Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "06deren06" bir kadın
  • Konuyu başlatan "06deren06"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 19.01.2012, 00:42

blogcu sitesine girilmiyor

slmlr http://sevgininsessizligi.blogcu.com/18 01 2012 de radyo sayfam tıklandıgında acılmıyor ve blogcu yazısı cıkıyor sorunun giderilmesini rica ediyorum

şimdiden ilginize tşkr ederim

deliyagmur

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

2

Thursday, 19.01.2012, 13:15

Blogcu sitelerde yenilik mi var!!!

slmm,Blogcu siteme birkac gündür girildiginde indexsim görünmüyo sadece sol yanda radyo ismi ve blogcu adresi görünüyor,ama bu sadece benim sitemde deil bir cok arkadasin siteside böyle radyo filan hiç bisey yok.duyduma göre blogcu yenilenmis bir islem yapilmasi gerekiyomus yeniden indexsi koymak için:( yani öyle duydum nedir gercei bilmiyom .Benim gibi cok arkadasım da saniyom ayni durumda ltf. yardımcı olurmusunuz en dogrusunu sizlerden ögreniriz.simdiden cok tsk.lerr ?(

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Thursday, 19.01.2012, 13:28

evet bazi degisiklikler yapilmis, radyo ve index oldugu halde gorunmuyor
Sablon Duzenleme seceneklerine girin ve sol kisimdaki menude Blogumu goruntule secin
goruntulenmesi gereken sayfa bos cikar ve

Alıntı

Blogunu eski haline çevirip kendi şablonunu kullanabilirsin. Geri Al!

yazisi ciktiginda Geri Al secin
bu sekilde getirilen yenilikleri geri almis olursunuz

deliyagmur

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

4

Thursday, 19.01.2012, 15:03

Çokk cokk tsk.ler ellerinize salık masum saoll.Diyelim ki öle yaptik blogcunun yeni özelliklerini nası görcez yada söle söleyim geri almadan baska türlü nası yapabiliriz .tkr.. tsk.lerr

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Thursday, 19.01.2012, 19:49

HTML kodlarini yedege almissinizdir.
Sablon düzenle tiklayarak, tekrar HTML kodlarini eklerseniz, sorunsuz calisacaktir.
-> EDIT: Maalesef artik calismiyor

Degisiklik ne zaman yapildi (veya hic yapildimi?!?) bilemiyorum ama forumdaki önizlemeler hala sorunsuz calisiyor, misaller:
[WEB] Kirmizili Index
http://matemkerbela.blogcu.com/

Blogcu kaynakli bir sorun olsa, bu önizlemelerde calismazdi.

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "MeRaL" (26.01.2012, 08:48) düzenleme sebepleri: Blogcu radyo sablonlari görüntülenemiyor

deliyagmur

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

6

Friday, 20.01.2012, 01:16

Yardımlarınız için cok cokk tsk.ler sevgili MeraL kesinlikle bloga hiç girilmedi yani hiç dokunulmadı yanliz benim deil bir kac arkadasın da aynı olmus kendiliginden yanimasum arkadasımın dedigi yaptim birkac kez denedim olmadı sonra yine aynini yaptim we yayinla dedim oldu:)henüz bir arkadasımında sitesi ayni böle duruyor isterseniz sizde bakın,ben düseltim tabi ama belkide blogcu kademeli yapiyo yenilik neresinde ise walla anlamdim:(http://www.biz-gurbet-kusuyuz.blogcu.com/isterseniz bakabilirisniz...tkr..tkr tsk.lerrr

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

7

Friday, 20.01.2012, 08:13

@deliyagmur haklisiniz.
Blogcu tasarim konusunda bir yenilige gidiyor: Blogcu'da büyük değişiklik!
Yanliz ben simdi tekrar denedim, ekledigim html tasarimi sorunsuz calisti.
Sizde tekrar Sablon Düzenleme'den HTML kodlarini yerlestirebilir ve calisip calismadigina emin olabilirsiniz.
Eger olmazsa, Blogspot gibi sitelere gecis yapabilirsiniz: Blogger (blogspot.com) Site Kurulumu [Resimli Anlatım]

Kolay gelsin!

ilyas_t

Acemi

• Özel mesaj gönder

8

Wednesday, 25.01.2012, 18:50

Sablon

DEDIKLERINIZIN HEPSINI YAPTIM AMA YENI BLOGCUDA HTML GERI DUZELMIYOR BIRTURLU ANA SAYFAYI DEGISTIREMIYORUM YARDIM EDERMISINIZ

9

Wednesday, 25.01.2012, 19:57

Arkadaşlar Malesef Blogcu Radikal Bir Karar Alarak Bütün Blogları Orjinal Kendi Blog Stili İle Yayınla Kararı Almış Bulunuyor
Blogcu'nun Bu Karar Yönündeki Açıklaması Aynen Şöyle

Blogcu'da büyük değişiklik!

Sevgili blogcular,

Blogcu yenilenme sürecine devam ediyor. Bu süreçte Blogcu sayfalarının tasarımı değiştirildi, "Blogla" butonu ile farklı sitelerden hızlı içerik ekleme fonksiyonu getirildi, bloglara -eski tasarıma geri dönüş sağlanarak- yeni tasarım uygulandı.

Bütün bu değişimler, "Blogcu'yu daha yukarı nasıl taşırız" sorusuna cevap bulmak için belirli istatistikleri ve dünya trendlerini takip ederek ulaştığımız sonuçlar doğrultusunda yapıldı. Bu istatistiklerden ortaya çıkan en önemli sonuçlardan biri de, blog tasarımlarının yeni Blogcu tasarımıyla çok daha fazla ziyaretçi alması ve görüntülenmesi oldu.

Bu nedenle Blogcu en büyük ve köklü değişiklik kararını alarak bu haftaiçi tüm blogları Blogcu tasarımına geçiriyor.

Tasarım değişikliğinde şu anda bloglarınızda kullandığınız reklam ve eklenti kodlarını yine kullanabiliyor olacaksınız. Bunun için eski panele blogbar üzerinden ulaşıp kodlarınızı alıp yeni alanlara ekleyebilirsiniz.

Yeni tasarımda neler olacak, bloglarınız nasıl gözükecek?

Buradan Detaylı Bilgi Alabilirsiniz

Blogcu Yönetim / Değişiklikler Vede Özellikler Ayrıntılı Bilgi

*SUN62*

Bilge

• "*SUN62*" bir kadın

• Özel mesaj gönder

10

Wednesday, 25.01.2012, 20:14

evet arkadaşlar burdan okuyorum yapıyorum kimse giremiyor tüm blogcu olan radyolar kapalımı girilmiyorr

tr/gg olan adresten giriliyor

midestino34

Profesyonel

• "midestino34" bir kadın

• Özel mesaj gönder

11

Wednesday, 25.01.2012, 20:19

bizde nasibimizi aldık :)) ruletten sid attımda girdim radyoya ama düzeltcez ins

12

Wednesday, 25.01.2012, 20:23

tr.gg 'nin Gerek Büyük Boyut Reklamları Gerekse Tasarım Sorunları Sebebiyle
Ben Şahsen Hepinize blogger (blogspot) Kullanmanızı Tavsiye Edebilirim ^^

*SUN62*

Bilge

• "*SUN62*" bir kadın

• Özel mesaj gönder

13

Wednesday, 25.01.2012, 20:29

BaBuSh çok teşekkür ederim
biraz bekliyelim inş düzelecektir

yako

Stajyer

• "yako" bir kadın

• Özel mesaj gönder

14

Wednesday, 25.01.2012, 22:38

RADYO ADRESİMİ YAZİNCA DİREK BLOGCUYA YÖNLENDİRİYORR
NE YAPMAMA GEREK YARDİMCİ OLURSANİZ SEVİNİRİMM

taz_maniac

Stajyer

• Özel mesaj gönder

15

Wednesday, 25.01.2012, 23:01

blogcu bunu hep yaoıyor. bence en güzeli aynı indexinizi blogspottan hatta tr.gg den de yedekleyin. birden fazla linkiniz olur böylece.bence en kullanışlı ve sağlam olanı blogger yani blogspot.

atilla_ky

Moderatör

• "atilla_ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

16

Wednesday, 25.01.2012, 23:10

blogcu

blogcudaki hesabım etkin. su an falatcastan yayına girdim. ama misafirler gelemiyor. blogcu sablon ayarlarında ön izleme kendim dışarıdan girebiliyorum yayın var.adresimi nasıl etkın hale getirebilrim ki dısarıdan mısafirler gelebilsin
bu konudakı yardımınız için şimdiden teşekkür ederim

• "dj sezen" bir kadın

• Özel mesaj gönder

17

Wednesday, 25.01.2012, 23:35

blogcu sorunu

slm benim bir sorunum var radyomun girişi blogcu sitesigibi olmuş onu nasıl normale döndüre bilirim şimdiden tşklr yardımlarınız için

18

Wednesday, 25.01.2012, 23:40

BenCe Yedek Bir adres Acın Ve o adresinizi o blog sayfasında Yayınlayınki dinleyiclerr yeni adresinizi görsünler..Şahsen ben Kaç saattir uğrasiyorum En sonunda öyle yaptim boşuna uğrasmisim siiz uğrasmadan direk yeni adres acin eğer baska adres varsa blogcu adresinden yayinlayin onu.:))

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

19

Thursday, 26.01.2012, 08:51

Blogcu Radyo sitelerine girilmiyor!

Bir cok arkadasimizin Blogcu adresi maalesef üstte belirttigimiz yenilik nedeniyle 'bozulmus' durumda.
Sablonlarini düzenleyemeyen arkadaslarimiz, alternatif siteler kurup, radyolarini 'tasiyabilir'
Babush arkadasimizin üstte verdigi tavsiyesi: Blogspot.

Siz yeni bir site kurana dek, Rulet üzeride gelebilir dinleyicileriniz.
Bunun icin yapmaniz gereken tek sey, yayindayken rulet radyo linkinizi $u $ekilde dinleyicilere göndermek olucak:

EZGIM44

Stajyer

• Özel mesaj gönder

20

Friday, 27.01.2012, 16:20

Merhaba Arkadaslar
Bizim site ve radyo Com suan acilmiyor
[b]This Account Has Been Suspended[/b]
Bu yazi cikiyor yedek radyo olarak blogcuda acilmiyor malesef birkac saat sonra Canli Yayinimiz olacak radyonun Kurucusunada ulasamiyorum malesef
Acaba kendim herhangi birsey yapabilirmiyim yazilarinizi okudum ama tam olarak anlamadim , ayrica sitenin admin girisinede giremiyorum : ((