Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

DJ_RÜZGAR

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

221

Sunday, 8.06.2008, 23:10

pıran sız radyonuzun ayarını yanlıs yapmıssınız o yuzden galıba ırem arkadasta galıba cvbı sana verdı ama burası cok karısmıs o yuzden tam anlasılmamıs yada ben öle anladım ama galıba sen radyoyu zıyaretcılere kapatmıs ozel yayın olarak ayarlamıssın ve o yuzden gırıs olmuyor ben öle gördum ama eger yanlış bılgı verdıysem özur dılerım tekrar iyi geceler...

• Özel mesaj gönder

222

Saturday, 14.06.2008, 13:32

YA ARKADAŞLAR BEN BU İŞİ BECEREMEDİM YARDIMCI OLACAK ARKADAS VAR MI

cadi-kiz

Stajyer

• "cadi-kiz" bir kadın

• Özel mesaj gönder

223

Saturday, 14.06.2008, 15:50

Alıntı sahibi ""munzur.515""

YA ARKADAŞLAR BEN BU İŞİ BECEREMEDİM YARDIMCI OLACAK ARKADAS VAR MI

zaten becermiyecen, yazilanlari uyguluyacan :blink:

• Özel mesaj gönder

224

Monday, 16.06.2008, 11:57

blogcuma verdiğiniz linkleri yapıstırdım html de belirttiginiz yerleri degistirdim fakat ben yayını alıyorum bloguma gelenler yayını göremiyor yardımcı olabilirmisiniz acaba yanlışlık nerde bulamadım

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

225

Monday, 16.06.2008, 16:54

bellatrix58, az önce sana bilgi verdim: http://www.allaturkaa.de/forum/index.php…tID=72778#72778

olmadi radyo adresini yazarsan, daha iyi tespit edebiliriz sorunu

tuba

Orta Düzey

• "tuba" bir kadın

• Özel mesaj gönder

226

Saturday, 5.07.2008, 13:33

bende açtım radyoyu sayenizde teşekkürler ama host adresi alacağımda en kolay yerde takıldım herşeyi yapıyorum tamam The code you entered is invalid, please hit back on your browser and try again (the letters are CaSe SeNsEtIvE) bu çıkıyor doğrulamayı yapamıyorum nolur yardım edin

227

Saturday, 5.07.2008, 13:54

tuba, arkadaşım

The code you entered is invalid, please hit back on your browser and try again

doğrulama kodunu girerken büyüklük küçüklüklerine dikkat et sanırım hatayı orda yapıyosun

tuba

Orta Düzey

• "tuba" bir kadın

• Özel mesaj gönder

228

Sunday, 6.07.2008, 14:45

teşekkürler beratcan; :( aklımı kaçırmak üzereyim şunu sorsam home page almasam yani anlattığınız şekilde yayın yapabiliyorum tabi hangi adresi vercem bilmiyorumda flatcast in bana verdiği adresi vererek arkadaşlarımı yayına davet edemezmiyim ya da bana yardım edin nolur edit teşekkürler

tuba

Orta Düzey

• "tuba" bir kadın

• Özel mesaj gönder

229

Sunday, 6.07.2008, 14:49

slowcu, slowcu biliyorum ama artık aklım karıştı bana yardımcı olur musun nolur edit ben neden yapıştırılacak bir yer göremiyorum ya da iframe yazan bişey

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

230

Sunday, 6.07.2008, 14:50

tuba, yayina dinleyici davet etmen icin radyonun bir sitesi olmasi gerekiyor, cok buyuk bir site sart degil, biraz reklamli ama kolay sade site adresleri alabilirsin, eger amacin sadece misafirlerini agirlayabilecegin bir radyo ise sana yardim edebilirim, wb3.de adresinden sana adres alabilirim ve radyonu eklerim buraya, eger istersen bana ozelden ulasabilirsin..

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

231

Sunday, 6.07.2008, 14:52

tuba, lutfen msn adresinizi yazmayin, istediginiz kisi ile ozelden baglanti kurun ve msn adresinizi isterseniz verirsiniz..

tuba

Orta Düzey

• "tuba" bir kadın

• Özel mesaj gönder

232

Tuesday, 8.07.2008, 12:37

slm arkadaşlar bir bilen varsa nolur acil yardım edin
iframe iframe bana sadece http://www.flatcast.com/de/Player.aspx?sid=691275"> geldi başında iframe heigt falan yazmıyor kendi kendime yayın yapıyorum smart.doc e kayıt oldum aktivasyon kodu geldi bişeyler yazıyor ne yapmam lazım anlatırmısın teşekkürler nolurrrrr 4 gün oldu ben bu kadar beceriksiz olamam herşeyi okudum ve artık kafam durduuuuuuuu

233

Tuesday, 8.07.2008, 12:44

tuba,

Alıntı

<IFRAME height="604" width="804" src="http://www.flatcast.com/de/Player.aspx?sid=000000" scrolling="no">
</IFRAME>

Bunu kopyala ve sayfana yapıştır. Kırmızı işaretli yere kendi sid numaranı yaz. Verdiğin linkin sonundakini ;) 6912...

234

Tuesday, 8.07.2008, 12:45

tuba, arkadaşım alttaki verdiğim iframe kodudur senin radyonu dinletmek istediğin sitenin html düzenleme bölümüne girip burda verdiğimin aynısını oraya kopy yaparsan radyon sitende görünecektir

<IFRAME height="604" width="804" src="http://www.flatcast.com/de/Player.aspx?sid=691275" scrolling="no">
</IFRAME>

tuba

Orta Düzey

• "tuba" bir kadın

• Özel mesaj gönder

235

Tuesday, 8.07.2008, 12:51

sağol beratcan umarım özel mesajıma yanıt verirsin çok teşekkürler

tuba

Orta Düzey

• "tuba" bir kadın

• Özel mesaj gönder

236

Tuesday, 8.07.2008, 12:52

masum masum sanada teşekkür ederim

m_akif

Stajyer

• Özel mesaj gönder

237

Monday, 14.07.2008, 08:40

Alıntı sahibi ""AllaTurkaa""

@Selahattin50

bana özel mesaj (öm / pm) olarak: assagdaki bilgileri gönder,
1. >wwwistedigin.allaturkaa.de domain'i (yani radyonun ismi)
2. flatcastdan email ile gelen iframe kodunu
3. ve son olarak (üste pencereye) gelmesini istedigin yazi

üstpencere le ne demek istedigime burdan bakabilirsin.

kardes harikasın yaa.ben radyoyu kurdum. bi sitede de yayınlanıyor ama gel velakin sadece radyo var.baba yazzmışsın ya üst pencereye ne gelmesini istiyosun diye baba ona bişeyler ayarlayalım bea.böyle dj girişi yayın alma gibisinden şeyler,dj lerin ismi hareketli bi şekilde geçsin gibi yani.sen bana anlatırmısın baba nasıl olduğunu yada mail atabilirmisin EDIT MSN

238

Monday, 14.07.2008, 10:29

m_akif, Artık AllaTurkaa bu şekilde bir subdomain hizmeti sunmuyor.

Eğer kendin düzenlemek istiyorsan aynı index te aşağıdaki yeri bul ve kırmızı yerleri kendine göre editle.

Alıntı

www.AllaTurkaa.de <!-- bu bölümü Notunuzu yazabilirsiniz, bir alt siraya gecmek icin <br> kullanin -->
<br> Flatcast Radyo
<br> Hazir Temalar ve Yardim
<br> Radyo Portal ve Hosting

</h2>
<h1>AllaTurkaa</h1>

m_akif

Stajyer

• Özel mesaj gönder

239

Monday, 14.07.2008, 11:09

Alıntı sahibi ""wanted""

m_akif, Artık AllaTurkaa bu şekilde bir subdomain hizmeti sunmuyor.

Eğer kendin düzenlemek istiyorsan aynı index te aşağıdaki yeri bul ve kırmızı yerleri kendine göre editle.

Alıntı

www.AllaTurkaa.de <!-- bu bölümü Notunuzu yazabilirsiniz, bir alt siraya gecmek icin <br> kullanin -->
<br> Flatcast Radyo
<br> Hazir Temalar ve Yardim
<br> Radyo Portal ve Hosting

</h2>
<h1>AllaTurkaa</h1>

ustam dediğini anlayamadım.yani ben bu radyoyu sitemize koyuyoruz ya ortada kabak gibi sadece radyo görünmesin üstüne saüına soluna bişeyler yapayım diye düşünüyorum yani sadece tema değişikliği değil.ama nası yaparım bunu da siteye nasıl eklerim bilmiyorum

Veda

Stajyer

• "Veda" bir kadın

• Özel mesaj gönder

240

Monday, 14.07.2008, 11:15

m_akif,

biraz html kodlariyla süsle,

yada sitede bulunan hazir kodlardan faydalan,
bir örnek --> http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&postID=20386#20386
buna benzer bircok index daha burda bulabilirsin