Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

Enestufan

Stajyer

• "Enestufan" bir erkek

• Özel mesaj gönder

481

Monday, 18.04.2011, 11:36

Yeni Siteme FLatcast Radiomu YerLestirmek

SeLam ArkadasLar Radiom Icın Yeni Linux VeriTabanLi Hosting Le Radiomu Tasimak Istiyorum Ama Bir TurLu Kendime aiT Bir Script Kuramadim Yapamadim ... MasaLciFm Radio Ismım aCaba NasiL Bir SekiLde KuruLum YapabiLirim Radiomu NasiL Oraya TasiyabiLirim ..

Findik

Jüri

• "Findik" bir kadın

• Özel mesaj gönder

482

Monday, 18.04.2011, 20:11

SeLam ArkadasLar Radiom Icın Yeni Linux VeriTabanLi Hosting Le Radiomu Tasimak Istiyorum Ama Bir TurLu Kendime aiT Bir Script Kuramadim Yapamadim ... MasaLciFm Radio Ismım aCaba NasiL Bir SekiLde KuruLum YapabiLirim Radiomu NasiL Oraya TasiyabiLirim ..

?(

radyonu bir hostingden digerine tasiyacaksan bunu ftp ile gerceklestirebilirsin, eger databaseinide tasimak istiyorsan mysqldumper gibi programlarla yapabilirsin.

dadas77

Acemi

• Özel mesaj gönder

483

Tuesday, 19.04.2011, 18:50

çok güzel bir paylaşım her şey açık ve net teşekkürler

• Özel mesaj gönder

484

Sunday, 29.05.2011, 23:44

mrb

radyomu siteme eklemek istiyorum buraya nasıl ekleyebilirim ?

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Masum Masum" (29.05.2011, 23:53)

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

485

Sunday, 29.05.2011, 23:54

serseritim_19, verdigin adreste zaten bi radyo var
reklam yapmak istiyorsan ilanlar bolumune yazabilirsin..

• Özel mesaj gönder

486

Monday, 30.05.2011, 00:00

evet ama açamıyorum bir türlü bana uyarı veriyor

You tried to receive a second stream or to receive your own stream. Sorry but that is not possible. In first case, please close the other stream window and try again. Streaming and listening at the same system is not possible.

flastcastten açtıgımda bu uyarıyı veriyor.

• Özel mesaj gönder

487

Monday, 30.05.2011, 00:06

bu sorun cok baska bir sebepden oluyor
yayindayken dinleyici olarak radyoya girmeyi denemis olabilirsiniz
yada ikinci bir radyo sayfasi actiginiz
bu yazida aynen bu sekilde yaziyor
eger ayni anda iki yere birden girmiyorsaniz, gorev yoneticisinden kullandiginiz tarayiciyi tamamen kapatin ve yeniden acip girin
mumkunse firefox tarayicisi kullanin..

• Özel mesaj gönder

488

Monday, 30.05.2011, 00:15

flastcastı tamamen kapatıp siteden girdigimde

The selected stream is currently not available.

Last start of stream: 05/30/2011 - 01:12 çıkıyor yani açılmıyor

sid nosunu felan yapıştırdım

• Özel mesaj gönder

489

Monday, 30.05.2011, 00:29

kendi radyonuza dinleyici olarak girdiniz
eger yayinda birisi yoksa tabiki kapali olduguna dair mesaj cikar
kapali oldugu icin "The selected stream is currently not available" yazisi cikar
ya yayinci olursunuz ya dinleyici, ikisi birden olamazsiniz..

• Özel mesaj gönder

490

Monday, 30.05.2011, 01:16

serseritim_19
radyodaki kodlari degismissin sanirim
su anda iki tane radyo duruyor sitede
resimde gosterdigim kismi kodlar arasindan cikarman gerek
aksi halde "You tried to receive a second stream or to receive your own stream. Sorry but that is not possible. In first case, please close the other stream window and try again. Streaming and listening at the same system is not possible." hatasi alirsiniz..

• Özel mesaj gönder

491

Monday, 30.05.2011, 12:13

bnmkinin ikiside - ne olacak şimdi

• Özel mesaj gönder

492

Monday, 30.05.2011, 13:12

serseritim_19, yukarda yazdim
resim ilede gosterdim, index kodlarinda mavi olarak isaretledigim yerdi silmelisin
sonra normla sekilde kullanabilirsin radyoyu..

• Özel mesaj gönder

493

Tuesday, 31.05.2011, 21:59

Arkadaşlar Ben Radyo Kurmak Istiyorum Bana Gecenin Rengi Adinda Bir Radyo Kurabilir Misiniz Tr.gg Sitemde Var Yardimci Olabilir Misiniz Bana Rica Etsem

Arkadaşlar Ben Radyo Kurmak Istiyorum Bana Gecenin Rengi Adinda Bir Radyo Kurabilir Misiniz Tr.gg Sitemde Var Yardimci Olabilir Misiniz Bana Rica Etsem

• Özel mesaj gönder

495

Wednesday, 8.06.2011, 09:00

siteme radyo yayini yapmak istiyorum.radyonun ismi radyo-gecenin-sesi

sitenin ismi [edit] yardımcı olursanız sevinirim.ayrıca bide hareketli dj ismi istiyorum.isim dj hasan

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Masum Masum" (8.06.2011, 12:11)

• Özel mesaj gönder

496

Wednesday, 8.06.2011, 12:14

trevego35, blogcu sitenizde sablon duzenlem kismindan index sayfasi yerlestirmeniz gerekiyor
asagidaki linke konunun ilk mesajinde videolu anlatim var,
Blogcu.com üzeri ücretsiz Flatcast Radyo Portali

bu linkte ise hazir indexler var, begendiginiz birini alip yukleyin
http://www.allaturkaa.de/forum/index.php…ard&boardID=129

fuzzy

Acemi

• Özel mesaj gönder

497

Thursday, 9.06.2011, 17:57

Radyoyu açamıyorum ,birşey açılmasını engelliyor.

Dj lik yaptığım radyoyu 2 gündür açamıyorum.Diğer arkadaşlar açabildiler. Ama hem mozilla hem de explorerdan herzamanki normal şekilde açmaya çalıştığımda aşağıdaki uyarı geliyor.

Flatcast Error '' Default preset could not be loaded ! Select one from the Preset dialog ''
Bu uyarıyla birlikte Design Tool açılırken ; Dj Mikser açılmadan kapanıyor .

Uyarı notuna bakarak gerekli eklentilerin zarar gördüğünü düşünüp hepsini sildim ve yeniden yükledim. Ancak hata devam ediyor. Yukarıdaki '' Araçlar / Eklentiler '' menüsünden eklentileri kontrol ettim ve hepsinin varolduğunu ve etkin olduğunu gördüm.
Sonra Yine ' Araçlar '' menüsünden '' Hata Konsolu '' diye bi yer buldum ve orda da aşağıdaki hata uyarısını gördüm;

'' Güvenlik hatası: http://googleads.g.doubleclick.net/ içeriği http://www.flatcast.info/ deki hiçbir veriyi yükleyemez.''

Bu şekilde bilgisayarda veya net üzerinde birşeyin radyoyu ve / veya eklentilerini engellediğini farkettim. Uyarıda yazan siteye ulaşmaya çalıştım ama orda yazılanları ve çözümü anlayamadım.

Radyomuz Blogcu üzerinde , halen F5.2 sürümünü ve bilgisayarda Mozilla kullanıyorum.

Yardım edebilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

• Özel mesaj gönder

498

Thursday, 9.06.2011, 18:27

fuzzy, cok basit bir durumu sanirim iyice karmasiklastirdiniz. Sildiginiz seyleride bos yere silmis olabilirsiniz..

'' Default preset could not be loaded ! Select one from the Preset dialog '' uyarisi format sonrasinda yada ilkkez yayin aldiginizda cikar
cozumu ise Designer Tool uzerindeki flatcats temalarindan birine cift tiklamaktir.

eger format atmadiysaniz aniden bu sorun ortaya ciktiysa ses kartinizda bir hata olusmus olmali

2 gun once ne oldugu ve pc de herhangi bir degisiklik yapip yapmadiginiz ve
kullandiginiz windows isletim sistemi hakkinda bilgi verirseniz yardimci olmaya calisiriz..

fuzzy

Acemi

• Özel mesaj gönder

499

Thursday, 9.06.2011, 19:15

Çok teşekkür ederim Masum Masum arkadaşım . Soruyu okuyunca siz de güldünüz mü bilmiyorum ama ben cevabı okuyup uygulayınca çok güldüm . Gerçekten basitmiş. Ama bu işlerden anlamayınca uğraşıp duruyoruz işte.

2 gün önce radyoyu kuran ve teknik konularla uğraşan arkadaşımız askerden izne gelmişti. Benim bilgisayarı ve radyoyu da kurcalamış biraz. İdari kısmını yürütmeye çalışıyorum ama teknik konularda yetersiz olduğum için problemleri nerde ne varmış diyerek el yordamıyla çözmeye çalışıyorum. Daha önce de bu siteden araştırarak bazı şeyleri çözmüştüm. Ama bu konu bana karmaşık geldiği ve aranarak bulamayacağımı düşündüğüm için yazmak durumunda kaldım.

Flatcast radyosu İlk bakışta gayet basit ve işletilebilir bir sistem gibi ama problem çıktığında çözüm için başvurulacak pek kaynak yok.Onun için Size ve Allaturkaa kurucu ve yöneticilerine tekrar teşekkür ediyorum.

• Özel mesaj gönder

500

Thursday, 9.06.2011, 19:23

estf, bazen en basit seyleri karmasik gorunebilir,
kimseye ihtiyac duymadan kendi islerinizi kendiniz halletmeniz icin biz burdayiz,
forumu inceleyin, isinize yarayacak ve bilmek istediginiz cok konuyu bulacaksiniz..