Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

BaBuSh

Orta Düzey

• "BaBuSh" bir erkek
  • Konuyu başlatan "BaBuSh"

• Özel mesaj gönder

1

Monday, 11.06.2012, 21:37

Adobe Photoshop Cs6 TÜRKÇE Dil Paketi

Bazen Photoshop'un Türkçe Olmasını İsteyen Arkadaşlarımız Olabiliyor
Bunu Düşünerekten Kendi Kullanıp Denediğim TÜRKÇE Dil Paketini Sizlerlede Paylaşmak İstedim
Kısaca Özetleyecek Olursam Bu Paketle Photoshop'unuz Tamamen Full Menüler ve Efektler Dahil Eksiksiz Bir Biçimde TÜRKÇE Olacaktır
Tabi Atlamamız Gereken Nokta Şu Bu Paket Sadece Cs6 Sürümü İçin Geçerlidir Diğer Ürünler İçin Örneğin Cs5, Cs4 vs Onlar İçin Geçerli Değildir

Kurulum İçin Yapmanız Gerekenler

C:/Program Files/Adobe/Adobe Photoshop Cs6/Locales/ <<<---Klasöründe Bulunan en_US Veya en_GB Klasörünü Komple Kaldırmak
Ve Onun Yerine İndirdiğiniz tr_TR Dosyasını Oraya Yapıştırmak Olacaktır
Photoshop'unuzu Çalıştırdığınız'da Artık TÜRKÇE Olmuş Olacaktır Bu Kadar Kolay Yani ^^
İndirip Deneyecek Olan Arkadaşlarıma Şimdiden Hayırlı Olsun ve Kolay Gelsin

TÜRKÇE Dil Paketi İNDİR

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "тE'D¡ρ" (7.10.2012, 02:14) düzenleme sebepleri: Download Linki Yenilendi

• "мαѕυм" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Tuesday, 12.06.2012, 14:01

Turkce kullanmak isteyenler icin cok iyi olmus, yalniz her zamanki gibi benim onerim, Ingilizce olarak kullanilmasidir.
eline saglik Babush.

3

Sunday, 7.10.2012, 02:03

Süpersin eline sağlık, çok teşekkür ederim

tuanaa

Acemi

• "tuanaa" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Friday, 12.10.2012, 13:16

merhaba söylediğiniz şekilde yaptım fakat hala ingilizce. adobe'nin lisanslı yani deneme sürümü şu an bende bulunan bununla bi ilgisi var mıdır acaba? :whistling:

YoRqUn

Profesyonel

• "YoRqUn" bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Friday, 12.10.2012, 16:44

tuanaa
Yaptım Derken.?
Photoshop Klasöründeki İngilizce Dil Paketini Yani en_us Olan Klasörü Komple Kaldırdınızmı.?

trdil

Acemi

• "trdil" bir erkek

• Özel mesaj gönder

6

Tuesday, 30.10.2012, 23:42

bilişim eğitim merkezi diye biyer var bu iş üzerine çok iyi çalışmalar yapılıyor zaten adobenin türkiye eğitim partneriymiş iligi arkadaşlara buraya bakmalarını tavsiye ederim..