Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

kuafor

Acemi

• Konuyu başlatan "kuafor"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 22.11.2007, 12:03

yardım (EDIT: fcp baskasinda beyaz cikiyor->resim ekledim

selam dostlar şimdi ben hazır bir tema üstünde deişiklik yaptım resim ekledim ve bişey ekledim ve bunu fcp olarak ta ekledim ve bu fcp olrak arkadasa verdim ve o radyoyu açtıgında benim ekldigim resimler yada hiç bişey açılmıyo sade olrak gözüküyo neden olabilir ne yapmamm gerekir sizce o resimleri nasıl kayıt edebilirim ve o şekilde arkadasa verip kullanabilir aci lütfen

melikenalan

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

2

Thursday, 22.11.2007, 12:19

birincisi yardım diye baslık acman yanlıs kuralar geregi ve bir temayı editlemisin buda etik olarak cirkin msj acıklamalıya tasıyorum yinede söyliyim yaptıgın düzenlemelerdensonra kayıt yapmadan dosya yaptın icin ilk haliyle gitmis teman.

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Thursday, 22.11.2007, 13:29

kuafor, yardim diye baslik acarak ne umuyorsun ? yardim geleceginimi ?
sorunun neyse baslikta belirtmelisin, bu sekilde cözümü bilen arkadaslarda seninle ilgilenecektir...
tabii daha önce senin sormak istedigin acaba sorulmusmu, verilen cevaplardan bende faydalanabilirmiyim diye bakman daha faydali olucaktir...

cevaba gelince, pek fazla bilgi vermemissin, resimleri nasil ekledin, hangi sürümde hazirladin, ama su sekilde yanitlayayim:

1. sen fcp belgesini 4.16 beta versiyonunda hazirladin, ama arkadasin 4.15 kullaniyor...ekran beyaz olur...
yeni 4.16 sürümünü BU BASLIKTA VERILEN LINK'ten indirebilirsin, sorun olmayacaktir...

2. sen temaya extra olarak resim ekledin fakat picture from file, yani kendi bilgisayarindaki bir dosyadan...
arkadasinin bilgisayarinda o resim olmadigi icin acilmaz-> resmi önce bir internet sitesine upload yapmalisin (photobucket.com, resimkaydet.com, starradyo.de v.s. ), direct url/link alip, temana picture/Background from url olarakta temanin arka planinida extra resimleride kaydetmelisin... sonra tekrar export to file yapip temani fcp haline dönüstürebilir arkadasina gönderebilirsin...

ama eger kullandigin tema baskasina aitse ve onun imzasini degistirerek, kendi yaptigin bir temaymis gibi baskalarina gönderirsen, bu ayiptir ve verilen emege saygisizliktir.. insallah bu bilgileri sadece tema'da mevcut olan bos yerlere resim eklemek icin kullaniyorsundur...yoksa hakkimizi helal etmeyiz bunuda belirtelim !