Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

esalet

Stajyer

• "esalet" bir erkek
  • Konuyu başlatan "esalet"

• Özel mesaj gönder

1

Tuesday, 26.06.2012, 05:27

Radyoda Küfür ve Hakaret

Yanlis yere mi konus açtim bilmiyorum ama yanlis yere açtim ise lütfen ilgili bölüme tasiyin ve yardimci olursaniz sevinirim. Sorunumuz son zamanlarda rulet adresinden ? yazan yere radyomuzun sid numarasini yazarak giren bazi kisiler degisik niklerle küfür ve hakaret etmektedir. Giris ruletten oldugu için ip nosunu belirleme imkanida bulunmuyor. Bu kisiler için alinabilecek önlem ve engeller hakkinda yardimci olursaniz sevinirim. Nikler genelde çakma nik dedigimiz türde isaretli nikler.

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "MeRaL" (26.06.2012, 09:31)

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Tuesday, 26.06.2012, 09:28

Safe Chat Mod'unda yayin yapip, cakma dedigimiz ve sifresi basit olup herkesce kullanilabilinen nickleri acmayin.
Yinede actiginiz nick varsa ve küfür edersede bu sekilde cizin ve daimi olarak chat'ten uzaklastirmis olun.

Ayrica bu saldirilarin yapildigi an forumumuza sid numaranizla birlikte bize bildirin, hangi IP'den atilmis bu SID'ler bakabiliriz (eger forumda online olan bir yetkilimiz varsa).
Fakat unutmayin ki, ister sitenizden ister Rulet'ten gelsinler, proxy kullanarak ip'lerini gizleyebilirler.
Kisacasi bu tür saldirilarin en etkili önlemi SAFE CHAT modunda yayin yapmaktir ve bilinmeyen/cakma olan nickleri acmamaktir.

esalet

Stajyer

• "esalet" bir erkek
  • Konuyu başlatan "esalet"

• Özel mesaj gönder

3

Tuesday, 26.06.2012, 09:39

zaten yayinlarimizi bu küfür olayi baslayali safe chat ile yapiyoruz. sitemizde ipten banlama sistemi var oradan gelemiyor, onun sayesinde ne kadar çakma nik gelirse hepsini selam bile vermesine firsat vermeden banliyoruz. zaten kisi selam vermiyor ki küfür ile basliyor kendini flatin krali ilan etmis. isin kötü tarafi bu küfür olayi genelde gece yapiyor. gece yarisindan sonra online yetkili bulmak mümkün mü oda belli degil. o nedenle sanirim isimiz Allaha kaldi. Umarim birgün yaptiklari ayagina dolanir.

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "esalet" (26.06.2012, 11:14)

Findik

Jüri

• "Findik" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Tuesday, 26.06.2012, 16:09

eger ruletten sizin radyonuzun dinlenmemesini istiyorsaniz, rulet@allaturkaa.de posta adresine radyonun mail adresi ile isteginizi yazmaniz yeterli.