Giriş yapmadınız.

egeli_efe

Stajyer

• Konuyu başlatan "egeli_efe"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 22.11.2007, 02:06

Flatcast dj-mixer sorunu

selamlar ya belki ben cok oluyorum ama iste yeni yeni birseyler ogrenirken illaki sorunlar cikiyor bilemeyincede sormak ve bilgi alisverisi yapmak gerekiyor benim sorunum dj-mixer de istedigimiz calabiliyormuyuz yani winamp gibi hangisini istersek calabiliyormuyuz ben genelikle en uste veya bastan ikinci siraya koymakla ugrasiyorum yani tasimakla daha kolay yolu varmi yoksa standart böyle mi ve birsey daha sesli yayin yaparken nasil yapiyoruz talk overe basinca sesim tam gitmiyor sanirim yanlis yaptigim birseyler var simdiden yazdiklarimi okuyup yardimci olan herkese tesekkürler

Diva

Orta Düzey

• "Diva" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Thursday, 22.11.2007, 02:42

forumda ARAMA diye birsey var --> http://www.allaturkaa.de/orion/search.php

oraya tikliyorsun ve sorunu ona soruyorsun, oda sana cevaplari buluyor :D

ufak bir öneri, arama bölümünde sol assagda sonuclarda secenek olarak mesaj sec, daha kolay olur ;)

EDIT

djmixerde istedigin müzigi fare ile istedigin yere cek...

egeli_efe

Stajyer

• Özel mesaj gönder

3

Thursday, 22.11.2007, 13:47

:lol: :lol: arama derken ben neyi arayacagim ki :lol: :lol:
sadece bilgi almak istedim nasil yapiyoruz diye :lol: :lol:neyse yinede tesekkürler

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Thursday, 22.11.2007, 13:56

Alıntı sahibi ""egeli_efe""

:lol: :lol: arama derken ben neyi arayacagim ki :lol: :lol:
sadece bilgi almak istedim nasil yapiyoruz diye :lol: :lol:neyse yinede tesekkürler

egeli_efe, mixer yazarak baslayabilirdin aramaya :D

sorununa gelince,
sesinin tam gitmemesi ise mikrofon uzaktir, mikrofon ayarin bozuktur falandir filandir ;)
bu basligi bir oku (resimli):
http://www.allaturkaa.de/forum/index.php…d&threadID=6624

isine yarayacaktir...

sarkilari mixere atmasida, su sekilde daha kolay
kalabalik liste yapacaksan - > add -> müzik dosyani bul ve ac -> ctrlg tusunu tutarak istedigin sarkilari tikla, tiklarken ctrlg tusu tikli olmazsa liste olmaz ;)

kalabalik listen var mixerde, verdigim linkteki resimde mesela OKTAY GÜRTÜRK'ün sarkisi sari renkte cünkü üstünü tiklamisim, mouse ile o sarkiyi tutup en yukarida cekebilirim, istek oldugu icin mesela....

bence dj'lik yaparken bunlari kendi kendine yaparak ögrenebilirdin ya nesse ;)

egeli_efe

Stajyer

• Özel mesaj gönder

5

Thursday, 22.11.2007, 17:32

i-rem :D cok sagol ben zaten djlik yapiyorum ve kendi radyomu bile kurdum ve site yaptim kendi kendime ogrendim nasil radyo kurulur nasil faaliyete gecirilir kac kere yanlis yapip silip tekrar kurdugumu gelde bana sor :D ogrenmenin yasi yoktur derler :D bu arada adresi vermeyeyim reklam olmasin :D bende senin dedigin gibi sarkiyi isaretleyip yukari cekiyorum zaten ama daha kolay yolu varmi acaba diye merak ettim :D ama yinede sagol yardimlarin icin :D :harika:

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

6

Thursday, 22.11.2007, 21:32

Alıntı sahibi ""egeli_efe""

bende senin dedigin gibi sarkiyi isaretleyip yukari cekiyorum zaten ama daha kolay yolu varmi acaba diye merak ettim :D ama yinede sagol yardimlarin icin :D :harika:

efe :lachab:

ya aslinda biliyomusun ben $öyleee bi yan bakinca istedigim sarki birinci siraya yerlesiyo :lol:

desemde inanma, mouse ile tiklayip cekiyon daha ne kolaylik bekliyosun..hokus pokus olmuyo uzaktan kumandasida yok mixerin :D

belki sen icat edersin ise koyulmusken :D

egeli_efe

Stajyer

• Özel mesaj gönder

7

Thursday, 22.11.2007, 23:03

Alıntı sahibi ""i-rem""

Alıntı sahibi "
belki sen icat edersin ise koyulmusken :D[/quote"

:hehe: :hehe: keske oyle birsey olsa ne guzel olur ama demi neyse gülü seven dikenine katlanirmis bu hayatta kolay ne varki hersey zorlukla dolu :D:D bu arada temalarin guzel hatta bi tanesini kullaniyorum guzel calisma kolay gelsin :D