Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "th3rock3r" bir erkek
  • Konuyu başlatan "th3rock3r"

• Özel mesaj gönder

1

Saturday, 21.01.2012, 09:59

Ses Sorunu (cizirti & sarki atlama)

Merhaba ;

Daha bugün ilk dj'liğimi yapacaktım, flatcast sistemini çabuk kavradım ama bir problem ile karşılaştım. Mixer'a şarkıyı atıyorum. 2 sn sonra çalmaya başlıyor ama normal bir şekilde çalmıyor. Cayur cuyur, cızır cızır sesler geliyor 20 sn sonra da şarkı kendi kendine kapanıyor. Bunun nedeni nedir ve çözümü nedir yardım ederseniz sevinirim.

• "th3rock3r" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Saturday, 21.01.2012, 10:51

Şarkı yerine çalan cazırtı problemini çözdüm, nasıl çözdün diyorsanız eğer bilgisayarınızda harici bir codec paketi varsa silin çözülür. Ama şimdi bunu çözdükten sonra şarkı atlama problemi çıktı delirecem şimdi. 4-6 şarkı koyuyorum alt alta çalmadan takır takır atlıyor hiçbirini çalmıyor.

3

Saturday, 21.01.2012, 11:17

ses

ArKadasim Müzikleri miksere atarken Sabit Birak Ya Masa üstünde ac miksere acarken yada normal dosya al birak atlamaz parcalar ozaman

4

Saturday, 21.01.2012, 11:32

Asagidaki link sorunuza cevap olabilir.

Flatcast tamirhane

5

Saturday, 21.01.2012, 11:33

Aynısı Bende de Olmuştu,
Arkadaşların Yardımı Ile Düzelttim.

Incelemeni Tavsiye Ederim ->
Mixer Sarkı Atlıyor

• "th3rock3r" bir erkek

• Özel mesaj gönder

6

Saturday, 21.01.2012, 11:33

ArKadasim Müzikleri miksere atarken Sabit Birak Ya Masa üstünde ac miksere acarken yada normal dosya al birak atlamaz parcalar ozaman
valla dediğinden hiç bir şey anlamadım, normalde şarkıyı attım mı direk çalması lazım böyle çetrefilli işlerle ugrasmak yerine

• "th3rock3r" bir erkek

• Özel mesaj gönder

7

Saturday, 21.01.2012, 11:44

Tamamdır arkadaşlar sorunumu çözdüm eğer mixer'ınız şarkı atlıyor veya şarkı yerine cızırtı çalıyorsa. Bulunan codec pack'inizi silip K-Lite full codec pack yükleyin (işletim sisteminize uygun olarak)