Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "AllaTurkaa" bir erkek
  • Konuyu başlatan "AllaTurkaa"

• Özel mesaj gönder

1

Sunday, 22.10.2006, 09:45

Flatcast: Kayitli Üye olmak

Kayit olmak icin Radyo sayfasında GİRİŞ buttonu veya BURAYA TIKLAYARAK nick alabilirsiniz.

Kayit isleminde zorlaniyorsaniz resimli aciklamaya bakiniz .

1-Radyo ekraninda GİRİŞ e tiklayin ve acilan pencerede "I am new and want to register" tiklayin

2-"I am new and want to register" tikladiktan sonra altdaki pencere acilacak alt sag kösede tek Weiter/Next tiklayin

3- Buraya bir isim yazın, gerçek isimde olabilir yada herhangi seçtiğiniz rumuzlar.
Aşağıdaki kutuyu işaretlerseniz yazmış olduğunuz isim flatcast kullanıcıları tarafından görülebilecektir.

4- Burda almak istediğiniz nicki yazın kolay bulunmayan bir şifre yazın ve geçerli mail adresi yazıp Weiter/Next tiklayin

5- Seçmiş olduğunuz nick başkası tarafından kullanılıyorsa yada mail adresi zaten kayıtlı ise bu resimdeki gibi aşağıda kirmizi yazı ile uyarı görünür.

6- Farklı şekiller yada isim deneyerek yeniden nick yazın, şifrenizi yazıp tekrarlayın, geçerli ve daha önce kullanılmamış bir mail adresi yazın.
Burda çok önemli bir nokta daha var, Send Registiration Key yazan kutuya işaret mutlaka eklemelisiniz, bu şekilde almiş olduğunuz nick için aktivasyon linki mail yolu ile size iletilecektir.
Aşağıdaki kutuyu işaretlerseniz yazmış olduğunuz isim flatcast kullanıcıları tarafından görülebilecektir. Weiter/Next tiklayin

7- Burayı boş bırakıp Weiter/Next tiklayin.

8- Kullanmak istediğiniz rengi seçip Weiter/Next tiklayin.

9- Register tıklayın. Tam bu sırada aktivasyon mailiniz gelir.

10- Son olarakda Close Window a tıklayarak sayfayı kapatın.

Güncelleme: Masum

Bu mesaj 2 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "ZeN" (27.11.2010, 16:53)

cetinM

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

2

Friday, 17.11.2006, 03:49

slm admin burada ne guzel anlatmis eline yureyine saglik yanliz kucuk bir detay renk secme bolumunde direk bir renk secerseniz daha avantajli olursunuz cunku bazi arkadaslar ilk defa geldiyinden radyolara neyin nerde oldugunu öyrene kadar cok ugrasiyoarlar siyah haric istediyniz rengi secin siyak genelde arka plan oluyor vede yazan kisinin yazilari okunmuyor saygilarimla

incigul

Stajyer

• Özel mesaj gönder

3

Wednesday, 20.12.2006, 10:02

ANLATIM ICIN COK TESEKKURLER

incigul

Stajyer

• Özel mesaj gönder

4

Wednesday, 20.12.2006, 10:32

kendi sitemde radyom calmiyo flatcast ayarlarinda sorun olabilirmis acaba

ekersu

Acemi

• Özel mesaj gönder

5

Thursday, 21.12.2006, 17:04

kendin çalıp kendin yayını alamazsın kardeş.senin yayınını ancak bir başkası senin sitene girerek veya flatcast a girerek dinleyebilir.

ekersu

Acemi

• Özel mesaj gönder

6

Thursday, 21.12.2006, 17:10

birde ayarın sonlarına doğru "it is a non public stream"yazan yerdeki işaret kaldırman lazım.sanırım.ustalar bu işi daha iyi açıklar bence.kolay gelsin

• Özel mesaj gönder

7

Sunday, 7.01.2007, 14:12

arkadaslar ben radyoımda nicksiz kimsenin olmasını istemiyorum ne yapmam lazım?? bir kac radyoda buna rastladım?

• Özel mesaj gönder

8

Sunday, 7.01.2007, 14:13

nicksiz hiç bir sey yazılamıyor sadece müzik dinleniyor böle radyolarda

Al-Pi

Orta Düzey

• "Al-Pi" bir erkek

• Özel mesaj gönder

9

Sunday, 7.01.2007, 14:19

@radyo.43,

buraya bak >>> http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=1112

ve birkac yerde daha yaziyor

• Özel mesaj gönder

10

Monday, 8.01.2007, 18:33

Al-pi Tesekkürler

cemilbaba

Stajyer

• Özel mesaj gönder

11

Thursday, 1.02.2007, 14:24

paylasim için tsk

kaptan

Acemi

• Özel mesaj gönder

12

Thursday, 22.02.2007, 10:58

Saolun Güzel Anlatmışsınız Tşklerr

bygogofm

Stajyer

• Özel mesaj gönder

13

Wednesday, 18.04.2007, 03:08

arkadaşlar bilenler varsa bi yardın alıyım lütfen bu radyoya gelen butun herkes guset oluyo gırenlerın kendı istedıklerı nıkı yazıp gırebıleceklerı bı yontem yokmu bılenler cevap verırse sevınırım

14

Wednesday, 18.04.2007, 16:43

kardes gelenler eğer kapalı değilse guest ya da gast olarak görülür.Ancak login ya da girişe tıklayarak nick alıp girebilir.Sen guestleri kapatınca yazısabilmek için mecburen login e tıklayıp nick almaları gerekli....

FATIH

Stajyer

• Özel mesaj gönder

15

Saturday, 22.09.2007, 03:35

Selamlar Arkadaslar;Ben flatcasta ilk geldigim gun flatcast logın nı acarak nick almistim fakat suan ikinci bir mesennger actım nick alacam yeni bir nıck te tabi radyo kurmak icin ama flatcast logın olan kutunun altında yazan su yazıyı tıklayınca kutu kayıp oluyor tekrar denıyorum gene kayıp oluyor acılmıyor yenı nıck almam engellenmıs gıbı yanı kapalı gıbı bu yazıyı tıklayınca( "i am new and want to register")sizce ne yapmam lazım ilk aldigim msn nın ıse sifresinı unuttugum icin ona ulasamiyorum.o yuzden yenı bır oturum actım.ne yapacagim sizlerce

Ceren

Orta Düzey

• "Ceren" bir kadın

• Özel mesaj gönder

16

Saturday, 22.09.2007, 08:19

@ FATIH,
PopupBlocker nin ne oldugunu arastirmazsan böyle olur iste :)
tanidigin ve güvendigin sayfalarda popuplara izin ver,
mesela allaturkaa da popuplara izin verirsen,
girisde radyo acilir,
özel mesaj geldiginde sesli ve resimli bildiri gelir!
sanirim sende windows popupblocker haric google toolbar blockersi var!
bunlara allaturkaa ve flatcast icin izin ver.
yada burdan kayit ol --> http://www.flatcast.com/de/WizUsr.aspx

FATIH

Stajyer

• Özel mesaj gönder

17

Saturday, 22.09.2007, 13:07

ceren vermıs oldugun bu guzel acıklaman ıcın sana tesekkur ederım...emegıne saglık

18

Wednesday, 26.09.2007, 10:23

FATIH, BURAYA tıkla! Bu adresi sık kullanılanlarına ekleyebilirsin!

engongem

Moderatör

• "engongem" bir erkek

• Özel mesaj gönder

19

Monday, 7.01.2008, 11:18

selam arkadaslar size bi sorum olucak bana yardim ederseniz sevinirim flatcast nick'lerini nerden iptal edebilimm aslinda sormak istedim (bi arkadasim radyoya guest olarak gelemiyo direk nickle gelebiliyo oda bunu istemiyo yani ilk önce guest olarak gelmek istiyo sonra nick almak istiyo arkadasim) yardimci olursaniz sevinirim şimdiden çoook tsklerrr

*-*Trinity*-*

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

20

Monday, 7.01.2008, 11:23

Flatcast sitesine girip Logout yapsın :up: