Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1diablo

Profesyonel

• "1diablo" bir erkek
  • Konuyu başlatan "1diablo"

• Özel mesaj gönder

1

Monday, 7.05.2012, 19:03

Youtube video yükleme sorunu

Meraba arkadaslar benim sorun youtube video yuklemekle ilgili. normalde video 4 dakika diyelim benım video oluyor 8 dakika yükledikten sonra . yani iki kere tekrar ediyor video sebep nedir acaba ?*

YoRqUn

Profesyonel

• "YoRqUn" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Monday, 7.05.2012, 21:01

1diablo
Böyle Bir Sorunu İlk Defa Duyuyorum Ben
Fakat Sorununuz Şu Olabilir Bildiğim Kadarıyla Youtube'ye En Fazla Maximum 13dakikalık Bir Viedo Yükleyebilirsiniz
Video Süreniz Bundan Fazla İse Eğer Ondan Kaynaklanıyor Olabilir

Birde Yüklemeye Çalıştığınız Videonun Formatı Nedir Acaba
Örneğin swf, mpg, mp4, avi Hangi Formatta Video Eklemeye Çalışıyorsunuz Acaba.?

1diablo

Profesyonel

• "1diablo" bir erkek
  • Konuyu başlatan "1diablo"

• Özel mesaj gönder

3

Monday, 7.05.2012, 21:24

Evet bende ilk defa karsılastım böyle bir durumla ama daha sonra internette yaptıgım arastırmalarda sorun videonun formatındanmıs .
ben mp4 seklinde yükledigim için sıkıntı olmus.normalde YouTube, avi, .mpg, .wmv, or .mov video formatlarını destekliyor.
cevirisini yaptıktan sonra sorun halloldu.

Tesekkurler ilgin için sagolasin ;)