Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

21

Thursday, 11.02.2010, 14:48

dagcikemal, site kodlarinin duzenlenmesi gerek bunu birisi kalkip resimli yada resimsiz anlatmasi zor cunki senin sitendeki kodlar sadece sende var
ayrica burasi dogru bolum degil asagida linkdeki bolumu incele sonuc bulamazsan konu ac

http://www.allaturkaa.de/orion/viewforum.php?f=130

ama once sitenin kodlari icerisinde asagidaki kodlari bulmalisin eger iki radyo cikiyorsa bu kodlardan iki tane vardir birini sileceksin hangisinin dogru oldugunu deneyerek gorebilirsin
kodlari onceden kayit et ne olur ne olmaz bozulmaya karsi

<IFRAME height=800 width=600 src="http://www.flatcast.com/de/Player.aspx?sid=SİD NOSU" name="I1"></IFRAME>

ßeßeK

Stajyer

• Özel mesaj gönder

22

Friday, 26.02.2010, 10:48

mrb arkadaslar... umarim banda yardimci olursunuz

radyo yeni degil ama sid degistim ve total sayisini da alabilyiormuyum...

alabilyiorsam nasil alinyior...

Findik

Jüri

• "Findik" bir kadın

• Özel mesaj gönder

23

Friday, 26.02.2010, 11:31

ßeßeK,

eger eski sidli yayini flatcastan silmediysen, ayni baslikta yazdigi gibi alabilirsin.
sildiysen, gecmis olsun...
DipNot:
bir radyoya kac kisi girmis cikmis, beni hicbirzaman ilgilendirmedi ve hic dikkatimide cakmedi, icerdeki ortam, calinan muzikler cok daha önemli.

• Özel mesaj gönder

24

Wednesday, 19.05.2010, 21:42

yeni radyo total sayısı

peki yeni bir isimle giris yapınca nasıl olacak . mesela benim radyo ismi bahtiyarus fm : bahtiyarus olarak vardı, bahtiyarus fm olarak yeniden nick aldım bunun için ne yapmam gerekir?

(Masum)

Bilge

• "(Masum)" bir kadın

• Özel mesaj gönder

25

Wednesday, 19.05.2010, 21:47

yenı ısım alıyorsan o tamamen farklı bır radyo olur. dıgerı ıle alakası yoktur

• Özel mesaj gönder

26

Thursday, 20.05.2010, 23:51

yeni radyo total sayısı

yenı ısım alıyorsan o tamamen farklı bır radyo olur. dıgerı ıle alakası yoktur
Bilgi için Teşekkürler ! :=))

buldukfm

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

27

Friday, 21.05.2010, 23:12

totalda her türlü oynama yapa biliriz istersek total degerini istedigimiz rakami vere biliriz

nasil mi kücük bir hile ile :))

arkadaslar radyoyu actigimizda mikserden desing tools yapip

sonra da totalin üzerine gelip edit dioruz sonrada söyle birsey cikar #t bu totalı gösterir rakam görünmez

siz bu #t önune söyle birsey yazarsaniz örnegin: 211110000#t bu sekilde yapip entirliyoruz sonra radyonun ana sayfasina

dönüyoruz yazdigimiz rakamlar sabit sadece sonu degisiyor bir günlük aldatma :)) kolay gelsin

(Masum)

Bilge

• "(Masum)" bir kadın

• Özel mesaj gönder

28

Saturday, 22.05.2010, 13:08

adı ustunde sadece hile ;)

NILO

Stajyer

• "NILO" bir kadın

• Özel mesaj gönder

29

Monday, 7.03.2011, 13:07

tootal sayısını kaydırdım ltf yardım

selam arkadaslar bana yardım edermisiniz rdyomun total sayısını 0 lamısım ana sifreyle girdim ve altta diger acılmıs deneme rdyolarının birine book the user e tıkladım malesef rdyomun totali 0 landi baktim hepsine 2 sine kaymıs total sayısı izah ettiginiz gibi yapmaya calıstım 2 sini sildim 2 si kaldi o 2 sinde total yok ben ne yapcam simdi ltff yardım edin

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

30

Monday, 7.03.2011, 14:28

sayi aktarimi olmadan silmissen yapabilecek birsey yok
bir yerde hata yapmis olmalisin.

NILO

Stajyer

• "NILO" bir kadın

• Özel mesaj gönder

31

Monday, 7.03.2011, 14:31

tsk ederim ne yapalım yapcak bisi yok:((

NILO

Stajyer

• "NILO" bir kadın

• Özel mesaj gönder

32

Monday, 7.03.2011, 17:11

tekrar selam bisi daha sorcam bu islemlerden sonra rdyoya herhangi bi zararı olurmu yoksa devam edermi eskisi gibi sıfırdan baslayarak tsk ederim simdiden

33

Monday, 7.03.2011, 18:28

start stream bölümünde bir sid nonuz varsa
radyonuzun biri hala aktif demektir.artık onunla devam etceksiniz
sıfırlanmış haliyle yani

NILO

Stajyer

• "NILO" bir kadın

• Özel mesaj gönder

34

Monday, 7.03.2011, 20:47

anladım cok tsk ederim ilginize

• Özel mesaj gönder

35

Friday, 11.03.2011, 10:26

slm eski radyoyu silmesem yeni radyoda sorun olurmu ayni (ad olan radyo ) alakanıza tsk eder acil cevap rica ederim

Ha®uN

Profesyonel

• "Ha®uN" bir erkek

• Özel mesaj gönder

36

Friday, 11.03.2011, 14:23

slm eski radyoyu silmesem yeni radyoda sorun olurmu ayni (ad olan radyo ) alakanıza tsk eder acil cevap rica ederim

Tam olarak aciklarsaniz yardimci olabiliriz, nerden silceksiniz ve nerde sorun olmazmi?

37

Friday, 11.03.2011, 14:56

eski radyo dediğiniz sanırım ikinci bir sid nolu radyonuz var ondan bahsediyosunuz
ikinci bir sid (radyonuzun) olmasında hiç bir sorun yok
aksine faydası var..

38

Thursday, 17.03.2011, 09:08

ESKİ NİCK ÖZERİNDEN YENİ BİR RADYO AÇMA İMKANINIZ ELBETTE VAR İSTERSENİZ TOTAL SAYISINI BİLE YENİSİNE AKTARABİLİRSİN TABİ ESKİ NİCK ÖZERİNDEN ALİRSANİZ

39

Wednesday, 16.05.2012, 15:29

anlatımınızda hata var düşünüyorum harfi harfine uyguladık yeni id alındı aynı id üzerinde eskiside silindi ama total geçmedi ve totali geride alamıyoruz anlatımınızla radyoyuda sildik başka yapabileceğimiz bişey varmı acaba

• "мαѕυм" bir kadın

• Özel mesaj gönder

40

Wednesday, 16.05.2012, 18:09

elagözlüm-21, anlatimda bir hata yok
emin olmak icin yeniden bir radyo actim ve denedim,

Book the user counter of all (not onair) streams to this stream yazisina tikladiginiz onunuzde bu pencere acilir, ve uzerindeki yazida su yaziyor;
"diger butun radyolarin total sayisi aktarimizini buraya yapmak istiyormusunuz?" (butun radyolarin kapali olmasida sart!)

"butun diger total sayilari secmis oldugunuz bu radyoyaya aktarilacaktir, digerleri 0 olarak ayarlanacak, sonucu ise bir dahaki yayin actiginizda gorebilirsiniz"

bu resimdeki benim uzun zaman once actigim ilk radyom var, total sayisi 590'di. ama aktarimdan sonra actigimda total gorunmuyor gordugunuz gibi

bu ise az once actigim radyo, diger radyodaki total sayisi buraya aktarilmis, gordugunuz gibi

ayrica eski radyoyu silme zorunluluguda yok, isterseniz birakabilirsiniz,
bu durumda siz yanlis birseyler yapmis olmalisinizki aktarim olmamis ve radyoyu bos yere silmissiniz,
bu islemleri yaparken her iki radyonunda kapali olmasi gerektiginide unutmayin lutfen.