Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1

Friday, 20.04.2012, 19:47

Misafir Sayısı Sadece

Benim Yayınımda Misafirlerin Sayısı hep bir Fazla gösteriyor neden olur:?

• "мαѕυм" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Friday, 20.04.2012, 20:22

misafir sayisi fazla gosteriyor derken, guestler ve kayitli kullanici sayisida dahil mi?
flatcast uzerinden http://flatcast.com/PrgDesc.aspx?sid=xxx bu adresin sonuna kendi sid numaranizi ekleyip bakin
kullanici sayisi kac gosteriyor User ve Unique User sayilari

3

Friday, 20.04.2012, 20:58

Masum Söylediğini Yaptım ikiside ayni sayi mesala 10 ama ben yanimda 11 görüyorum Yayini Verdim Pc Portu oluyormuş onu actırdim bakalım yine düzelmez ise Masum Yine Sorarım..Çok Teşekkürler..

4

Sunday, 22.04.2012, 17:15

Masum Yine Ben Bir kaçgündür takip ediyoruz 2 gündür Belli aralıklarla girip çıkıyor Bugünde Dj adina yazmaya başladi böyle birsey ilk defa duydum yasiyoruz ne yapabiliriz Yazdıklarımızı okuyor ve Dj adina yazabildi.:?

• "мαѕυм" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Sunday, 22.04.2012, 17:29

nasil dj adina nasil yaziyor anlayamadim, radyoda listede gorunmeyen fazladan kisi simdi dj nicki ilemi yaziyor :| ekran kopyasi alip gosterme imkaniniz varmi ?

6

Sunday, 22.04.2012, 17:43

Evet aynen öyle Dj adinda Yazdi kendisi sonra cıkti hemen o anki görüntü yok ama kayıt var onu özelden atayim size..

Findik

Jüri

• "Findik" bir kadın

• Özel mesaj gönder

7

Sunday, 22.04.2012, 19:17

Producer sürümlerini birisinde bir acik vardi, basit bir yöntemle sifreyi bilmeden radyoda bulunan birinin isminle 2kez giris yapiliyordu.
ayni tarif ettigin gibi, ziyaretci sayisi ziyaretciden fazla, baskasinin adina yazilabiliyor vs vs.

tüm djleriniz yayindan cikip produceri güncellesinler (axtive x djler icin) Flatcast ActiveX ( Güncel Sürümler)

8

Sunday, 22.04.2012, 19:37

Teşekkürler Deniyorum hemen..