Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

bycagaTay

Orta Düzey

• "bycagaTay" bir erkek
  • Konuyu başlatan "bycagaTay"

• Özel mesaj gönder

1

Tuesday, 22.05.2012, 02:05

cagaTay fcp tema GeL SuLTaNıM

bycagaTay belirtilen dosyaları ekledi:

2

Tuesday, 22.05.2012, 03:04

Oooofffff By.Çagatay yine dil vermis konusturmussun temayı yürekten tesekür ederim bu güzel eserini bizlere sunumda bulundugun için

:1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis:

buda benden :1alkis:

Helal olsun yine salladın forumu cagatay :çakçak:

Hela flash müzige bayıldım :thumbup: :1alkis:

• "€fsunn" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Tuesday, 22.05.2012, 08:49

harika bir calışma olmuş gine paylaşım vede emek icin tsklerr...bycagaTay :thumbup: :1alkis:

bycagaTay

Orta Düzey

• "bycagaTay" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Tuesday, 22.05.2012, 09:17

Türkleydi ve €fsunn bu güzel yorum ve begeni için teşekkürler....

hâzanca.

Orta Düzey

• "hâzanca." bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Tuesday, 22.05.2012, 09:19

Harika bir tema olmuş eserde bir o kadar güzel :) Emeğinize sağlık..

bycagaTay

Orta Düzey

• "bycagaTay" bir erkek

• Özel mesaj gönder

6

Tuesday, 22.05.2012, 09:20

hâzanca. begeni için teşekkürler...

TurkEce/GnL

[Forum Ablası]

• "TurkEce/GnL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

7

Tuesday, 22.05.2012, 09:52

Çok güzel süper çalışmalar,ellerinize sağlık.Ben sizin temalara baktımmı ilk etapta gelinciğimmi eklemiş diyorum ;) İyi oldu sitemizde bu tarzda güzel tema yapan bir alaka Kaanım vardır sonra Beyaz gelinciğimi yetiştirdi şimdide Çağatay bey geldi emeğini konuşturdu.Bu tarzı çok beğendiğimide söylemeliyim ve devamını merakla beklediğimide.Çünkü temalarınız yağlı boya tablo gibi oluyor :thumbup: Emeğini paylaşan yüreğinize teşekkürlerimle ^^

8

Tuesday, 22.05.2012, 10:10

Abim oncelıkle emegıne saglık..

Çok güzel süper çalışmalar,ellerinize sağlık.Ben sizin temalara baktımmı ilk etapta gelinciğimmi eklemiş diyorum ;) İyi oldu sitemizde bu tarzda güzel tema yapan bir alaka Kaanım vardır sonra Beyaz gelinciğimi yetiştirdi şimdide Çağatay bey geldi emeğini konuşturdu.Bu tarzı çok beğendiğimide söylemeliyim ve devamını merakla beklediğimide.Çünkü temalarınız yağlı boya tablo gibi oluyor :thumbup: Emeğini paylaşan yüreğinize teşekkürlerimle ^^

Sayın TurkEce/GnL size su kadarını soyluyorum yukarda allah sahit ellemiyorum bile abimin temalarini , zaten abim shopla yapiyor , zaten bu ısten anlayan biri benim stillerimi olmadıgınıda anlar bu sekılde yorumuuzun hıc adıl olmadıgılerını dusunuyorum ....

TurkEce/GnL

[Forum Ablası]

• Özel mesaj gönder

9

Tuesday, 22.05.2012, 10:21

Valla ben yorumun neresinde yanlışlık adaletsizlik var anlamadım. Bu tarzda beğeniyle izlediğim üç kişi var.Bundanda gayet memnun olduğumu belirttim çünkü her zaman söylemişimdir yağlı boya gibi temalar diye.Hangi programda yaptığına bile bakmadım.Biri elliyor yada onun stilleri falan türü bir söz varmı yorumda? Allah'ın şahitliğine falanda gerek yok çünkü suçlama yok tam aksine "emeğini konuşturdu" demişim ayrıca puanda beş.Çağatay beyinde güzel index çalışmalarını sitede ilk farkedenimdir.Kusura bakmayında siz yanlış anlamış algılamışsınız....

bycagaTay

Orta Düzey

• "bycagaTay" bir erkek

• Özel mesaj gönder

10

Tuesday, 22.05.2012, 10:22

Çok güzel süper çalışmalar,ellerinize sağlık.Ben sizin temalara baktımmı ilk etapta gelinciğimmi eklemiş diyorum İyi oldu sitemizde bu tarzda güzel tema yapan bir alaka Kaanım vardır sonra Beyaz gelinciğimi yetiştirdi şimdide Çağatay bey geldi emeğini konuşturdu.Bu tarzı çok beğendiğimide söylemeliyim ve devamını merakla beklediğimide.Çünkü temalarınız yağlı boya tablo gibi oluyor Emeğini paylaşan yüreğinize teşekkürlerimle

Öncelikle yorum ve begeni için teşekkürler . Beyaz gelincik benim gerçekten kişiligiyle dürüstlügüyle ve o harika (tema)larıyla örnek aldigim kız kardeşimdir .Ben index yaparım yaptıgım indexleri de herkes bilir beni tema konusunda dürten,de kardeşimdir .Ben sadece temaya zaman ayırmıyordum bunu beni tanıyan herkes bilir.........Sanırım sizde beyaz gelincigi cok sevdiginizden ilk aklınıza gelen isim ;)

TurkEce/GnL

[Forum Ablası]

• Özel mesaj gönder

11

Tuesday, 22.05.2012, 10:26

Hayır kardeşim temada yağlı boya gibi bir görsellik varsa ilk aklıma gelen isim alaka Kaandır sonrada Beyaz gelincik gelir şimdide siz geliyorsunuz bunun neresinde kötülük var anlamadım? Gayet güzel üstelik gösterse yardım etsede güzel bunda ne kötülük var kızacak ne var gerçekten anlamış değilim açıkçası bende şimdi düşünmeye başladım yorumumda rahatsız edici ne var diye bakıyorum bulamıyorumda....Özür :huh: Paylaşıma tekrar teşekkürler,devamınıda bekliyorum Çağatay bey ^^

bycagaTay

Orta Düzey

• "bycagaTay" bir erkek

• Özel mesaj gönder

12

Tuesday, 22.05.2012, 10:29

Arkadaşım tekrar okuyun yazdiginizi benim temamın altında bir başkasının ismi sizce etikmi?

TurkEce/GnL

[Forum Ablası]

• Özel mesaj gönder

13

Tuesday, 22.05.2012, 10:38

Sizin için etik olmayacağını düşünemedim açıkçası çok özür haklısınız,tekrar ellerinize sağlık teşekkürler...

• "я-τüяк_" bir erkek

• Özel mesaj gönder

14

Tuesday, 22.05.2012, 10:54

Abim bu ne qüzeL bir çalışmaa böyLeee ; £meqine ve yüreqine saqLikk...

PayLaşım Adına TeşekkürLer ;)

s.o.n.b.u.s.e

Profesyonel

• "s.o.n.b.u.s.e" bir kadın

• Özel mesaj gönder

15

Tuesday, 22.05.2012, 10:56

Elinize ve paylaşan yüreğinize sağlık paylaşım için teşekkürler :)

bycagaTay

Orta Düzey

• "bycagaTay" bir erkek

• Özel mesaj gönder

16

Tuesday, 22.05.2012, 11:10

Cihanım ve son buse begeni için Teşekkürler......

17

Tuesday, 22.05.2012, 12:45

ellerine saglik, cok hos duruyor, indexlerin gibi temalarinda konusuyor...

18

Tuesday, 22.05.2012, 15:17

Güzel paylasim adina teskler ellerine saglik

*SUN62*

Bilge

• "*SUN62*" bir kadın

• Özel mesaj gönder

19

Tuesday, 22.05.2012, 16:23

çok güzel çalışma olmuş ellerinize saglık bycagaTay index ler süperdi temalarda bir başka güzel olmuş :1alkis: :thumbup:
paylaşım adına çok teşekkür ederim

bycagaTay

Orta Düzey

• "bycagaTay" bir erkek

• Özel mesaj gönder

20

Tuesday, 22.05.2012, 16:52

Nehir,Cöp adam ve Sun begeni ve güzel yorumlarınız için teşekkürler....