Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "derviscelik"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 17.05.2012, 11:04

flatcasttan nik silmek istiyorum

evet arkadaslar flatcastta radyo yu sildim fakat nikimi silemiyorum 2ile 5 gün icerisnde silinecek yaziyor fakat halen silinmedi neden olabilecegini bilen varmi

silmemin nedeni yeni bir nik almak deyeceksinizki yeni bir email adresi veriniz ben bunu ben yeni email adresi almadan eski email adresimle almak istiyorum

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Thursday, 17.05.2012, 11:08

Silme islemleri otomatik isleme tabi tutuluyor. Hangi gün silmek icin basvurdunuz?
5 gün kadar sürebiliyor cünkü bu aralar Flatcast'ta en az 6 aydir kullanilmayan nicklerde siliniyor, bu yüzden biraz daha fazla zaman alabiliyor bu islem.
Bir kac gün beklerseniz, mail adresinizi kullanabilirsiniz tekrar.

• Özel mesaj gönder

3

Thursday, 17.05.2012, 11:21

yaklasik 4 gündür hergün yapiyorum asagidaki delete account tıkliyorum

Alıntı

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "MeRaL" (17.05.2012, 14:05) düzenleme sebepleri: Alinti düzenleme

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Thursday, 17.05.2012, 14:19

Delete Account tikladiktan sonra acilan pencerede Sifrenizi girerek gercekten silmek istediginizi tasdiklemeniz gerekiyor:

Bu islemden sonra hesabiniz en gec 5 gün sonra silinecektir. 1 gün daha bekleyin :1gözkirp:

• Özel mesaj gönder

5

Sunday, 20.05.2012, 20:34

malasef yaklasik 1 haftadir ugrasiyorum silemiyorum baska bir formülü varmı
silenin

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

6

Sunday, 20.05.2012, 22:09

Baska bir formülü yok derviscelik, fakat anlattigimiz gibi yaparsaniz mutlaka silinecektir ve mail adresinize bildiri gelecektir.
>Delete Account tikladiktan sonra sifrenizi acilan pencere girip, onaylamaniz gerekmektedir islemi tamamlamak icin.

• Özel mesaj gönder

7

Monday, 21.05.2012, 14:41

Bu dediklerini harfiyen hepsini yaptim hic bisey olmadi 1 haftadir

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

8

Tuesday, 22.05.2012, 08:36

Ilgilenip size bilgi vericem bu konuda derviscelik.
Bana lütfen özel mesaj yoluyla nickinizi ve kullandiginiz email adresini bildirin.

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

9

Tuesday, 22.05.2012, 12:54

Derviscelik,

Radyosu olan nicklerin silinmesi 7 gün kadar sürebiliyor. Radyosu olmayan nickler daha kisa zamanda siliniyor.
Sizin bu üyeliginizde bir radyo bulundugu icin, silme islemini iptal icinde bir imkan var (yanlislikla silinmesin diye).

Hergün silmek icin yeniden basvurdugunuz icin, 7 günlük süre tekrarlaniyor.
Siz dün en son bu DELETE yani silme islemini yapmissiniz, dolayisiyla basvuru tarihi olarak 21 Mayis esase aliniyor.

Lütfen biraz sabredip, tekrarlamayin silme islemini, 6 gün sonra silinecek radyonuz.

• Özel mesaj gönder

10

Tuesday, 22.05.2012, 19:30

silmene gerek yok posta adresin sil sadece nikin ayar kismina gir posta adresini sil sadece yada degiştir böylece posta adresini teklardan kulanilsin mynet posta adreside kulana bilirsiniz flatcast nik alirken posta adresi sartı yok sadece radyo acaksaniz posta adresi verin radyoya gişrmek için posta adresi verirmesi sart degil

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

11

Wednesday, 23.05.2012, 08:10

posta adresin sil sadece nikin ayar kismina gir posta adresini sil sadece yada degiştir

Flatcast'ta kayit olurken yazdiginiz Email adresinizi silmeniz yada degistirmeniz mümkün degil. Lütfen yaniltici ve yanlis bilgiler vermeyelim :1gözkirp: