Giriş yapmadınız.

1diablo

Profesyonel

• "1diablo" bir erkek
  • Konuyu başlatan "1diablo"

• Özel mesaj gönder

1

Wednesday, 25.04.2012, 14:18

Tema Kydetme sorunu

arkadaslar ben kendi capımda radyo için tema calısması yaptım. Yapmıs oldugum ilk temayı da radyoda denedim hersey tamam ama kaydetmeye gelince kaydedemedim .yani kaydettiğim halde göremiyorum temayı. Kullanıcı denetimi ayarlarını da denilen sekilde yaptım sorun nedir peki ?

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Wednesday, 25.04.2012, 16:36

Kullandiginiz isletim sistemi Windows 7mi? Hangi internet tarayisicini kullaniyorsunuz (explorer, firefox, chrome)?
Denilen ayarlari yaptim dediginiz sanirim bu video, dogru mu? Windows 7 Tema Kayit ve Yukleme Sorunu

Tavsiyemiz (tüm tarayicilari kapattiktan sonra)
• Flatcast Producer'i mutlaka güncelleyin
• Denetim Masası > Kullanıcı Hesaplarını > Kullanıcı Hesabı Denetimini Aç veya Kapat
tıklıyoruz açılan ekrandaki onay işaretini kaldırıyoruz Tamam ile devam ediyoruz.

1diablo

Profesyonel

• "1diablo" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Thursday, 26.04.2012, 09:09

Kullandiginiz isletim sistemi Windows 7mi? Hangi internet tarayisicini kullaniyorsunuz (explorer, firefox, chrome)?
Denilen ayarlari yaptim dediginiz sanirim bu video, dogru mu? Windows 7 Tema Kayit ve Yukleme Sorunu

Tavsiyemiz (tüm tarayicilari kapattiktan sonra)
• Flatcast Producer'i mutlaka güncelleyin
• Denetim Masası > Kullanıcı Hesaplarını > Kullanıcı Hesabı Denetimini Aç veya Kapat
tıklıyoruz açılan ekrandaki onay işaretini kaldırıyoruz Tamam ile devam ediyoruz.

kullandıgım iişletim sistemi evet Windows 7 kullandıgım tarayici chrome , explorer radyoyu acarken kullanıyorum.
denilen ayarlari yaptıgım video dediginiz video ona göre yaptım tema kayıt etmeyi ve olusturmayı ..
• Flatcast Producer'i mutlaka güncelleyin>>>>bunu yapmadım nasil yapabilirm?
Kullanıcı Hesabı Denetimini Aç veya Kapat>>>videodaanlatilan ayar ise yaptım bunu ..

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Thursday, 26.04.2012, 09:31

Burdan en güncel Producer'i yükleyebilirsiniz: Flatcast ActiveX ( Güncel Sürümler)

Explorer ile giriyorsaniz, Korumali Mod kapali olsun (bilhassa eski sürümleri kullaniyorsaniz):
Resimde gördügünüz yerdeki kancayi kaldirin (veya Explorer sürümünü güncelleyin)

1diablo

Profesyonel

• "1diablo" bir erkek

• Özel mesaj gönder

6

Thursday, 26.04.2012, 09:39

Tesekkuler sorun halledildi :) ^^

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

7

Thursday, 26.04.2012, 09:52

Sorunun halledildigine sevindik.
Üyeler icin önemli bir bilgi olacaktir sorunun hangi islem sonrasi halloldugunu yazarsaniz :)

1diablo

Profesyonel

• "1diablo" bir erkek

• Özel mesaj gönder

8

Thursday, 26.04.2012, 10:07

İnternet güvenliği kısmından korumalı modu etkınlestir işaetini kaldırarak sorun halledildi.

9

Friday, 7.09.2012, 21:35

Windows 7 / Vista - FCP GÖRÜNMÜYORSA - KAYIT SORUNU

Önce bos bir internet sayfası acın
sonra sayfanın en sagında (Araclar) menüsü var onu mausla tıklayıp
en alt ta ilk resimde de göreceginiz gibi İnternet secenekleri <<< tıklıyoruz

Ve internet seceneklerini tıkladıgımızda asagıdakı sayfa cıkıyor karsımıza

Menüden GÜVENLIK seçeneGini seçiyoruz ondan sonra da alttaki gibi oluyor menü...

Daha sonra burdanda KORUMALI MODU ETKINLESTIR'i pasif hale getiriyoruz yada baska deyisle yanındaki ok isaretini kaldırıp asagıda UYGULA seçenegini tıklıyoruz ve Bilgisayarınızı yeniden baslatıyorsunuz böylece islem tamamlanıyor artık temalarınızı rahatça açıp düzenleyebilirsiniz Windows 7 de ve Vista da