞ VERKİ düşünebildiğim,yargılayabildiği m,inandığım,kahrolduğum,varolduğum şu anda bu sözleri söyleyebildiğim için şükredebileyim.
BÜTÜN BU BAĞLARIM YAŞAMIMLA İLGİLİ OLANLARDIR.ÖLÜMÜMÜN NEREDE NE ZAMAN
VE NASIL OLACAĞINI BİLEMEM.

yalnız; BANA ÖYLE BİR TALİH VER Kİ yıllar sonra beni hatırlayanlar ''herkese iyilik eden,tüm insanları seven,o düzeyde de sevilen bir kişiydi'' diye konuşsunlar ve ben de huzur içinde olabileyim...

yoncam

Jüri

• "yoncam" bir kadın

• Özel mesaj gönder

98

Tuesday, 5.06.2012, 19:23

Sırrı Süphan Pir Sülayman Nur Ahmed Can Muhammed (sav) Erde Geçde Dağda Taşda Müşkül İşde Yetiş ALLAH YA MUHAMMED (sav)

:) Sırrı Süphan Pir Sülayman Nur Ahmed Can MUHAMMED (sav) Erde Geçde Dağda Taşda Müşgül İşte Yetiş ALLAH YA MUHAMMED (sav)

yoncam

Jüri

• "yoncam" bir kadın

• Özel mesaj gönder

99

Saturday, 9.06.2012, 14:42

Ey kalpleri çekip çeviren Rabbim! Kalbimizi dînin üzere sâbit kıl.”
(Yâ mukallibel kulûbi sebbit kalbî alâ dînike)

Devamı: http://www.islamiyet.tk/okunabilecek-kis…r#ixzz1xOTFj0B2

• "Nisa Nisa" bir kadın

• Özel mesaj gönder

100

Saturday, 9.06.2012, 22:39