You are not logged in.

Dear visitor, welcome to AllaTurkaa. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

avumda

Beginner

Date of registration: Jul 7th 2009

• Send private message

361

Tuesday, July 7th 2009, 12:53pm

anlatmak ıstediğimi bilmem anlatabildim mi hocam ftpden attım dosyadıda gerıye tek bir işlem kaldı

<a target="popup" onClick="window.open ('', 'popup', 'width=825,height=630,scrollbars=no, toolbar=no,status=no, resizable=yes,menubar=no,location=no,directories=no,top=40,left=125')"href="radyopopup.html">Canli yayin</a>

bu kod nereye koyulcak o uygun yeri bulamıorum

avumda

Beginner

• Send private message

362

Tuesday, July 7th 2009, 1:31pm

cevap verebilecek kimse yokmu!!!!

arkadaşlar şu konuya bi el atsakda halledebilsek :wallb:

saika

Trainee

• "saika" is female

Date of registration: Feb 8th 2008

• Send private message

363

Tuesday, July 7th 2009, 1:44pm

Quoted from ""avumda""

anlatmak ıstediğimi bilmem anlatabildim mi hocam ftpden attım dosyadıda gerıye tek bir işlem kaldı

<a target="popup" onClick="window.open ('', 'popup', 'width=825,height=630,scrollbars=no, toolbar=no,status=no, resizable=yes,menubar=no,location=no,directories=no,top=40,left=125')"href="radyopopup.html">Canli yayin</a>

bu kod nereye koyulcak o uygun yeri bulamıorum

sitenin html bölümüne <body> sonrasi </body> öncesi.
bu kodta görünen tek Canli yayin ve üzerine tikladiginda radyopopup.html belgesini bir popup penceresi olarak acar,tabi bu belgeyi daha evel hazirlayip sitenin root alanina yüklemelisin.

bu kodu aldigin yeri tekrar oku, zaten orda nasil yapacagin yaziyordu.

el atilmistir

avumda

Beginner

• Send private message

364

Tuesday, July 7th 2009, 2:16pm

sayın saika güzel hoş sölemişin ama ben bu site kurma konusunda daha yeniyim :lol: ben gereklı modları kurarken ftpden gerklı olan dosyalrın ıcıne yapıstırıorum dedıgım gıbı radyopopup.html yı olusturdum ve anadızıne attım ama sızın dedıgınız html bolumu tam olarak neresı oluor orda bu body kodları varmı yoksa kendım mı basına ve sonuna eklıcem acemıyım yanı ona göre anlatırsanız sevinirim :cry:

saika

Trainee

• "saika" is female

Date of registration: Feb 8th 2008

• Send private message

365

Tuesday, July 7th 2009, 2:44pm

avumda,

eklemek istedigin sayfanin indexini buraya yapistir, ben sana uygun yer bulurum ;)

Date of registration: Mar 15th 2009

• Send private message

366

Tuesday, July 7th 2009, 3:06pm

SLM ARKADAŞLAR BEN FLATCASTTAN RADYOMO KURDUM AMA SİTEYE NASIL EKLENECEK ONU BİR TÜRLÜ YAPAMADIM BANA Bİ YARDIM EDECEK VARMI ''http://radyo.suskun.blogcu.com'' BUDA MİSAFİR GİRİŞİM Bİ TÜRLÜ KİMSEYİ ALAMADIM İÇERİ

367

Tuesday, July 7th 2009, 3:11pm

memocan6060,

burdan yardım alabilirsin

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=21314

avumda

Beginner

• Send private message

368

Tuesday, July 7th 2009, 6:12pm

Quoted from ""saika""

avumda,

eklemek istedigin sayfanin indexini buraya yapistir, ben sana uygun yer bulurum ;)

saika ekledim cok tsekkür ederim yardımın ve ilgin için

avumda

Beginner

• Send private message

369

Tuesday, July 7th 2009, 6:14pm

Quoted from ""avumda""

Quoted from ""saika""

avumda,

saika ekledim cok tsekkür ederim yardımın ve ilgin için

şimdi ekledim :)
avumda has attached the following file:

Date of registration: Feb 18th 2009

• Send private message

370

Thursday, July 9th 2009, 9:00pm

slm ben resımlı radyo acmayı arıyom ama bulamadım yardımcı olursanız cok sevınırım tsk ederım

• "<<berdush>>" is male

Date of registration: Feb 1st 2009

• Send private message

371

Thursday, July 9th 2009, 9:08pm

kayseripower, Bu baslikta ilk sayfaya bakmaniz yeterli olucakti
Buyrun hem resimli hem videolu anlatim :

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=686&postdays=0&postorder=asc&start=0

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&postID=140454&highlight=radyo+kurma#140454

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=2680&postdays=0&postorder=asc&highlight=radyo+acma&start=0

serbidar

Beginner

Date of registration: Jul 9th 2009

• Send private message

372

Sunday, July 12th 2009, 10:07am

arkadaşım yardımcı olursa sevinirim. flatta radyoyu açtım ama sitem yok. ücretsiz siteden faydalanabilirsiniz yazmışsınız. bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. radyomun ismi (www.illegalfm.allaturkaa.de) bana uygun bir site yaparsanız sevinirim. şimdiden tşkler

Asuman

Trainee

• "Asuman" is female

Date of registration: Nov 16th 2007

• Send private message

373

Sunday, July 12th 2009, 10:57am

serbidar,

buraya bak...
http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&postID=195783#195783

dahada kolayini bulamazsin :-)

Date of registration: Jul 22nd 2009

• Send private message

374

Wednesday, July 22nd 2009, 6:51pm

BENDE BİR RADYO ACMAK ISTEDIM AMA OLMUYOR
BENDE BU YAZDIGINIZ SEYLER YOK SIZIN TARIF ETTIGINIZ YERDE BENIMKİLER YOK

375

Wednesday, July 22nd 2009, 7:20pm

BROVE.HEART.,

iki satır üstte üç adet link var tıkla onlara ordaki açıklamaları oku yardımcı olcaktır

fantastic86

Beginner

Date of registration: Jul 27th 2009

• Send private message

376

Monday, July 27th 2009, 6:41pm

slm arkadaslar.
bende yeni bir radyo actım ancak Stream-Password gelen mailde yok yanlız StreamID sifresini vermşler.
yardımcı olursanız sevinirim tsk

377

Monday, July 27th 2009, 6:45pm

fantastic86, Paswordu zaten Dj nicki (Yani Sid adi alirken)
Kendin olusturuyorsun

378

Monday, July 27th 2009, 6:50pm

fantastic86,
Create a new stream den radyonuzu açtıysanız size SİD nosu verir o sid nosunu blog tarzı sitenizde html düzenleme bölümündeki iframe koduna ekliyceksinizz

<IFRAME height=604 width=804 src="http://www.flatcast.com/de/Player.aspx?sid=SİD NONUZ BURAYA" scrolling="no"></IFRAME>

fantastic86

Beginner

Date of registration: Jul 27th 2009

• Send private message

379

Tuesday, July 28th 2009, 4:01pm

arkadaslar cvp verdiniz icin tskederimde anlamadıgım sey su ''take over''bölumunden giris yapıorum orda Stream-Password istiyor nickin şifresini yazınca kabul etmiyor.

sitemi önermem gerekiyor ordan giris yapabilmem için??önerince nickin sifresi olurmu? tsk..

Zübeyde

Trainee

• "Zübeyde" is female

Date of registration: May 9th 2008

• Send private message

380

Tuesday, July 28th 2009, 4:22pm

Quoted from ""fantastic86""

arkadaslar cvp verdiniz icin tskederimde anlamadıgım sey su ''take over''bölumunden giris yapıorum orda Stream-Password istiyor nickin şifresini yazınca kabul etmiyor.

sitemi önermem gerekiyor ordan giris yapabilmem için??önerince nickin sifresi olurmu? tsk..

Nick ve Radyo sifreleri farkliysa kabul etmez, yayin almak icin radyo sifresi gerekli.