Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "~~DeNiZ KiZi~~" bir kadın
  • Konuyu başlatan "~~DeNiZ KiZi~~"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 12.04.2012, 12:09

Radyoya Birgün Giriliyor. Ertesi Gün Girilmiyor. Dj Olarak Giriyorum. Fakat Dinleyiciler Giremiyor.

merhabalar benim bir sorunum var. radyoyu 2 hafta oldu açalı fakat toplam bir hafta ancak girebildi dinleyiciler. ben girebiliyorum dj olarak. bir akşam giriliyorsa ertesi akşam girilmiyor. arkadaşlarım bana porttan bahsetti eksi eksi burdada okudum. fakat bunu nasıl yapacağım bana yardımcı olurmusunuz. HUAWİ 521 modem. acaba bu olaydanmı kaynaklanıyor. böyle bir sorun varsa arada neden giriliyor. yardımcı olurmusunuz. teşekkür ederim şimdiden.

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Thursday, 12.04.2012, 13:18

Deniz Kizi,

Flatcast Peer-to-Peer (P2P) dedigimiz sistemde calisiyor, kullanicilar birbirlerinin aglarina baglanarak iletisim kuruluyor pc'ler arasinda.
Port ile ilgili bilgileri bu baslikta anlasilir bir sekilde resimli olarak bulabilirsiniz: Flatcast P2P hatalari ve aciklamalari.
Yapmaniz gerekenler ve size yardimci olacak linkler orda verilmistir (ilk önce IP sabitlemeniz gerekmektedir).
Ilaveten Modeminiz icin anlatim burda: HUAWEi HG521

Kolay gelsin :thumbup:

• Özel mesaj gönder

3

Friday, 13.04.2012, 08:56

Radyodan Dinleyiciler Düşüyor

MERHABA BEN DÜN AKŞAM PORTLARIMI AÇTIRDIM. IP SABİTLEŞTİRDİM. FAKAT DJ OLAN BENİM BENDEN SONRA GELEN ARKADAŞ ÇIKIŞ YAPARSA SONRADAN GELEN DİNLEYİCİLERDE DÜŞÜYOR VE TEKRAR GİRİŞ YAPAMIYORLAR. LÜTFEN YARDIMCI OLURMUSUNUZ. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.

• "****ONUR*****" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Friday, 13.04.2012, 09:44

Portlari actirmissiniz ama bi yerde yanlislik var sanirim acilmamis
radyoda chat bölümünde sag tikladiktan sonra mapping info tikladiginizda my pc :+: bu sekilde olacak sizde :-: bu sekilde olmasi gerek suan

BURDAN ip sabitleme ve guvenlik duvarinda hangi islemler yapilacagi icin yardim alabilirsiniz
Modemin marka modeliniBURDAN arama yaparak modemin dogru sekilde port acilmasi icin resimli yada videolu anlatimini bulabilirsiniz.

• Özel mesaj gönder

5

Friday, 13.04.2012, 10:04

Merhabalar Radyodan Dinleyiciler Düşüyor.

ONUR BEY TEŞEKKÜR EDİYORUM.

FAKAT BEN DÜN PORTLARI AÇTIRDIM. TEKNOLOJİ DESTEK HATTINDAN FARKI BİR SORUN OLABİLİR Mİ:? SADECE MODEMİ AÇIP KAPATMADIM YENİDEN BİLGİSAYARI YENİDEN BAŞLATTIM. BUNDAN KAYNAKLANA BİLİR Mİ:? MODEM MARKASI HUWAİ 521

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM İLGİNİZE CEVP BEKLİYORUM.

• Özel mesaj gönder

6

Friday, 13.04.2012, 11:55

Radyoda Düşüş Problemi

MERAL HANIM TEŞEKKÜR EDERİM. İLGİNİZE HEMEN DENİYCEM.

• Özel mesaj gönder

7

Friday, 13.04.2012, 12:24

destek hattindan nasil bir port actigini bilemem belkide acmislardir baska guvenlik engelliyor olabilir
HUAWEi HG521 modemınızın resımlı anlatımı burda mevcut
wındows guvenlık duvarından portlara izin verdiniz mi ?
ip sabitlemeyi dogru yapildi mi ?
antivirüs programi da engelleme yapabilir bunun icin de antivirüs programindan da port izin vermek gerekebilir.
radyonuzun adresini verebilirmisiniz.

• Özel mesaj gönder

8

Friday, 13.04.2012, 12:35

Merhaba Onur Bey Rodyonun Adresi

ONUR BEY RADYONUN ADRESİNİ BİLDİRİYORUM.
kemaldeniz.tr.vu
teşekkürler ilginize.....

• Özel mesaj gönder

9

Friday, 13.04.2012, 13:13

portlariniz kapali görünüyor tekrardan portlariniz gözden gecirin ustteki linkde yer alanlari kontrol ediniz.
ben portlarimi actim girdim radyoya