Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

nymer

Acemi

• "nymer" bir erkek
  • Konuyu başlatan "nymer"

• Özel mesaj gönder

1

Tuesday, 10.04.2012, 01:22

Yayina ses gitmiyor

Arkadaslar her sey normal görünüyor bende müzikler caliyor dinleyebiliyorum. konusunca ses cubugu hareket ediyor ama yayindakilere ses gitmiyor. portum acik bilgisayara format attim modemi degistirdim olmadi. ne olur yardim edin forumda benzer sorunlar okudum ancak cozum yok nolur bi yardim edin yalvariyorum cok zor durumdayim.

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Tuesday, 10.04.2012, 03:39

nymer, stereo mix acikmi kapalimi ?
eger aciksa kapali tutup birde o sekilde anons yapmayi deneyin

nymer

Acemi

• "nymer" bir erkek
  • Konuyu başlatan "nymer"

• Özel mesaj gönder

3

Tuesday, 10.04.2012, 17:10

stereo mix acik win7 64 bit kullaniyorum hic bi sorun yoktu bi anda basladi her sey. caldigim müzigi ben duyuyorum anons yaparken ses cubugu hareket ediyor ama yayindakiler sesi duymuyor.

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Tuesday, 10.04.2012, 21:39

eger flatcast dj mixer kullaniyorsaniz yayin icin stereo mix i kapatin, oyle mikrofonunuzu secip anons yapmayi deneyin