Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1

Wednesday, 11.04.2012, 14:41

flatcast radyo tema // Hüznüm sessiz Cigliklarla Gözyaslarimda// Türkleydi //

Türkleydi belirtilen dosyaları ekledi:

Bu mesaj 2 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "MeRaL" (11.04.2012, 19:22) düzenleme sebepleri: FCP ve Önizlemedeki resim degistirildi, Misafirler'deki hata telafi edildi

2

Wednesday, 11.04.2012, 14:47

Emeginize saglık paylaşım içi tşkler ..

3

Wednesday, 11.04.2012, 14:49

Ben tesekür ederim MİSSS microp

4

Wednesday, 11.04.2012, 15:28

beni benden alıp götüren bir müzikle harika bir tema TÜRKLEYDİ ablam...
o temiz güzel yüreğine gönlüne sağlık...
o yağmur tanecikleri gibi temiz apak kalbine saygılarımı sunuyorum...

• "€fsunn" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Wednesday, 11.04.2012, 15:36

gine Harika bir paylaşım sevgili NEHİRCİGİM.. Emeklerine saglik diyorum..müzik secimide olanüsütü :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis:

6

Wednesday, 11.04.2012, 15:39

Emegine saglık paylaşım içi tşkler abla .. :çakçak:

7

Wednesday, 11.04.2012, 15:46

Saygılar benden o güzel kalbine o güzel huyunla dolu dolu sevgı ve saygılarımızı örnek kişiligiyle bana ve bizlere yasatan Sen kardesime gelsin yüregi güzel allahımın güzel kulu can kardesim Cenkim

Her yapmaya calıstıgım tema o gun yada o an ki duygularımı sergılıyor ve kullandigim müziklerde de aynen duygularıma tercüman olan eserleri seciyorum özellıkle

Ben sana kocaman sevgılerımı ve saygılarımı yolluyorum ablam ac gönül kapılarını doldursunlar o temiz yüregini canımm

8

Wednesday, 11.04.2012, 15:56

€fsunum Güzel allahımın nadir özellıkleri kalbinde ve tavrında topladıgı ve bu güzel duygu ve insanlıgı sergıleyen 2 kardes sizde bulusuyor .
Benım yüregime göre ..
Güzel insanım güzel kalplim benım
İster yalaka ister , :) kim ne derse desin yakıstırma yapan yapsın her kişi kendisi gibi görür karsısındakini derler :D duygularım bu düsüncelerimi sizin için haykırıyorum ne var bunda içimizdeki insani sevgi selini yasıyor ve sergılıyoruz bu güzel duygulari tanımayanlarada ASILAMIS olalım :D BEN BU 2 KARDESI ANNEM DOGURMUS KADAR ÇOK SEVIYORUM VE BANA ÇOK Büyük moralsiniz WAROLUSUNUZ bana yetiyor demekki daha neslimiz tükenmemis okyanusdaki nadir bulunan 2 inci tanemsiniz Kıymetim Efsunum benim

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Türkleydi" (11.04.2012, 17:16)

9

Wednesday, 11.04.2012, 15:56

Emeğine sağlık Tükleydi...
Paylaşım için teşekkürler...

10

Wednesday, 11.04.2012, 15:58

ASLIM Canım yüregıne saglık ablacım yorumun için ben Tesekür Ediyorum sana canımmm

11

Wednesday, 11.04.2012, 15:59

Sagolasın KAHKAHAFM Onurcum
Ben Tesekür ederim yorumun için

• "€fsunn" bir kadın

• Özel mesaj gönder

12

Wednesday, 11.04.2012, 18:06

SEN CANISIN CANIM.... BİZİMDE BİRTANEMİZSİN OLDUGUN GİBİSİN YAPMACİK DEGİLİSİN ....BURDA HERKESİN EMEMEGİNE SAYGI GÖSTEREN KİSİLERDENSİN
BENİM HAKKIMDA DA NE DERLERSE DESİNLER NEHİRCİGİM .... COKTA TINN :) BEN KENDİME BAKARİM ..KİMSE KİMSEDEN ÜSTÜN DEGİL BURDA
SENİ SEVİYORUM GÜZEL İNSAN ...SAGOLASIN İYİKİ VARSIN :love: :thumbsup:

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "€fsunn" (11.04.2012, 18:14)

13

Wednesday, 11.04.2012, 21:48

Emeğine Sağlık Ablam,
Paylaşım Icin Tesekkürler.

14

Wednesday, 11.04.2012, 23:23

adasim cok kullanisli bir tema olmus güzel calisma her zamanda kullanilcak bir tema yüregine saglikk

15

Thursday, 12.04.2012, 06:58

harika bir çalışma olmuş emeğine sağlık süper şarkıda sabah sabah harikaa.

16

Thursday, 12.04.2012, 08:09

Yıllardır slogan halıne gelen bir sözüm vardır benim Efsunum

HAYATIN IÇINDE HER BIRIMIZIN YASAMLARI HAYATLARI AYRI AYRI VE FARKLI HAYATLAR OLSADA

IYI VE GÜZEL NIYETLE OLAN AYNI YUREKTE BULUSUR VE YASAR GÜÇLÜ DOSTLUKLAR

Bu sen ben o bu hepimiz için gecerlı olan bir duygu ve sevgi selınde ruhen bulusmadır

şahsen hiç tanımasakta birbirimizi bu ruh ve duygu güzellıklerıyle ve bu düsünceyı benımseyen her canlıyla bu bulusma oluyor

Allah her insana bu güzellikleri yasamasını nasip etsin diyorum Efsunum

gercekten benim için ÖNCE INSAN gelir sonra dünya telası sonrası zaten önemli degil sadece TEFERRUATDAN IBARET

Sevgı ve saygılarım yüregını doldursun insallah Efsunum

17

Thursday, 12.04.2012, 08:16

Sagolasın benım aslan kardesım Ersinim adam gibi adam olmayan INSAN olan ve ADAM SIN diyebıldıgım sevgımden cok kişiligine imrendigim saygı duydugum kardesimsin iyiki varsın E.Günbey iyiki tanımısın senı ablacım

Her er kişide özleyip göremedıgımız arayıpda bulamadıgımız

Olgun saglam ve insani özellıklerını sonuna kadar BUNYESINDE Toplamıs bir INSANSIN sen ablacım

Allah hayal ettigin herseyı mutluluklarla beraber sana nasip etsin insallah senin bu yönlerini taktirle karsılıyor bu yüzden senı çok sevıyorum ve saygı beslıyor yüregim senın bu karakter güzellıgıne ablacım iyiki varsın

Sen her güzellıgı sonuna kadar HAKEDIYORSUN ablacım

18

Thursday, 12.04.2012, 08:19

Oyyy çok tesekür ederim Karakedim adaşım nehirim benım

beyendıgıne çok sevındım canımm sagolasın yüregıne saglık bitanem adaşııııııımmmm

19

Thursday, 12.04.2012, 08:24

Fuatist 66 ruhun gıdası müzik derler degilmi

eh birde o an duygularımıza uygun bir müzikse degme gitsin keyfi sefamıza:)

Güzel yorum ve beynınize memnun oldum güzel insan Sagolasın çok Tesekür ederim

İMZA da kullandıgınız SÖZ çok isabetli ve dogru kutlarım arkadasım herzaman yasadıgımız 3 kurusluk insanlara verdıgımız 5 kurusluk deger ve kıymet kalan 2 kurusa bızı satmaları :)) ne yazıkkı ne kadar temkınlı olsakta yınede bunu yasıyoruz hayatın içinde :)

20

Thursday, 12.04.2012, 08:33

EVET ÇOK GÜZEL BİR SÖZ ÇOKTA DOĞRU SÖYLEMİŞ SÖYLEYEN .
Müzik duyguları herzaman ya çoşturur yada durgunlaştırır alır götürür bir yerlere güzel seçimler yapıyorsun çalışmalarla beraber emeğine sağlık.