Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1

Tuesday, 3.04.2012, 00:15

flatcast radyo tema // Oyle Bir Yerdeyimki // Türkleydi //

Türkleydi belirtilen dosyaları ekledi:

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Masum Masum" (3.04.2012, 10:50) düzenleme sebepleri: konular birlestirildi

2

Tuesday, 3.04.2012, 00:36

paylasim icin tskler, kullanisli bir tema olmus

3

Tuesday, 3.04.2012, 00:43

Emeğine Sağlık Türkleydi...
Hoş olmuş...
Paylaşım için teşekkürler...

4

Tuesday, 3.04.2012, 00:50

Agzınıza yüreginize saglık arkadaslar ben Tesekür Ederim sizlere ___Karakedi-Nehirim ____KAHKAHAFM-Onurcum___Sagolun

5

Tuesday, 3.04.2012, 07:00

Emeğine Sağlık Ablam,
Paylaşım Icin Tesekkürler.

TurkEce/GnL

[Forum Ablası]

• "TurkEce/GnL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

6

Tuesday, 3.04.2012, 08:20

Ellerinize sağlık tarzınızda güzel bir tema olmuş.Ben size biraz ışıklandırma çalışmaları öneriyorum.Mesela o kırmızı objelere ışıklandırma çalışması canlılık katardı.Komut yazılarınıda turkuaz rengi yapsaydık dahamı belirgin olurdu diye düşündüm sanki boğulmuş desenin içinde.Ortadaki eldeki gül resmini kullanmadan bir tane sade ekleseydiniz keşke.O resim ağırlığı bozmuş gibi.Bunu diğer arkadaşlarımada söylüyorum sizede söyleyeceğim.Yaptığınız temaları birde resimsiz haliyle eklerseniz daha çok tercih edileceği görüşündeyim ;) Emeğini paylaşan yüreğinize teşekkürlerimle ^^

• "€fsunn" bir kadın

• Özel mesaj gönder

7

Tuesday, 3.04.2012, 08:25

oyyyy NEHİRCİGİM gine yeni tema yapmiş
bende diyorumm HARİKA olmuş durrr simdi birde y..... yapiyor diyeceklerr amaaa bilmselerki bu sevgiden bu saygıdandırrr
kendileri yapinca söz yok baskaları yapınca söz olurrr seni seviyorummm birtanem vede hic bir sey senin calişma azmini
almasın sen paylaşımlarında bulun yeterki .....bendende sana :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis: vede diyorum sefammmm olsunnnn :)

€bru

Profesyonel

• "€bru" bir kadın

• Özel mesaj gönder

8

Tuesday, 3.04.2012, 08:50

Sevgli Nehirim ellerie yuegine sağlıkk ..
cok sade hoş görünüyor paylaşım için içten sevgiler teşekkrlerr............

• "sahra-cantanem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

9

Tuesday, 3.04.2012, 10:06

Emeklerinize paylaşımda bulunan yüreğinize sağlık Leydim güzel bir calışma olmuş tşkrler...

10

Tuesday, 3.04.2012, 10:28

Leydimm emek içeren güzel paylaşım olmusss
paylaşım adına çok teşekkürlerr...

11

Tuesday, 3.04.2012, 11:15

Türkece-Gönül hanım güzel yorumunuz ve önerılerınıze çok Tesekür ederim bende dogru ve mantıklı buldum önerılerınızı o yüzden önerinizi dikkate alarak sadesınıde ekledım tekrar Tesekür Ederim Sagolun..

12

Tuesday, 3.04.2012, 11:16

E.Günbey -Ersinim ben Tesekür Ederim canım kardesim sagolasın

TurkEce/GnL

[Forum Ablası]

• "TurkEce/GnL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

13

Tuesday, 3.04.2012, 11:25

Türkece-Gönül hanım güzel yorumunuz ve önerılerınıze çok Tesekür ederim bende dogru ve mantıklı buldum önerılerınızı o yüzden önerinizi dikkate alarak sadesınıde ekledım tekrar Tesekür Ederim Sagolun..

Önerimi kaale aldığınız için ben teşekkür ederim.Bundan sonraki temalarınızdada bence bunu uygulayın böylelikle tercih seçeneği çoğalır daha çok kişi faydalanır ;) Tekrar ellerinize sağlık...

atilla_ky

Moderatör

• "atilla_ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

14

Tuesday, 3.04.2012, 11:33

Emeğinize sağlık, paylaşımınız için teşekkür ederim Nehir hanım

15

Tuesday, 3.04.2012, 11:34

Efsunum çekemeyen zihniyetler yalaka vs tabıki yazarlar olsun ben benim aleyhımde yazan arkadaslarada Tesekür ediyorum :) Demekki okadar önemli ve deger verılen bir insanımki sevenlerımın karsısında yazılar yazarak öyle rahatlıyor insanlar MEYVE VERENAGAC Taslanıyor ben böyle degerlendiriyorum ve SAGOLSUNLAR Diyorum

Hepimiz samimi yada yapay olan karakterlerı çok iyi görüyor bılıyoruz

Deger verdigim bir s.modumun bir sözü bana çok sey anlattı market benzetisi ve müsterilerın o marketde ki alısverısı misali o modumu çok isabetli

görüs ve benzetmesi hoşuma gitti ,Şimdi bende o modum gibi düsünmeye basladım ve haklı ve mantıklı buldum dolayısıyla mutlaka çeken yada çekemeyen olur biz kendımızden eminiz agzı olan mutlaka konusuyor o konustukca iyi yaptıgını sanır oysa kimligini sergiliyor düsüncelerıyle beraber :) Sagolsun diyelim

insan servet harcasa bile sevgiyi saygıyı parayla satın alamaz SATIN ALINMAYAN Tek sey SEVGI VE SAYGIDIR Bu özellık her canlıda olmayabılıyor :) sadece için için kıskanclık sendromunu yasar olsun allah onuda öyle yaratmıs :)

Canımın yarısı EFSUNUM güzel yorumuna çok Tesekür Ediyorum canım sagolasın

16

Tuesday, 3.04.2012, 11:41

Ebrucum gülyüzlüm kalbin güzelligi sözlerini ısıtıyor bunu hissettiriyorsun güzel yorumlarında eline yüregine saglık canım çok Tesekür ediyorum

Sahram canım cantanem güzel yorumuna candan Tesekür Ediyorum sagolasın kalbi güzelim benim

Asi Meneksem <<tema çalısmalarını beyenerek takıp ettigim örnek almaya calıstıgım güzel insan gönül oksayan güzel yorumun için çok Tesekür ediyorum canım sagolasın

17

Tuesday, 3.04.2012, 11:43

Atilla ky güzel yorumunuza çok tesekür ediyorum dostum sagolun yüregınıze saglık

18

Tuesday, 3.04.2012, 11:46

Gönül hanım öneri ve elestırılere herzaman açıgım ve çok memnun olurum yazılan yorumlarda eksık ve kusurlarımı gösteren yapıcı sözler
göremedigim kusurularımızı ve bir adım da olsa daha iyi adım atmamıza sebepdir herzaman öneri ve elestirilerınız şahsen memnun eder benı
tabıki dikkate alır tabıki memnunıyetle uygulamaya calısırım Sagol Tekrar Tesekür Ederim...

19

Tuesday, 3.04.2012, 12:41

renkler çok güzel uyumlu olmuş emeğine sağlık güzel ve hoş bir çalışma paylaşım için tşkk.

20

Tuesday, 3.04.2012, 13:25

Iste bakmadan bu calisma da Nehircigimize ait diyebiliyorum :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Iste buda seni Özel kiliyor Tipki diger Arkadaslarimiz kadar... :thumbup:

Emeklerine saglik 'Güzel Nehirim ve de BRAVO sana :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis: