Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

CATLI70

Stajyer

• Konuyu başlatan "CATLI70"

• Özel mesaj gönder

1

Saturday, 28.01.2012, 16:31

1&1 Homapage Ayarlari

selam arkadaslar icinizde 1&1 homapage kullananlar biliyordur flatcast radyoyu ve kendimize özel hotmail kodlari nasil ekleyebiliriz blogcuda oldugu gibi sablonu tamamen silip kendi hazirladigimizi koyabilirmiyiz yardimlariniz icin simdiden tesekkürler resimli anlatim varsa daha makbule gecer, herkese tesekkürler

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Saturday, 28.01.2012, 16:52

Kendi indexlerinizi kullanabilirsiniz, veya Radyo Portal-INDEX bölümüzden uygun bir tane kendinize göre secip, hotmail'inizi v.s. düzenleyebilirsiniz.

Dipnot:
1 x 1 Homepage sadece 30 gün 'bedava', sonra ayda 9,99 Euro diyor yanliz :whistling:
*o yüzden resimli anlatim hazirlamaktan vazgectim

CATLI70

Stajyer

• Konuyu başlatan "CATLI70"

• Özel mesaj gönder

3

Saturday, 28.01.2012, 17:01

öncelikle ilginize tesekkürederim zaten 9.9 ödüyorum orasi sorun degil kendi yaptigim indexside sizin buradaki hazir indexsleride bir türlü ekleyemiyorum hata var diyor bir kac hata gösteriyor sonra basliyorum onlari silmeye nerdeyse tüm indexsi siliyorum bir türlü kabul etmiyor blogcudan farkli birsey arti tr.gg den farkli kendimize özgü indexsi kabul etmiyor bir fikriniz varmi acaba yardimci olursaniz cok sevinirim tesekkürler.

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Saturday, 28.01.2012, 17:43

Kendi anlatimlarina bakilacak olursa, kendi tasariminizi kullanabilirsiniz diyor.

Index kodlarinizi buraya yazarsaniz, belki hatalari bir sekilde telafi edebiliriz.
Olmazsa ekran görüntüsü alip, paylassaniz, daha net görebiliriz sorunun nerde oldugunu.

• "Yavuz ERBiL" bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Sunday, 29.01.2012, 17:06

kendi indexlerini atabiliyosun catli 1&1 sitesine ftp bolumunden kullanici adi sifre olustur ftp ile sayfaya atabilirsin.
Bende 1&1 kullaniyorum