Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "pınaraylin" bir kadın
  • Konuyu başlatan "pınaraylin"

• Özel mesaj gönder

1

Tuesday, 6.03.2012, 10:11

PhotoScape ile tema yapımı ??

slm arkadaslar ben tema yapma hakkında sizlerden yardim istiyorum bende PhotoScape programı var bu programla nasıl tema yapabilirim yardimci olursaniz sevinirim ayrıca logo yapımı hakkındada bilgi veirmsiniz

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Tuesday, 6.03.2012, 11:52

konunuzu buraya aldım...tema ekle paylaşa sadece yapmış olduğunuz temaları ekleyebilirsiniz...
yardım türü konularda aramayı kullanabilirsiniz...
söylediğiniz programı kullanan arkadaşlar yardımcı olmak isterlerse burdan bilgi verebilirler size...
ama photoshop kullanmak isterseniz forumumuzda o konuda fazlası ile konu mevcut...
buyrun bi kaç link ekleyeyim bir göz atın isterseniz...

Tema yapmak ve kaydetmek

Photoshopta Tema Nasil Yapilir? (Ayrintili)

Photo Shoop Dersleri -=Birlikte Basit Bir Tema Yapalımmı..?=-

Ayrıca bu başlık altındada bir çok eklenti ve yardımcı olacak konular bulabilirsiniz..
http://www.allaturkaa.de/forum/index.php…ard&boardID=181

kolay gelsin...

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Sunday, 26.08.2012, 08:30

Photoscape sağ üstteki menüden Yeni foto ile temamız için boyutladırma yapmalıyız.tamam dersek bu ölçüler her zaman kalıcı olur.Siz değişmediğiniz sürece.
Kadir kardeş,Buradan size yardımcı olmaya çalıştım,konu buraya ait bir konu olduğu için.
her hangi bir sorunda yukarda modlarımızında vermiş olduğu linklerden faydalanabilirsin..
bizlerde elimizden geldiğince yardımcı oluruz.Yeterki devamm

4

Sunday, 26.08.2012, 08:42

Tşk EdeRım AnLaTım Içın SaoL cok GüzeL PaYLaşım EmeĞıne sağlık ZENoBIA

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Sunday, 26.08.2012, 08:48

Umarım faydası olur,üzülmeyin ufak bir ayarlama sonra temalara devam.

6

Sunday, 26.08.2012, 11:55

ZENoBIA ReSımde AnLaTdıGın Gıbı YaPtım Ama NedeNse TeMa oLcüLeRıNın Dışıda KaLan beyaz EkraN ŞuaN siYaH oLaRaK KaLıYor Ve Yaptıgım ZaMan TeMa BüYük GörüNüYor Sorun Nerde AcaBa??

TurkEce/GnL

[Forum Ablası]

• "TurkEce/GnL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

7

Sunday, 26.08.2012, 21:06

P.scapede İngilizce kullanıyorsanız home yazan bölüme tıkladığınızda Türkçe ise ev yazan bölümde yeniden boyutlandır bölümü var ordanda istediğiniz boyuta getirebilirsiniz ;) Ancak size tavsiyem photoscape programıyla yapabilecekleriniz çok sınırlı.Bence hemen bir Photoshop programı indirin ve burdaki videolu anlatımlarla tema yapmaya başlayın.Kısa zamanda burdaki anlatımlarla program kullanım bilginiz gelişecek ve istediğiniz herşeyi logoda dahil yapabileceksiniz ^^