Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

baran58

Stajyer

• Konuyu başlatan "baran58"

• Özel mesaj gönder

1

Sunday, 18.11.2007, 22:13

her dj için ayri şifre vermek

arkadaslar benim radyo devamlı siliniyor onun için her dj ayrı bir şifre vermek istiyorum açaba nasıl yapabilir böylece kimin yaptıgınıda anlayabilirm yardımcı olabilirseniz sevinirim

• "slowcu" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Sunday, 18.11.2007, 22:18

Siliniyor derken sizmi siliyorsunuz...
Dj arkadaslara sid nosu ve dj pasworddunu verin
Radyonuzun admin sifresini vermeyin

baran58

Stajyer

• Özel mesaj gönder

3

Monday, 19.11.2007, 10:45

Alıntı sahibi ""slowcu""

Siliniyor derken sizmi siliyorsunuz...
Dj arkadaslara sid nosu ve dj pasworddunu verin
Radyonuzun admin sifresini vermeyin

sorun orda işte nasıl yapılıyor ben bilmiyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim ben sadece bir şifre aldım o şifreyide herkese verdim admin şifremve sid nosu dj paswordu nasıl yapılaçak anlatabilirseniz sevinirim

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Monday, 19.11.2007, 10:56

baran58, Flatcast.com anasayfasindan girip Admin Panelinden bunu ayarlayabilirsin...

burdaki linkte bütün resimler tek tek mevcut: http://www.allaturkaa.de/forum/index.php…d&threadID=3055

bu resimde Dj'lere vermen sifre nerde yaziyor görebilirsin...Admin sifrenden farkli olsun ... Dj'lere sadece dj sifresini ve radyonun sid nosunu vermelisin...

dj girisinden girebilirler sonrasinda, iste link: http://www.flatcast.com/de/WizTakeOver.aspx?new=-1

baran58

Stajyer

• Özel mesaj gönder

5

Monday, 19.11.2007, 12:10

tesekür ederim emeginize saglık
çok saglasin can

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

6

Monday, 19.11.2007, 12:15

baran58, Admin Panelinden girip dj sifren ne diye baktinmi ? oradaki sifreyi admin sifresinden farkli yapmalisin (türkce karakterler kullanmayin sifrelerde)..

sonra verdigim Dj Girisi linkinden (WizTakeOver) en üste Sid no (StreamID), altina DJ sifresini (Password)...

eger yayinda baskasi varsa ve TAKE OVER tiklanmadiysa, yayin devralinmaz.. yayindaysan ve dj sifresini denemek istiyorsan yayindan cikmalisin önce...