Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: AllaTurkaa. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

slowcu

Meister

• »slowcu« ist männlich
  • »slowcu« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 1. Juni 2007

• Nachricht senden

1

Dienstag, 20. November 2007, 04:47

Yeni Radyonuza Total Sayisini Aktarma [ Resimli Anlatım ]

Evet Arkadaşlar Bazen Flatcast Producer beklenmedik hatalar verebiliyor ...
Örneğin yeni sürüme geçerken yaşanan bazı sorunlar yada sade sid numaranizi degistirmek istediginizde total sayını aktarmak.

Yapmaniz Gereken Ayni ID üzerinden yeni bir radyo açmak ve otamatik olarak Flatcast size yeni bir SID numarası verecektir.

İşte Resimleri Harfi Harfine uygulamaniz size Yeterli bilgiyi verecektir.
Bu işlem yapılırken her 2 radyoda kapalı olmalıdır !!

Flatcastta radyo bilgilerinizle Login yaptıktan sonra, Broadcaster's Area / Meine Sendezentrale

1- Create new stream / Neue Sendung anmelden e tıklayarak yeni bir radyo açın. >>> nasıl yapacağınızı bilmiyorsaniz buraya bakın. Yedek Radyo Kurulum ve Radyo Silmek
2- Yeni açtığınız radyonun SID numarasının yanındaki Book the user counter of all (not onair) streams to this stream yazısına tıklayın.
3- Delete stream / Sendung löschen ile total sayısı aktarılmış olan eski radyoyu silebilirsiniz isterseniz ( lütfen silmeden önce yeni radyonuzda total sayısı aktarılmışmı diye emin olun!)

Yeni radyonuzda yayın aldığınızda total sayısının aktarılmış oldugunu görürsünüz.
Kolay Gelsin

Güncelleme: Masum

Dieser Beitrag wurde bereits 3 mal editiert, zuletzt von »MeRaL« (16. Mai 2012, 19:48)

2

Dienstag, 20. November 2007, 09:38

yine süpersin herzamanki gibi varya ben tüm bunları merakla okucak arkadasların adına sana tesekkür edim cünki, gercekten zamanını insanlar icinharcayıp güzel calısmalar paylasımlar sunuyorsun basarılarının devanımını dilerim burda ve her nerde tüm temiz uygularla palasım icinde olan tüm insanlara tesekküe ediyorum BİLGİ PAYLAŞARAK ÇOGALIR.

i-rem

Profi

• »i-rem« ist weiblich

Registrierungsdatum: 26. Juni 2007

• Nachricht senden

3

Dienstag, 20. November 2007, 13:39

evettttt arkadaslar aynen böyle; slowcu'ya bu paylasimi icin tesekkür ederiz :up:

Flatcast.com anasayfasindan girip Login yapin->Broadcaster's Area tikladiginizda sayfanizin altinda slowcu arkadasimizin Tarif ettigi alan cikar karsiniza ve aynen resimdekini sirasiyla uyguladiginizda Toplam dinleyici Sayisi yeni kurdugunuz radyonuza aktarilmis olur !

Kolay Gelsin ;)

maxma

Profi

Registrierungsdatum: 23. November 2006

• Nachricht senden

4

Dienstag, 20. November 2007, 13:46

paylasimin icin tsk slowcu.. en azindan böle sorulara daha aciklayici bir cevap gelmis oldu senden..

sudesin

Schüler

Registrierungsdatum: 20. November 2007

• Nachricht senden

5

Dienstag, 20. November 2007, 23:30

:oopsp: aynısını yaptım olmadı :yardim:

slowcu

Meister

• »slowcu« ist männlich

• Nachricht senden

6

Dienstag, 20. November 2007, 23:41

Zitat

Kaydırırken 2 radyoda kapalı olmalıdır...
Açtıgınız yeni sid numarasinin yaninda yazmakta olan ''Book the user counter of all (not onair) streams to this stream '' Tıkladiginiz taktirde Eski radyonuzda ki total sayısı Yeni radyonuza ilk yayin aldığınız dakikadan sonra kaydırılır

Bunlari dikkatlice okuyun ...

alemci_bln

Schüler

Registrierungsdatum: 28. November 2006

• Nachricht senden

7

Sonntag, 25. November 2007, 13:06

bende aynisini az önce yaptim ve oldu !:)) bilgi paylasimin icin cok tesekkürler.

deli_i

Schüler

Registrierungsdatum: 5. Januar 2007

• Nachricht senden

8

Mittwoch, 13. Februar 2008, 10:36

Gerekli bilgiler için Tşk ederim sagolasın

by tayfun

Fortgeschrittener

Registrierungsdatum: 26. Mai 2008

• Nachricht senden

9

Montag, 26. Mai 2008, 19:57

Arkadaşlar ben tayfun kalaycı gecende hafta bu siteye üye olmustum ama üye girişi yapamıyorum paralamı unuttuma giriyorum güvenlik sebeplerinden dolayı gibi bir yazı cıkıyor bu yüzden yeni üyelik aldım bu üyelğimdede böle sorun olurmu size sormak istedem cvbını bilen arkadaslar lütfen yardım edin

slowcu

Meister

• »slowcu« ist männlich

• Nachricht senden

10

Montag, 26. Mai 2008, 20:14

by tayfun, parolanızı unuttugunuz taktirde şifremi unuttum butonuna tıklayin ve gerekli alanları doldurunuz
Gerekli bilgiler mail adresinize gönderilecektir
Bu üyeliginizde olurmu unutmayin olmasin ;)

by tayfun

Fortgeschrittener

Registrierungsdatum: 26. Mai 2008

• Nachricht senden

11

Mittwoch, 28. Mai 2008, 15:43

tsk ederim cok sağol

eminemm

Schüler

Registrierungsdatum: 8. Januar 2009

• Nachricht senden

12

Samstag, 17. Januar 2009, 10:53

1 senelik radyom şifreyi bilen biri tarafından silindi ve total sayımızda kayboldu tabi yenisini açtık ama sıfırdan başladık.eski total sayısını akrabilme imkanımız vardı forumda bazı kodlar verilmiş ama bu kodu bir tek site adminin panele eklemesi yeterlimidir.mesela başka bir dj yayın aldıgında eski totaldenmi yoksa düzeltilmiş totaldenmi devam eder bunu merak ediyorum

13

Samstag, 17. Januar 2009, 13:08

eminemm,

eğer yeni bir sid yeni bir radyo ismiyle açtıysanız radyonuzu eski total (online kişi sayısı'nı)

yenisine aktarabilme imkanınız yok

behringer

Anfänger

Registrierungsdatum: 10. November 2007

• Nachricht senden

14

Freitag, 6. März 2009, 11:26

merhaba arkadaşlar eski radyomun sid total giriş sayısını yeni kurdugum radyo ismi ile olan sid e gecire bilirmiyim onun bir yöntemi varmı ? yardımcı olursanız cok memun olurum
teşekkürler..

• »<<berdush>>« ist männlich

Registrierungsdatum: 1. Februar 2009

• Nachricht senden

15

Freitag, 6. März 2009, 11:34

Zitat von »"beratcan"«

eğer yeni bir sid yeni bir radyo ismiyle açtıysanız radyonuzu eski total (online kişi sayısı'nı)

yenisine aktarabilme imkanınız yok

Kararlıyım

Fortgeschrittener

• »Kararlıyım« wurde gesperrt

Registrierungsdatum: 1. März 2009

• Nachricht senden

16

Freitag, 6. März 2009, 13:22

behringer,

aynı bölüm içinde yeni bir sid nosu ile radyo açtıysanız ozaman eski radyo totalinizi
yeni açılan radyoya aktarma imkanınız var
farklı bir nick ile yeni bir radyo açtıysanız ozaman aktarma imkanınız yok

Registrierungsdatum: 27. Februar 2009

• Nachricht senden

17

Montag, 4. Mai 2009, 11:18

merhaba,
gecen user sayisinin yükseldigini yazmistim. bir arkadas gece belki birileri radyoyu aciyor demisti. bugün yine user sayisi yükselmis ama en flastcast menüsünde user sayisina baktigimda giren sayisinin totaldaki kadar olmadigini gördüm. neden yükseldigini bilen varmi..?

(((SEV*DA)))

Fortgeschrittener

• »(((SEV*DA)))« ist weiblich

Registrierungsdatum: 5. Januar 2009

• Nachricht senden

18

Montag, 16. November 2009, 03:57

acaba söyle bir yanılgı olabilirmi siz sitenizi ziyaret edenle radyonuzu ziyaret edeni karıstırmıs olmayın ...
sitenizi ziyaret edenler farklı sayıda olabilir ve radyonuzu ziyaret edenler farklı sayıda ... yanlız radyonuz icin söylüyorsanız bunu bu normalde mümkün degil ..

Registrierungsdatum: 27. Februar 2009

• Nachricht senden

19

Montag, 16. November 2009, 21:50

Zitat von »"(((SEV*DA)))"«

acaba söyle bir yanılgı olabilirmi siz sitenizi ziyaret edenle radyonuzu ziyaret edeni karıstırmıs olmayın ...
sitenizi ziyaret edenler farklı sayıda olabilir ve radyonuzu ziyaret edenler farklı sayıda ... yanlız radyonuz icin söylüyorsanız bunu bu normalde mümkün degil ..

Selam, ben bu yaziyi milattan önce 2000 yillarinda yazmistim ama yinede cevabin icin tesekkürler :)) :lol:

bu arada sitemin sayaciyla radyonun sayici farkli. karistirmis olma ihtimalim yok :)

dagcikemal

Schüler

Registrierungsdatum: 4. Februar 2010

• Nachricht senden

20

Sonntag, 7. Februar 2010, 20:04

teşekürler bilgileriniz için banada yardım edermisiniz mynet sitemi düzenliyemiyorumhiç site düzenlemedim ayrıca sitede iki tane radyo yeri cıkıyor birini nasıl kaldırabilirim yardım ederseniz sevinirim resimli olusa daha çok yardım edersiniz şimdiden teşekürler