Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

pardisyon

Stajyer

• Konuyu başlatan "pardisyon"

• Özel mesaj gönder

1

Wednesday, 25.01.2012, 19:41

radyo adresini direk blogcu.com adresine yönlediriyor

ssevgili arkadaşlar
son iki gündür radyo adresine girmek isteyince direk blogcu.com adresine yönlediriliyor ve radyoya giremiyor dinleyiciler neden acaba acil cevap lütfen: mesela www.umutefem.blogcu.com benim radyomun adresi ama aynı adresle her gün gelen arkadaşlar bugün giremiyorlar adres direk blogcu.com adresine gidiyor lütfen yardım edin şimdiden teşekkürler

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Wednesday, 25.01.2012, 19:45

başlığa bakarsanız aynı sorunla ilgili msj ları görürdünüz ama ben yinede birini burdan link ekliyorum...
bir göz atınız bu başlığa ..

Blogcu sitelerde yenilik mi var!!!

Lovestory

Orta Düzey

• "Lovestory" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Thursday, 26.01.2012, 08:41

Eylemcimmm aynı sorun bizim sitedede var canım başlıktaki gibi denedik ama olmadı...:S Birde sen denesen :))

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Thursday, 26.01.2012, 08:51

Blogcu Radyo sitelerine girilmiyor!

Bir cok arkadasimizin Blogcu adresi maalesef üstte belirttigimiz yenilik nedeniyle 'bozulmus' durumda.
Sablonlarini düzenleyemeyen arkadaslarimiz, alternatif siteler kurup, radyolarini 'tasiyabilir'
Babush arkadasimizin tavsiyesi: Blogspot.

Siz yeni bir site kurana dek, Rulet üzeride gelebilir dinleyicileriniz.
Bunun icin yapmaniz gereken tek sey, yayindayken rulet radyo linkinizi $u $ekilde dinleyicilere göndermek olucak:
  • http://www.allaturkaa.de/radyo/list.php?sid=1262666 (sid numarasini kendi radyonuzun sid numarasiyla degismeyi unutmayin)

Findik

Jüri

• "Findik" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Thursday, 26.01.2012, 16:18

http://www.allaturkaa.de/radyo/list.php?sid=1262666 (sid numarasini kendi radyonuzun sid numarasiyla degismeyi unutmayin)

sanirim bu sekil http://www.allaturkaa.de/radyo/canli.php?sid=212169 daha uygun, otamatik degisme, zaman durdurma vs yok...

alternatif olarak birde altaki popup koduyla sid numarasini degitirerek deneyin

Kaynak kod

1
<a target="radyo" onClick="window.open('', 'radyo', 'width=802,height=602,scrollbars=no, toolbar=no,status=no, resizable=no,menubar=no,location=no,directories=no,top=50,left=125')"href="http://www.flatcast.com/de/Player.aspx?sid=212169">Canli yayin</a> 

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Findik" (26.01.2012, 17:05) düzenleme sebepleri: popup kodu eklendi

eflatun61

Orta Düzey

• "eflatun61" bir erkek

• Özel mesaj gönder

6

Thursday, 26.01.2012, 19:29

adres sorunu

slm arkadaşlar, ben bir radyo açtım ancak adres çubuguna radyo adresini yazınya radyo degil blog sayfası açılıyor,aslında eminim basit bir sorundur ama ben anlamadım,yardımcı olursanız sevinirim,adresim bu http://kadifekalpler.blogcu.com/

8

Friday, 27.01.2012, 11:12

Blogcu radyo Hk?

merhaba arkadaşlar,blogcu radyoya girlmiyor kaç gündür,sanirim arkadaşlar bu konuda detayli bilgilerde vermisler blogspota radyo şiindex ini oraya aktarmamizi önermişler.yenşi bir hesap açtim fakat bir türlü radyo index ini oraya aktarmadim.bu konuda bana yardimic olursaniz cok sevinirim yada yapan arkadas isterse sifreleri verim 5 dakkada bana aktarabilrise cok sevinirim.Teşekür ederim.

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

9

Friday, 27.01.2012, 11:17

bu konuya baktınızmı ?
resimli olarak kurulum anlatılmış burda:_)

Blogger (blogspot.com) Site Kurulumu [Resimli Anlatım]

10

Friday, 27.01.2012, 12:22

baktım melya hanim,sitede kurdum blogspotta fakat bir türlü radyo index ini oraya aktaramadim.yardimci olursaniz cok sevinirim.

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

11

Friday, 27.01.2012, 12:39

ozaman bu konuyada bir göz atarmısınız...zannedersem aynı sorun sizdekide...babush arkadaşımız burdada resimli anlatmış ...

Blogger XML hata Sorunu

12

Friday, 27.01.2012, 12:47

merhaba,sizi rahatsşz etmezdim ama,radyomu acamiyorum.blogspot kurduj ama bir türlü beceremedim radyonun index ini oraya aktarmaya.bana bu konuda yardimci olursaniz cok sevinirim,yabangulu--fm.blogcu.com radyom. ordaki index'in sifresini verim size,

edit: radyo bilgileri

radyo adresim var blogcudaki index imi buraya aktarmak istiyorum ben biir türlü yapamadim.bana yaparsanic çok sevinirim.yardımlarınız icin teşekür ederim

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Masum Masum" (27.01.2012, 12:49)

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

13

Friday, 27.01.2012, 12:50

Kerim Can, verilen linklerde net bir sekilde anlatilmis
yeniden bastan deneyin, takildiginiz nokta neresi ise yazin yardimci olmaya calisalim
radyonuzun bilgilerini kimseye vermeyin, daha sonra bi ters durum oldumu sorumluluk almayiz..
lutfen linkleri tekrar kontrol edin..

14

Friday, 27.01.2012, 13:43

masum arkadasiim
benim bu şifreleri vermem bir zahmet bir bakmaniz.ben yapmadaim.eyer mümkünse bir el atsaniz diyorum yoksa.tşk. ederim

• Özel mesaj gönder

15

Friday, 27.01.2012, 13:49

malesef sifrenizi alip sizin icin yapmiyoruz, kendiniz ogrenmeniz gerekiyor
sitenizi kurduguna gore Blogger (blogspot.com) Site Kurulumu [Resimli Anlatım] bu linkte 4.cu resim ve sonrasindaki adimlari izleyin
sirasi ile yaparsaniz mutlaka olacaktir, klasik sablona gec tiklediginiz acilan yeni sayfada index kodlarini ekleyeceginiz yer cikar, kodlari ekleyin ve onizleme yapin, tekrar deneyin.

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Masum Masum" (27.01.2012, 13:58)

16

Friday, 27.01.2012, 18:16

Teşekür ederim masum yaptim verdiğiniz bilgiler için teşekür ederim.

limon

Orta Düzey

• "limon" bir kadın

• Özel mesaj gönder

17

Wednesday, 1.02.2012, 15:13

Arkada$lar benim sorunumda ayni radyoma dinleyici gelemiyor ? her$eyi yaptigim halde bu yazi geliyor kar$ima ?

This is a non public show. You need special rights to enter the show. Please contact the producer to get them.

Yardimci olursaniz sevinirim $imdiden t$k ederimm

• Özel mesaj gönder

limon

Orta Düzey

• "limon" bir kadın

• Özel mesaj gönder

19

Wednesday, 1.02.2012, 15:59

Title
Description

take over or start of stream (from another user) - stream password required

Download Producer (Version F5.3) Mozilla, Netscape, Opera

Download Producer (Version F5.2) Mozilla, Netscape, Opera

Download Producer (Version F5) Mozilla, Netscape, Opera

Version F5 Version F5.2 Version F5.3

broadcaster,s area ya tikladigimda bu çikiyor bende

halbuki sizin eklediginiz sayfada çikan bu ben ikinci adima gidemiyorum?

http://www.allaturkaa.de/fcp//resimler/r…dcasterarea.jpg

yani ilerliyemiyorum :himmmm:

• Özel mesaj gönder

20

Wednesday, 1.02.2012, 16:10

ayarlari yaparken yayinin kapali olmasi daha uygun olur
ve sirasi ile anlatim asagidaki linkte

Flatcast AdminPan Radyonun boyutlarini ve Sifresini degistir