Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

gundogduFM

Stajyer

• "gundogduFM" bir kadın
  • Konuyu başlatan "gundogduFM"

• Özel mesaj gönder

1

Wednesday, 20.06.2012, 12:03

radyo sifreme ve msn sifreme ulaşamıyorum

allaturka.de sitesinde gundogdufm olarak kayırlı üyeyim.934064 sid numaralı gundogdu-fm radyom ve bu radyonun msn adresi Edit...adresimimin çalındıgını düşünüyorum.zira falatcastte kullanıcı adım gundogdu-fm sifrem Edit... ve msn adresim Edit... iken simdi bunların hiçbirini kullanamıyorum.bu nedenle radyomun yeni şifresininbildirilmesini ve msn adresimin Edit...olarak degistirilmesini rica ederime

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Melye" (20.06.2012, 12:51)

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Wednesday, 20.06.2012, 12:57

gundogduFM,
Forum içinde msn adresi ve şifre gibi bilgiler vermeyiniz lütfen...
Ayrıca msn ve şifre değiştirme gibi işlemleri kendiniz flatcast sayfasından yapacaksınız...bizler burada sadece sizlere neyi nasıl yapacağınıza dair yardımcı olabiliriz...
Radyonuzu açamıyormusunuz? yada açan birileri var ve gerimi alamıyorsunuz...Yani radyonuzda çalındı diye düşünüyorsanız yapacağınız sadece yeni bir radyo üyeliği açmak ve onun sid ini sitenizdeki eski sid ile değiştirmek...

gundogduFM

Stajyer

• "gundogduFM" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Wednesday, 20.06.2012, 13:41

sifre olmadan eski radyomu nasıl açarım

yeni açtıgım radyoya eski sid yazsamda ben eski sid olan radyomu nasıl açacagım.sifre degiştirilmiş.şifre olmdan eski sid li radyomıu nasıl açarım

gundogduFM

Stajyer

• "gundogduFM" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Wednesday, 20.06.2012, 13:50

eski sid

eski sid numaramda üye sayim 64000 leri geçtiyeni sid ile üye saaayim tekrar 1 den baslicak.baska birinnin kullanmasini istemiyorum.ben kullanamıyacaksam tümden silinsin.bunu için ne yapmlıyım

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Wednesday, 20.06.2012, 13:51

şifre hem msn hemde radyonuzun değiştiyse eski sid le kurulu olan radyoyu tekrar açamassınız...radyonun kurulu olduğu site adresinizde sorun yoksa flatcast den aynı isime yakın yeni bir radyo kurun ve onun sid ini sitenize ekleyin diyorum bende...yine aynı adrese tıklayanlar aynı radyoya girmiş olur...

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

6

Wednesday, 20.06.2012, 13:58

eski sid numaramda üye sayim 64000 leri geçtiyeni sid ile üye saaayim tekrar 1 den baslicak.baska birinnin kullanmasini istemiyorum.ben kullanamıyacaksam tümden silinsin.bunu için ne yapmlıyım

Bu dediğiniz mümkün ama şöyle mümkün...eski radyonuzun şifrelerini biliyorsanız aynı ID üzerinden yeni bir radyo kurmanız lazım ve eski total sayısını yeni radyoya aktarabiliyorsunuz...
bu konuda anlatılmış..
Yeni Radyonuza Total Sayisini Aktarma [ Resimli Anlatım ]

fakat siz msn ve şifrelerime ulaşamıyorum diyorsunuz...bu nedenle eski ile ilgili malesef hiçbirşey yapamassınız...

gundogduFM

Stajyer

• "gundogduFM" bir kadın

• Özel mesaj gönder

7

Wednesday, 20.06.2012, 14:11

radyom çalındıysard

radyomun sifrelerini kullanabilsem zaten sorun degil.ama şifrelerim degiştirilmis.yani rdyom çalınmış.bunu için yapılacak birşey yokmu peki.

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

8

Wednesday, 20.06.2012, 14:17

bakın yukarıdada anlattığım gibi...
eğer msn inizi biliyorsanız oraya yeni şifre isteyeceksiniz flatcast den ama onuda değiştirmişler dediniz...
eğer radyoyu kurarken verdiğiniz msn i geri alabiliyorsanız flatcastten yeni şifre isteyip yeniden şifrelerini vs değiştirebilirsiniz...
ama msn de geri alamıyorum diyorsunuz...bu durumda yapabileceğiniz hiç birşey yok...
yeni bir radyo kuracaksınız ve eski total sayısını yenisine aktaramassınız...