Giriş yapmadınız.

egeli_efe

Stajyer

• Konuyu başlatan "egeli_efe"

• Özel mesaj gönder

1

Friday, 23.11.2007, 15:55

flatcast ta port sorunu

selamlar yine ben basinizin belasi :lol: benim sorunum belli portum kapali ve acmaya calisiyorm wanted arkadasimizin videolu port acmasini indirip aynisini yaptim taki expolerden yani http den 40123 bunu acincaya kadar cunku user name ve sifre sordu ne name nede sifreyi kabul ettigi icin giremedim zaten aldigim pc ikinci el belki daha onceki kullan sifreyi degistirdi ben nasil sifreyi ve usarname bulacam ne guzel landan ipi yapmistim simdi tam yapamadigim icin islemin eksik kaldigi icin artik bende su hata cikiyor

simdiden yardimci olan herkese tesekkürler

maxma

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

2

Friday, 23.11.2007, 16:05

antivirüs programindan kaynaklana bilir hangi antivirüs programini kullaniyorsun?

egeli_efe

Stajyer

• Özel mesaj gönder

3

Friday, 23.11.2007, 16:12

onceden kaspersky anti virus kullaniyordum suanda avira AntiVir PersonalEdition Classic kullaniyorum

4

Friday, 23.11.2007, 16:45

egeli_efe, Modeminin arkasında reset tusu olmalı. reset tusuna 6-10 saniye arası basılı tuttuğunda şifreler fabrika ayarına dönecektir.

O zaman da kullanıcı adı Admin password de sanırım 1234 olacak. (ya da 123456)

dene.

egeli_efe

Stajyer

• Özel mesaj gönder

5

Saturday, 24.11.2007, 00:29

sagol wanted yardimin icin :thx:

Aylion

Orta Düzey

• "Aylion" bir kadın

• Özel mesaj gönder

6

Saturday, 24.11.2007, 12:30

yukardaki sorun port dan cok bir bilgisayarda 2 flatcast programi kullanmandan kaynaklaniyor...

karar ver ya yayinci ya dinleyici..
ikisi bir arada olmuyor!

ayrica modemini resetlemeden evel iyi düsün,
bir modemin asil görevi senin internete baglanmani saglamak, sonra port yönlendirme...
yani yazdigin gibi olamaz, ikinci el olsa bile, birileri senin telekomdan aldigin internet giris bilgilerini admin panelinden vermis olmali.
resetliyerek bunlari kaybedersin.

egeli_efe

Stajyer

• Özel mesaj gönder

7

Saturday, 24.11.2007, 23:37

Alıntı sahibi ""Aylion""

yukardaki sorun port dan cok bir bilgisayarda 2 flatcast programi kullanmandan kaynaklaniyor...

karar ver ya yayinci ya dinleyici..
ikisi bir arada olmuyor!
.

sen beni yanlis anlamissin bende biliyorum ayni anda iki flatcasttan girilmedigini ben hem yayin yapip hemde baska biryere gireyim demiyorum ki sorun cok farkli birsey ben dj yaparken sorun yok zaten ama ben sonra yayindan cikip kendim dinlemek istedigimde giremiyorum sorun orada neyse yinede sagol :hiding:

• "slowcu" bir erkek

• Özel mesaj gönder

8

Saturday, 24.11.2007, 23:44

egeli_efe, yayin alan dj yim portlari kapali olabilir birde onun portlarin acik veya kapali olduguna bakın