Giriş yapmadınız.

TurkEce/GnL

[Forum Ablası]

• "TurkEce/GnL" bir kadın
  • Konuyu başlatan "TurkEce/GnL"

• Özel mesaj gönder

1

Monday, 2.07.2012, 11:30

Aziz Yıldırım tahliye oldu!

Özel yetkili İstanbul 16. Ağır Ceza Mahkemesi, "futbolda şike" davası kapsamında, tutuklu sanıklar Aziz Yıldırım, Olgun Peker, İlhan Ekşioğlu ve Yusuf Turanlı'nın tahliyesine karar verdi.

Bu arada Fenerbahçe taraftarları, İstanbul Adliyesi önünde toplandı. Taraftarlar, ellerindeki Fenerbahçe bayraklarıyla "Aziz Başkan" sloganları attı.
Adliye önünde ve çevresinde güvenlik önlemlerinin artırıldığı ve çok sayıda canlı yayın aracının bulunduğu gözlendi.
Öte yandan, Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanvekili Abdullah Kiğılı ile Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu Başkanı Yüksel Günay ve Fenerbahçe kalecisi Volkan Demirel adliyeye geldi.
Kaynak;CNN Türk

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Tuesday, 3.07.2012, 14:11

Aziz Yildirimin tahliye edilmesine taraftarlar Fenerbahce taraftari degil, Azizbahce taraftari sanki :pinch:
Yoksa $ike'den ceza alan biri tahliye olsa nolur, olmasa nolur. $ike yaptigi yargi karariyla onaylandi mi ona bakarim.
Yaptigi usulüzlükleri mi kutluyorlar yada kutladiklari nedir anlamadim dogrusu.

Paylasim icin tesekkür ederim :thumbup:

• "я-τüяк_" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Tuesday, 3.07.2012, 14:56

Özel yetkili mahkemelerin ülkemizde verdiği kararlar ortadaa; Sirf gülünç duruma düşmemek için Başkanımaz 6 yil ceza verdiler ve suçladilar..Bu davanin bir de yargıtay süreci varr.. O karar bozulacakk.. ;)

TurkEce/GnL

[Forum Ablası]

• Özel mesaj gönder

4

Tuesday, 3.07.2012, 15:42

Bu davanin bir de yargıtay süreci varr.. O karar bozulacakk..

Akşam izlediğimiz bir haber programında Erman Toroğlu'da konuktu kanalı hatırlayamadım bir şeye dikkat çekildi.Bu kararı veren hakim Ekinci'nin bu güne kadar hiç bir kararı yargıtayca bozulmamış.Hepsi onanmış, geri dönmüş...Hangi takım olursa olsun yaptıysa cezasını alsından yanayım.Para değil adalet yürüsün sadece sporda değil her konuda...

Estağfurulah ben teşekkür ederim yorumunuza..

• "я-τüяк_" bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Tuesday, 3.07.2012, 18:15

Bu davanin bu hale gelmesine sebep olan Erman toroğlu değilmi ; Erman toroğlu Aziz YILDIRIM ile davalık zaten bu konuda yorum yapiyor olmasi da ne kadar etik orasi tartışılır.. Özel yetkili mahkemeler de kaldirildi biliyorsunuz bu dava da burda sonuçlandi. Devlet kendi yarattiği senaryoyu bitirerek gündem değiştirme konusunda şike olayını kullandi..Şike davasi kapanir şimdi de 1 yıl boyunca Suriye ye savaş açacakmıyız diye bu konuşulur... Bütün oLayLar siyasi..Gündem değişssin işşsizlik ve ekonomide ki cari açık konusulmasin diyee hukuksuzluk ülkesi olduk..
ßencee ;)

Bu güzel Haberi burda payLastiğiniz için de Ayrica Teşekkür Ederim GönüL Hanım... :)

TurkEce/GnL

[Forum Ablası]

• Özel mesaj gönder

6

Tuesday, 3.07.2012, 19:42

Gündem konusuna,sorunların ötelenmesi,örtülmesi konusundaki sözlere baştan sona katılıyorum.Yalnız hakim konusundaki yorumu kim yapmıştı hatırlamıyorum.Eşim izliyordu bende kulak misafiri olmuştum.Aziz Yıldırımın avukatıda konuklardaydı.Rıdvan Dilmen'de telefonla katılmıştı.Benim sadece hakim hakkındaki yorum dikkatimi çekti yargıtayda hiç bir kararı değişmemiş "Amma başarılı hakimmiş" demiştim :1gözkirp: Haksız yere kimsenin ceza almasını istemem ama hakketiysede yanına kar kalmasını maddi gücüyle yada torpilleriyle halledilmesinide istemem.Bakalım zaman gösterecek...
Ben teşekkür ederim yorumlarınıza :rolleyes:

BaBuSh

Orta Düzey

• "BaBuSh" bir erkek

• Özel mesaj gönder

7

Tuesday, 3.07.2012, 20:35

Herkes Benim Ne Derece Fanatik Birisi Olduğumu Az Çok Bilir Ammma
Artık Fenerbahçe İsmini Duymak İstemiyorum

Koca Türkiye Cumhuriyetinin Bir Fenerbahçe Cumhuriyetine Karşı Ezik Aciz Duruma Düşmesini Hazmedemiyorum Ben Malesef ;(

• "я-τüяк_" bir erkek

• Özel mesaj gönder

8

Tuesday, 3.07.2012, 21:15

ßen o konuda sizden FarkLı düşünüyorum sonuçta Fenerbahçe Cumhuriyeti sembolik'tir.Baki olan Türkiye Cumhuriyeti'dir.Fenerbahçe Camiasinin gösterdiqi tpki halka vede millete yönelik bir tepki deqiLdir.Bu ülkeyi bilinçsiz şekilde yönetenlere karşı dik duruşu ile örnek olmuştur.Bu ülkede Genel Kurmay Başkani bile suçu ve kanıtı ortada yokken cezaevine koyuluyorsa vede halk'in hiç bir kesminden tepki gelmiyorsaa uyuyan bir milletiz demektir.Özel yetkili mahkemelerin verdikleri kararlar ne kadar adil o kisim hala tartisiliyor ve hükümet nedense özel yetkili mahkemeleri kaldirma karari aldi.Devletin için de Devlet nasil kuruluyormuş biz de anlamış olduk..

Herşeye Rağmen Türkiyede'ki En büyük Sivil TopLum Örgütü FENERBAHÇE'dir..Fenerbahçeli bir taraftar olmaktan gurur duyuyorum..