Giriş yapmadınız.

• Özel mesaj gönder

61

Friday, 26.11.2010, 21:07

nick sifremi hatırlayamiyrum

Slm merhaba arkdaslar sizlerden bir konuda yardim istiyorum yardimci olabilrseniz ne mutlu bana ben bir nick imin sifresini hatirlamiyorum :( ve bu yüzden nickimi açamiyorum onu nasil yenileyebilirim mail adresi diyecek olursaniz nick i baskasi almisti sanirim masil adresi kizmini atmasyon yapti o yüzden olmuyor ne yapabilrim yardim edebilirmisiniz? tesekkür ederim sizlere...

ZeN

Bilge

• "ZeN" bir kadın

• Özel mesaj gönder

62

Friday, 26.11.2010, 21:50

X_swarthy_X, mail adresi yoksa sifre degisemezsin..

• "Maksatmuhabbet" bir erkek

• Özel mesaj gönder

63

Monday, 11.11.2013, 21:16

Nick giremiyorum

Slm aldığım bir nick i flat a girebiliyorum ama radyolara giremiyorum flat ın ana sayfasına giripte radyolara otomatik girecek hale nasıl getirebilirim?

Oqus Pokus

Moderatör

• "Oqus Pokus" bir erkek

• Özel mesaj gönder

64

Monday, 11.11.2013, 23:49

Flata girebiliyosanız aynı şekilde de radyolara da girebilirsiniz.

• Flatcast.com
  • Flatcast.net
  • Flatcast.org
  • Flatcast.info

bu sitelerin hepsi Flat Anasayfa diye tabir ettiğimiz sitelerdir. Bunlardan diyelim ki;

Flatcast.com olan sayfaya nickinizle giriş yaptınız ve daha sonra bir radyoya girdiniz.
Eğer ki girdiğiniz radyo sitesinin index kodlarındaki IFRAME Kodu da

Kaynak kod

1
2
<IFRAME height="600" width="800"
src="http://www.flatcast.com/de/Player.aspx?sid=XXX" frameborder="0" scrolling="no"> </IFRAME>

flatcast.com olarak eklenmişse o radyoya direkt olarak nickli şekilde girersiniz.

Bunun haricinde flatcast.com'a nick girip, IFRAME kodu .info, .net, .org ile eklenmiş radyolara girseniz bile Nickiniz görünmez Manuel olarak Radyodan Login/Giriş butonunu tıklayarak nick girmeniz gereklidir.

Umarım aydınlatıcı olmuştur.