Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

limon

Orta Düzey

• "limon" bir kadın

• Özel mesaj gönder

21

Wednesday, 1.02.2012, 16:17

ayarlari yaparken yayinin kapali olmasi daha uygun olur
ve sirasi ile anlatim asagidaki linkte

Flatcast AdminPan Radyonun boyutlarini ve Sifresini degistir

radyo zaten kapali bende verdiginiz sayfadayim sadece ikinci adima gelemiyorum yani edit yeri gelmiyor gelen bunlar

take over or start of stream (from another user) - stream password required

Download Producer (Version F5.3) Mozilla, Netscape, Opera

Download Producer (Version F5.2) Mozilla, Netscape, Opera

Download Producer (Version F5) Mozilla, Netscape, Opera

Version F5 Version F5.2 Version F5.3

broadcaster,s area ya tikladigimda bu çikiyor bende ba$inizi agritiyorum ama kusura bakmayin lûtfen.

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

22

Wednesday, 1.02.2012, 18:22

Broadcaster's Area'ya tikladiginizda ilk once harfler ve sayilarin girildigi bir sayfa cikar
sonrasinda sirasi ile bu verdigim linkten bakin, eger radyonuz normal sekilde acilabiliyorsa siz yayin aliyorsaniz baska bir sorun olabilecegini sanmiyorum

Flatcast AdminPan Radyonun boyutlarini ve Sifresini degistir
bu linke bakarak yapin ve takildiginiz yerde ne sorunu cikiyor ne yaziyor buraya yazin, eger mumkunse ekran resmi cekin ve ekleyin