Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "sedefffff" bir kadın
  • Konuyu başlatan "sedefffff"

• Özel mesaj gönder

1

Tuesday, 10.04.2012, 13:11

sitem kapandi radyom icin bedava site lazim

site icin birse soracamda kesin anlis yerdeyim bagislayin blogcu sitem vardi radyom icin kapandigindan yeni bir bedava site lazim yardim edebilirseniz sevinirim sid 1159185 insallah biri bir iyilik yapar:))simdden tskrler

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Tuesday, 10.04.2012, 15:09

Hosgeldiniz sedefffff.

Bu basliktaki konuda size bilgiler verilmis. Bedava site kurabileceginiz önerilerde mevcut: Blogcu sitelerinde tasarim degisikligi süreci..
Flatcast Radyolari icin Siteler: http://www.allaturkaa.de/forum/index.php…ard&boardID=137
Takildiginiz yerde yine sorun siz :hayret:

Rash

Acemi

• Özel mesaj gönder

3

Wednesday, 2.05.2012, 10:31

sedef e cevap

ARKADAŞIM SİZE RADYONUZ İÇİN REKLAMSIZ VE BEDAVA SİTE TEMİN EDEBİLİRİZ...
edit...1 günde radyonuz açılır...umarım reklam diye silmez yöneticiler...AMACIMIZ REKLAM DEĞİL DOSTLARA YARDIM

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "MeRaL" (2.05.2012, 11:56) düzenleme sebepleri: lütfen forum üzerinden yardim verelim

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Wednesday, 2.05.2012, 11:58

AMACIMIZ REKLAM DEĞİL DOSTLARA YARDIM

Tesekkür ederiz ilgi ve alakaniz icin Rash,
amma velakin hazir balik vermek yerine balik tutmayi ögretmek daha faydali diye düsünüyoruz.
Bu yüzden nasil kendine bedava bir site acabilir diye anlatma taraftariyiz. :thumbup: