Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

41

Wednesday, 16.05.2012, 18:13

radyoyuda sildik

Elagözlüm, eski radyoyu sildiyseniz total sayisini aktaramazsiniz artik demektir.
Eski radyonun total sayisini biliyorsaniz sayet, bana özelden bildirin, yeni radyonunda sid no'sunu bildirin, birseyler yapmaya calisiriz :1gözkirp:

42

Wednesday, 16.05.2012, 18:36

keşke eski radyoyu silme zorunluluğu yok diye açıklamada yapmış olsaydınız bu soru cevaplar başka arkadaşlarada yardımcı olacaktır uygulama esnasında radyolar kapalıydı hata yapılmışki olmadı hatamız nerde bilebilsek keşke cevap için tşkler

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

43

Wednesday, 16.05.2012, 19:43

Radyonun bilgilerini ve ayarlarini degismek yeni bir radyo kurmadanda önce mümkün: Flatcast AdminPan Radyonun boyutlarini ve Sifresini degistir

Bu imkan yerine yeni bir radyo kurup eskisini silmek isteyenler icin bu total sayisini aktarmakla ilgili anlatim yapilmis elagözlüm.
Yanlis anlasilmalari önlemek icin baslikta söylediginiz gibi bir aciklama yapiyorum :1gözkirp:

arya

Acemi

• "arya" bir kadın

• Özel mesaj gönder

44

Tuesday, 2.09.2014, 01:00

Ses kesintisi

Selam Radyomuzda Her Yayın alan Yayıın cıda ses kesintisi oluyor konu ile yardim ede bilicek Arkadasimiz Varmi Acaba

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "TürkEce/GnL" (2.09.2014, 07:45) düzenleme sebepleri: Mesaj içeriğindeki radyo adresi silindi...

TürkEce/GnL

[Forum Ablası]

• "TürkEce/GnL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

45

Tuesday, 2.09.2014, 07:47

Arkadaşım sitemizde arama moturna problemi yazarsanız sorunla ilgili daha önceki anlatımlara ulaşırsınız ;)
Ben size link veriyorum bilgileri okuyup, umarım sorunu çözersiniz.Kolay gelsin ^^
yayında ses gidiyor

• "OzanMahzuni" bir erkek

• Özel mesaj gönder

46

Friday, 24.10.2014, 21:35

Radyo ismi Degşkligi

Öncelik ile bu sitede herkese ayrı ayrı emek verenlere çok çok teşekkür ederim. eski sid numaramdaki total sayımı aktardım da yeni isim almama rağmen hala eski radyo ismi çıkıyor. Bu isim değişikliği için Flatcas da gönderilecek mali alamanca yada İngilizce olarak yazarsanız teşekkür ederim.

NuRiye

Stajyer

• "NuRiye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

47

Saturday, 25.10.2014, 16:53

Öncelik ile bu sitede herkese ayrı ayrı emek verenlere çok çok teşekkür ederim. eski sid numaramdaki total sayımı aktardım da yeni isim almama rağmen hala eski radyo ismi çıkıyor. Bu isim değişikliği için Flatcas da gönderilecek mali alamanca yada İngilizce olarak yazarsanız teşekkür ederim.

Radyo ismini degistirmek icin flatcastta mail göndermene gerek yok, zaten bir sonucta alamazsin.

ismi degistirmek icin yeni bir üyelik acman gerekiyor, yeni isimdeki üyelikle yeni bir radyo acarak bunun sid numarasini sitene yerlestirmen yeterli.