Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1

Wednesday, 30.05.2012, 03:22

Dinlemedin..

Susmalarin bir sonbahari olurmus meger,
Yapraklar candan koparmis, can dipsiz feryatlardan...

Yarim kalmis bir sözüm vardi, dinlemedin...Gittin!..
Hoyratça hirpaladigin masum zamanlarda küstürmüstün, benim gerçegimi bir yürek dolusu aglarken avuçlarinda, gözyaslarimda hiç gizlemedim ki aski...Gecelerin serrine kapilir da, iki çift lafinda sus olur mu sandin yoksa?Bir daha hiç aglamaz mi sandin, avuçlarindan düserse...
Buz gibi bir soguk yagmur damlasiyla, kilitlerken dudaklarimda bahari, ruhunun çiplak, yalniz kislari geçer mi sandin yoksa?

Dinlemedin...
Susmaya aliskindi oysa, sana çogalttiklarim...keder içinde, hazin sabirlar dogururken bir dokunsam anlardin, canim nasil da kirgin...

Susmalarin ne çok kalabaligi varmis meger, ''gitme'' içindeki en yalniz kelime...

Dinlemedin...
Sesin biçak gibi kestiginde, ömrüm yüz çevirdi benden, yine de, içinde sen varsin diye beyaz bir masalla avutmadim yüregimi...
Sözlerin tuz basarken yarim kalmisligimin çikmaz yollarina kocaman daglari simsiki tuttum içimde...Ufacik bir tas parçasi düsürmedim ayak izlerine...

Yarim kalmis bir sözüm...dinlemedin...Simdi son nefesini veremiyor ask, bende...(sende olmadigi kadar...)

Gelisi güzel ayriliklardi benimki...Senin kadar esasli hiç gitmedim senden..!