Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

Aylion

Orta Düzey

• "Aylion" bir kadın

• Özel mesaj gönder

21

Sunday, 21.01.2007, 15:37

Alıntı sahibi ""hackercan""

Ben dediğiniz gibi bir radyo açtım.. RAdyo açana kadar hiçbir sorun da çıkmadı.. RAdyoyu açtım.. WWW.radyocu.cjb.net sitesine yerleştirdim. Ama bir başkası radyoya dinlemek için girince şu hata görülüyormuş ekranda
-soryy, but you can open only one flatcast stream-
nedenini bilen varsa söyleyebilir mi? teşşekkürler..

Bir bilgisayarda Flatcast bir kere acilir.
Baska bilgisayardan girmeyi dene. :up:

byduman

Acemi

• Özel mesaj gönder

22

Monday, 22.01.2007, 19:36

Selam.. Arkadaşlar belki yanlış yere yazıyor olabilirim ama beceremedim kusura bakmayın lütfen:(( sizden ricam radyonun bir pop up penceresinde açılması eger yardımcı olabilirseniz sevinirim.. sitem asp yada html olacak.. şimdiden teşekkürler..

cemilbaba

Stajyer

• Özel mesaj gönder

23

Friday, 2.02.2007, 15:11

tsk paylasim süper

hamzak

Acemi

• Özel mesaj gönder

24

Monday, 5.02.2007, 15:42

slm herkese gerçekten çok teşkk ediyorum açıklamaların güzel ancak ben radyo açtım site adı ücretsi aldım adres şöyle http:// radyoekecik.de.cc bu adrese radyomu nasıl aktarıcam yardım ederseniz sevinirim
bu adreste gösterebilirmiyim acaba

Dj.Sehzade

Stajyer

• Özel mesaj gönder

25

Monday, 5.02.2007, 17:52

Site adresinde bi yere link verebilirsin kardesim....radyonun linkini yaptıgın sitede bi yerde radyoya giris butonu gibi bi buton yapıp verebilirsin...ama dersen ki sitenin ilk acılısında hemen acılmasını istiyorum radyonun dersen o zaman html kodlarını o sayfanın icine yerlestirmen gerekir..

hamzak

Acemi

• Özel mesaj gönder

26

Monday, 5.02.2007, 17:57

tşkkr ederim ben sadece radyo için istiyorum bu html kopyalama nereye yapılacak onu anlamdım

hamzak

Acemi

• Özel mesaj gönder

27

Monday, 5.02.2007, 17:58

flatcast dan radyo açtım flatcasta gözüküyor ama radyoya direk nasıl ulaşılacak

Dj.Sehzade

Stajyer

• Özel mesaj gönder

28

Monday, 5.02.2007, 18:17

hmm,
arkadasım radyo kurulumunu yaparken yani acarken sana bi http://...... seklinde bi yer gelmesi gerek..oraya aldıgın adresi yazman gerek..bunu bi dene..sora sana bi flatcast kanalın bi linkini verecek kanalın direk linki...o linkide sitenin icinde bi yere koyarsın...tamam...

sen bunları bi dene o sayfanın icine html koyma isi baya uzun bi muhabbet..bende daha denemedim ama bi ara yapmam gerekiyo..
:D

• "AllaTurkaa" bir erkek
  • Konuyu başlatan "AllaTurkaa"

• Özel mesaj gönder

29

Monday, 5.02.2007, 18:29

@hamzak,

genelde flatcastdan sana gelen email de bir html kodu bulunur <IFRAME height="604" width="804" src="http://www.flatcast.com/de/Player.aspx?sid=212169">
</IFRAME> gibi
bunu sitende html ekliyebilecegin bir bölüme ekle... bukadar.

bazi ücretsiz webalanlari bu kodu kabul etmiyor, mesela hepimizin tanidigi msn spaces...
eger kabul etmiyorsa bizden , sade radyo icin bir domain ve alan alabilirsin.
iki secimin var
1.örnek secenek --> http://www.radyotasci.allaturkaa.de/
2.örnek secenek --> http://test.allaturkaa.de/blacksilverdemo/

senin tek yapman gereken, simdiki sayfana bizim hazirliyacagimiz sayfanin linkini birakmak oluyor ;)

hamzak

Acemi

• Özel mesaj gönder

30

Monday, 5.02.2007, 18:59

EVET SADE RADYO İÇİN İSTİYORUM BEN NE YAPMAM LAZIM SİZDEN NASIL ALABİLİRİM

• "AllaTurkaa" bir erkek

• Özel mesaj gönder

31

Monday, 5.02.2007, 19:16

@hamzak,

bu bilgileri bana özel mesaj olarak gönder

[list]hangi portali istiyorsun 1.secenek Blueangel 2. secenek BlackSilver
istedigin domain? >www........allaturkaa.de
iletisim icin bir e-mail adresi.
header da yazilan (yani radyonun ismi)
radyonun sid numarasi (boyutlar portala uymasi icin, gerekirse flatcast panelinden boyutlarini w=800 x h=600 yapmalisin) bizim tarife göre yaptiysan zaten 800x600 önermistik ;)

eger secimin blue angel olacak olursa, yukarda kayan yazi olarak ne yazmasini istersin.[/list]

hamzak

Acemi

• Özel mesaj gönder

32

Wednesday, 7.02.2007, 16:57

slm kardeş ses gitti ya
ne yapmam lazım boyutları değiştirdikten sonra

• Özel mesaj gönder

33

Friday, 9.02.2007, 16:25

selam arkadaslar önemli bir sorum var size yardimci olabilirseniz sevinirim
bir arkadasim yeni radyo acti ve yaklasik 1 haftadir yayinda radyosu ama kendisi yayindayken ana sifreler streampasswort falan degistirilmis yani kisacasi radyoyu calmislar bu radyo nasil geri alinir lütfen bana acil yardim edebilirseniz sevinirim
simdiden cok ama cok tskler ler lerrrrrrrrrrrrrrr :cry:

alliturnam

Stajyer

• "alliturnam" bir kadın

• Özel mesaj gönder

34

Friday, 9.02.2007, 17:24

Geri almasi cok zor, eger ilk gelen mailler hala duruyorsa, bununla flatcast sitesine basvursun.
yada daha kolayi yeni bir radyo kursun 5 dakikalik bir is.

• Özel mesaj gönder

35

Wednesday, 21.02.2007, 01:49

meraba arkadaslar kendime bir site yapmak istiyorum radyom icin turkce anlatimli bildiginiz bedava site adresleri varmi?

ossi70

Acemi

• Özel mesaj gönder

36

Thursday, 1.03.2007, 20:57

ya slm genclik benim bi sorun var ben siteye giremiyorum bi yardim etseniz cok sevinirim radiomu koyamiyorum :))

dehlo

Stajyer

• "dehlo" bir erkek

• Özel mesaj gönder

37

Saturday, 3.03.2007, 13:44

MRB ben radyo actim su ana guzel guzelde yayin yapiyorum hic bir sorun yok ancak radyo acildiginda sitemin adi yazacagina örwww.flatcast.com/de/Player.aspx?sid=212169"> yaziyorr buda herkesin sid nurmarasini ögrenmsi anlamina geliyor bunu nasil sakliya bilirmm ha unutmadan bu benim radyonun degil yukardaki örnek verdiginiz radyonu sid nosudur ))))))))))tsk

• "AllaTurkaa" bir erkek

• Özel mesaj gönder

38

Saturday, 3.03.2007, 14:29

@dehlo,
radyonu bir siteye eklemelisin, flatcast.com...player?sid=26353 tür radyolari flatcast farkedince siliyor, bu tür radyolar flatcastin kurallarina aykiri.

ayrica sid numaralarini saklamanin bir anlami yok, görmek isteyen sag secenekle indexindende bulur.

yapabilecegin secenekler.

1. ya kendine bir site (Radyo portal) yaparsin
yardim burdan --> http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=1365

2. Yada bizden ücretsiz host alirsin.
örnekler burda 1. --> http://test.allaturkaa.de/blacksilverdemo/
yada burda 2. --> http://www.radyotasci.allaturkaa.de/

tülek

Stajyer

• Özel mesaj gönder

39

Sunday, 4.03.2007, 07:37

slm, arkadaslar
ben radyo actim ! ben yayin yaparken kimse giremiyor! neden msn ve diger programlar hepsi kapali! producer 4.15 kullaniyorum!
baskasi yayin yaparken kendi radyoma cok zor veya hic giremiyorum ama diger radyolara gire biliyorum!
birseyin daha farkina geldim radyomun ana ayar sayfasinda bazen producer secme imkanini gösteriyor ( producer 4.15. 4.12)ve bazen göstemiyor!!
bazende hic producer yazmiyor
!!!
poroducer yazmayinca yayyin bende olomuyor! ama producer 4.15 yazinca oluyor ama!!
benim yasadigim sorun flatcast den dolayimi aceba ?cünkü producer secme imkani olmas veya olmamasi benim elimde degil ! bazen sunuyor ve bazen sun muyor!

yardim lariniz icin simdiden TSK!!!!!

Al-Pi

Orta Düzey

• "Al-Pi" bir erkek

• Özel mesaj gönder

40

Sunday, 4.03.2007, 10:00

slm tülek,

producer flatcast da yazip yazmamasi önemli degil, radyoda ilk yayin yaparken zaten kendiligine install eder.

yada ilk defa dinleyici olarak girdiginde install eder. senin birsey yapmana gerek yok.

flatcastin son sürümünü kullan, eskisi varsa sil.

expertmode > radyo penceresinde sag secenek > show statistic
alta FlatProducer V4. 15. 21 Dec 5 2006 yazmali.
ve yukarda +!

asagdaki resimde görebilirsin (giris yapmadan görünmez)

eger sendeki eski versionsa radyoyu kapat, windows C üzeri flatcast aramasi yap,
2 program bulmali (Flatproducer...) ikisinide sil, ve tekrar yayini almaya kalkdiginda son sürümü kendi install edecektir..

eger +! yazmiyorsa onun yerine - varsa ozaman portlarin acik degildir, böyle bir durumda, senden yayin almak imkansiz ve ayrica senin yayinina girmek zor olur ;)
Al-Pi belirtilen resmi ekledi:
  • statis1.gif