Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

egeli_efe

Stajyer

• Konuyu başlatan "egeli_efe"

• Özel mesaj gönder

1

Tuesday, 20.11.2007, 17:20

Flatcast da Yayin sorunu

Selamlar bende kendime radyo kurdumda yayindan sonra dj arkadasima yayini biraktikdan sonra kendim girmek istedigimde dinlemek icin bana sürekli hata yazisi cikiyor yani bu

Flatcast arbeitet im P2P-Verfahren. Es konnte kein geeigneter Knoten gefunden werden, von dem Sie die Sendungsdaten empfangen können. Vorallem wenn wenig Teilnehmer in einer Sendung sind, liegt das Problem vielleicht garnicht bei Ihnen. Wenn das Problem aber öfter auftritt, sind die häufigsten Ursachen:

* Sie haben eine "Personal Firewall" installiert, wie z.B. ZoneAlarm, XP Firewall etc. die eine optimale Teilnahme am P2P-Verfahren verhindert. Schalten Sie in dieser Firewall UDP Port 40123 frei.

* Sie sind über einen Router mit dem Internet verbunden. Legen Sie ein festes Mapping von UDP Port 40123 auf Ihren Empfangsrechner an Erklärungen für die entsprechenden Routereinstellungen bzgl. Mapping (PortForwarding) findet man unter

Sorunun ne oldugunu veya nerede oldugunu anlamadim yardimci olursaniz sevinirim

• "slowcu" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Tuesday, 20.11.2007, 19:28

İşte soruna cevap olarak sana alternatif bir link...Sorunun portla ilgili açiklama linkte verilmiş...
:burda:

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=6104

egeli_efe

Stajyer

• Konuyu başlatan "egeli_efe"

• Özel mesaj gönder

3

Wednesday, 21.11.2007, 00:37

cok sagolasin simdi inceliyorum tesekkürler paylasim ve yardim icin :thx: :thx: :thx: