Giriş yapmadınız.

Prenses

Orta Düzey

• "Prenses" bir kadın
  • Konuyu başlatan "Prenses"

• Özel mesaj gönder

1

Monday, 28.05.2012, 11:26

Sevgili Allaturkaa ailesi LOGO icin yardımınıza ihtiyacım var

Merhaba Allaturkaa ailesi Sizlerden ufak bir ricam var Biliyorum ki forumda grafik konusunda başarılı bir çok arkadaşımız var Bu arkadaşlarımdan bir ricam olacak Basakmetalyay isminde bir site hazırlıyorum fakat logosunu bir türlü istediğim gibi yapamadım Uzun zamandır phoroshopla da uğraşmadığımdan bir çok şeyide unutmuşum basakmetalyay ismine uyacak güzel bir logo hazırlamak istiyorum sizlerinde yardımıyla site içeriği yay üzerine olacak arkadaşlarımız bir kaç örnek yaparak bana yardımcı olurlarsa çok mutlu olacağım seçilen logonun tasarımcısı site içinde belirtilecektir Yardım edene de etmeyene de şimdiden teşekkür ediyorum

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Monday, 28.05.2012, 13:59

Merhaba Prenses,

üyelerimize birde hangi ebatlarda bir logo/header arayisinda oldugunuzu söylerseniz, sizde size yardimci olmak isteyenlere yardimci olmus olursunuz :1gözkirp:

BaBuSh

Orta Düzey

• "BaBuSh" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Monday, 28.05.2012, 22:10

Boyutları Ve Renk seçeneklerini Belirtmediğiniz İçin Ancak Bu Kadarı Olabildi Umarım İşinize Yarar

Bu Arada Sizi Tekrar Burada Görmek Güzel Prenses Keşke Temalarınızı'da Yeniden Görebilmek Kısmet Olsa ^^

Prenses

Orta Düzey

• "Prenses" bir kadın
  • Konuyu başlatan "Prenses"

• Özel mesaj gönder

4

Tuesday, 29.05.2012, 12:28

Meral henüz sitenin tasarımına da karar vermediğim için boyutları konusunda bir fikrim yok benimde standart logo boyutlarında olabilir

Babush emeklerine ellerine gönlüne sağlık gerçekten hoş olmuş Çok teşekkür ederim Tema konusuna gelince bu konuda köreldiğimi hissediyorum forumda okadar güzel temalar arki artık emekli olma zamanı geldi diye düşünüyorum :) benim temalaıma hiç gerek yok yapılan temalar çok başarılı tüm arkadaşlarıma başarılarının daim olmasını diliyorum Sevgiler