Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

zorrock

Acemi

• "zorrock" bir erkek
  • Konuyu başlatan "zorrock"

• Özel mesaj gönder

1

Tuesday, 28.02.2012, 18:31

internete cıkamama sorunu

Arkadaslar leptop olarak hp 1375et leptop um var yenı hp 10/100/1000 switch aldık yurtda bu switch tum pc lere guzel bır sekılde ınternetı verıyor kablolarda sorun yok...
fakat benım bılgısayarım kabloyu hıc bır sekılde gormuyor nasıl dersenız leptoplarda ısık yanar kablo takıldıgında yanmıyor ve hıc bır sekılde ag sımgesı degsmıyor...
kendı bılgısayarımda bı kablo yardımıyla baska bır leptop a taktıgımda sn sınde ag degılsıyor ve gormeye baslıyor sebebını bılen varmı? yardım helllppp pc yı formatladım recoverıyden aldıgım ıcın recoverıyde hp nın kendısının verdıgı oldugundan dolayı hıc bır sekılde drıver hatası bulunmamaktadır...:(

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Tuesday, 28.02.2012, 18:47

malesef sizin kullandiginiz laptopu kullanmadigim icin ayrintilarini bilemiycem,
kablo takildiginda sadece simge ve isiklarmi gelmiyor, internet baglantisi oluyormu ?
kablosuz olarak baglanti nasil, kurulabiliyormu ?

aslina bakarsaniz, yeni aldiginiz bi urune bukadar kisa zamanda format atmak yerine aldiginiz yere goturup servisine gosterebilirdiniz
burda flatcast konusunda daha fazla yardimci olabiliriz,

birde asagidaki HP sitesine bakmanizi onerebilirim

Musteri Hizmetleri