Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın
  • Konuyu başlatan "MeRaL"

• Özel mesaj gönder

1

Wednesday, 13.06.2012, 13:45

Hangi burcun kadini, nasil bir es ister ! Ya sizin burcunuz? [Anket]

Koç kadını:
Yükselebilen, sert mizaçlı kıskanç bir eş arar. Birinden hoşlanıp hoşlanmadığına, onu gördüğü ilk beş saniye içinde karar verir. Siz çok seviyor ve kıskanıyor olabilirsiniz ama bu onu günde 10 kez aramanızı gerektirmez.

Boğa kadını:
Ateşli, yaratıcı zevklere sahip, cinselliği güçlü bir eş arayışı içindedir. Ayrıca içgüdüsel olarak aradığı en önemli özellik sağlıklı olmasıdır. Bu nedenle kambur bir duruş hakkınızda yanlış fikre kapılmasına sebep olabilir.

İkizler kadını:
Eşi zengin, ruhsal açıdan güçlü ve düşünceli olmalıdır. Onunla göz teması kurmaktan kaçınmayın, cinsel heyecanını serbest bırakın. Asla istemediği bir şeyi yapmaya zorlamayın. Önce karşısında dimdik durduğunuzdan emin olun..

Yengeç kadını:
Sahiplenen bir eş önceliğidir.. Mülkiyetçi ve baskıcı davranmayın. Çalışması gerektiğinde dışarı çıkmak için ısrar etmeyin. Sahiplenir olmanız ve ona fikir danışmanız hoşuna gider ve sizinle çok mutlu olur.

Aslan kadını:
Eşi, kendini gösterebilen kariyer ve otoriter biri olmalıdır. Kimyayı oluşturun. Kendinizi onunla aynı frekansta hissettiğinizde vücut dilimizi de onunla uyumlu hale getiririn. Kendini size daha yakın hissetmesini sağlamak için hareketlerini takip etmelisiniz.

Başak kadını:
Arzulu, akıllıca yaşayan, iyi kazanan bir eş arar. Onu aldatmayın, yalan söylemeyin. O konuştukça bakışlarınızı gözlerinden ayırmayın. Kötü öpüştüğünü söylemeyin. Seksi ve gezmeyi sevin, yumuşak başlılığından yararlanmaya kalkmayın.

Terazi kadını:
Eşinin endişelerden uzak, dürüst, kibar ve yaşamı seven biri olması gerekir. Ona öneri yapın ama emir vermeyin. Böylece kendine de söz hakkın verdiğinizi düşünür ve kendini önemser. Onun yanında küfür etmeyin.

Akrep kadını:
Gösterişten uzak, sabırlı ve yakışıklı seksi bir eş ister. Flört edin. Bir şeyi ayrıcalıklı hale getirdiğinizde Akrep kadını onu daha fazla ister. Aynı şey Akrep erkekleri için de geçerlidir. Geçmişi unutmasını beklemeyin.

Yay kadını:
Memuriyete uyabilecek bir eş tipi idealdir. Mutlu bir ilişkiye sahip olmanın yollarından biri kıyaslamadan kaçınmaktır. Üzerine düşmeyin, doğum gününü unutmayın, ihmal edildiğini hissettirmeyin.

Oğlak kadını:
Tutumlu ve ne yaptığını bilen, sağduyulu bir eş arayışı içindedir. Kötü şöhretiniz olmasın. En yakın arkadaşını aramayın. Son aşkınızdan söz etmeyin. Sizi aradıysa ona dönmeyi unutmayın. Onu hep sevin.

Kova kadını:
Modern, teknolojiden anlayan, orijinal seksstil bir eş arar. Onu avucunuzun içine almak istiyorsanız şirin değil seksi olmalısınız. Bu yüzden kendine güvenli ve gizemli davranın. Bir şeye mecbur etmeyin.

Balık kadını:
Onu deli gibi sevecek ve üzüntülerini dindirecek bir eş ister. Aynı fikirde olmasanız da kelimelerle oynayarak öyle düşünmesini sağlayabilirsiniz (örneğin "Gerçekten seninle ben de üzülüyorum" diyerek). Tepkisiz kalmaktansa herhangi bir tepki vermek her zaman daha etkili sonuçlar almanızı sağlar.

Alinti

Relax..

Orta Düzey

• "Relax.." bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Wednesday, 13.06.2012, 14:42

Tipa tip Ben :love:
Burcumu seviyom.Anket icin Tesekkür ederim :thumbsup:

3

Wednesday, 13.06.2012, 15:35

Süpsüper bir Anket :thumbup:

Oyumu kullandim bende ;)

• "€fsunn" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Wednesday, 13.06.2012, 15:47

Yengeç kadını:
Sahiplenen bir eş önceliğidir.. Mülkiyetçi ve baskıcı davranmayın. Çalışması gerektiğinde dışarı çıkmak için ısrar etmeyin. Sahiplenir olmanız ve ona fikir danışmanız hoşuna gider ve sizinle çok mutlu olur. :D
anketlerin devamını beklerizzz S.Modum :thumbup:

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Tuesday, 14.08.2012, 07:55

ben oyumu kullanamadım ,ama doğru gibi::))

6

Friday, 24.08.2012, 17:11

Arzulu, akıllıca yaşayan, . Onu aldatmayın, yalan söylemeyin. O konuştukça bakışlarınızı gözlerinden ayırmayın yumuşak başlılığından yararlanmaya kalkmayın. :asla

Tskler Mod,um güzel bir anket olmus Basak Burcunun bütün özelliklerini tasırım Ve karsımdakininde en az bnm kadar cesaretli Adam gibi Adam olmasını isterim :himmmm: